Reddcoin izaugsme Bitcoin Bear tirgus gada laikā | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Reddcoin izaugsme Bitcoin Bear tirgus gada laikā

Reddcoin izaugsme Bitcoin Bear tirgus gada laikā

Dominējošā tendence spēkā kopš 2014. Gada ir bijis ilgstošs lāču tirgus Bitcoin, slīpumu, kas regulē tirgu visu cryptocurrencies, neskatoties uz to, ka daži projekti ir bauda īsi tapas uzmanību. Šķiet, ka Bitcoin ir sākusi savu pirmo ilgstošu sirot uz "mainstream", tā ir arī radušās savu pirmo nopietno cīkstēšanās augšanas sāpes. Galvenais faktors ir infrastruktūra; problēma ir tas, ka nav pietiekami daudz no tā.

Bitcoin ir nepietiekami attīstīta infrastruktūra

Termins "infrastruktūra" ietver daudzus aspektus. Kas attiecas uz IT, piemēram, infrastruktūra ietver, cita starpā, notikumi pakalpojumu drošību (kā steidzams jautājums, ko šausmīgi notikumi iezīmētā pie noteiktu Japānā bāzētais companyat gada sākumā) un vieglumu-of-izmantošanu. Bet ir arī likumdošanas infrastruktūra, jo īpaši šogad pazīstami priekšlikums reglamentēt Bitcoin-, ko Ņujorkas departamenta Finanšu pakalpojumu jūlijā ierosināto Bitlicense.

Garās un īsās par to ir šis: reāla un praktiska pieņemšana Bitcoin kā aktīvu, valūtu, maksājumu tīklu, utt nav atpalikusi no intensīvu hype līmeni, kas tika iegūti beigās 2013. Kriptonauda ir nav vīrusu parādība; sarežģīta rakstura un patiesi tālejošākas sekas šīs graujošu tehnoloģiju pieprasīt jaunu nozīmīgu infrastruktūru un sarežģītu integrēšanu ar esošo IT, finanšu un juridiskās sistēmas, kas ir elementi, kas vēl nav pilnībā ieviesta. Līdz ar to Visilgāk depresijas vēsturē Bitcoin. Brīvi pārfrāzējot Warren Buffet, plūdmaiņas ir aizgājuši, atstājot kailu Bitcoin smiltīs.

Bet ko par Reddcoin Sociālās valūtas?

Kas ir tas viss got darīt ar Reddcoin? No visiem kriptonauda projektiem, kas tur, Reddcoin ir viens no spēcīgākajiem reputāciju par no-nonsense attīstības teamwho ar solījumu un pār-sniedz. Protams, laikā dažās uzņēmējdarbības aprindās to nevar uzskatīt par tikumu, bet pēc gada bezgalīgas vilšanās un ilūziju viena lieta ir pārliecināts: pasaulē kriptonauda neizpildāmus solījumus ir numur viens netikums.

Kaut uz ko lielākā daļa cilvēku, kas Reddcoin Kopiena vienojas, un kaut ko mēs esam redzējuši pierādījumus vairākkārt, ir tas, ka izstrādātāji Reddcoin izvēlas atbrīvot kvalitatīvu programmatūru bez intensīvas fanfara un hype, kas ir radīts kā absolūtu prioritāti daudzi citi kriptonauda projekti. Acīmredzami negatīvie hype bāzes modelis ir destilēts vecā paruna: "Vai nav rēķināties jūsu cāļus, pirms tie ir izperēti". Fakts ir, daudzi kriptonauda kopienas jau skaitīšana simtiem vistu pirms viena ola ir noteikts. Kad hype iztvaiko no depresijas nospiežot uz leju kopienas garu un masveida slodzi stiprs virs izstrādātājiem svars ir, daudzos gadījumos ir pārāk daudz, lai rīkotos.

Atzīstot tūlītējas psiholoģiskās problēmas, kas saistītas ar hype un trakumu nākotnes cerības ļauj mums skatīties tālāk, lai reālā praktiskas dabas jautājums izskaidrots atklāšanas iepriekšējos punktos: jautājumā par infrastruktūru. Šeit arī, attieksme Reddcoin izstrādes komanda izceļas kā priekšzīmīga. Kā 2014 tuvojas noslēgumam, tas ir labs laiks, lai sastādīt sarakstu (nepilnīgu un ne vienmēr hronoloģiskā secībā) no komandas sasniegumiem projektā līdz šim, visi pabeigts laikā ar vienu gadu.

Iet uz 2015. Gada kustību pret centralizationshows nav atslābuma pazīmes. Lai gan daži apgalvo punktu citiem strādāt, lai sasniegtu to, kas jādara, lai sasniegtu vīziju, kas atrodas pie sirds Bitcoin: izveidot risinājumu problēmai paļaušanās uz "uzticamu trešo personu", kas izklāstīta ar Satoshi Nakamoto in no Bitcoin Baltās grāmatas 1. Raksts. Arvien vairāk cilvēku, kam lampiņa-brīdi, jo viņi sapratīs, ka Reddcoin izstrādātāji veidojam šo risinājumu. Galu galā, kā Thomas Edison reiz teica: "Trīs lielas essentials, lai sasniegtu kaut ko vērts, ir, pirmkārt, smags darbs; otrkārt, pieturēties līdz itiveness; treškārt, veselais saprāts. "

Saistītās ziņas


Post Altcoin

Dogecoin pieņēma Twitch.tv!

Post Altcoin

Izpratne par Bitcoin Arbitrage

Post Altcoin

Fluttercoin: jauna ideja alternatīvās Bitcoin

Post Altcoin

Dogecoins Dogecar pie Talladega Superspeedway

Post Altcoin

Kalifornija Viens solis tuvāk Bitcoin legalizēšanai

Post Altcoin

Kriptokurānu anonimitāte I daļa - spēkā esošie protokoli un zerokoīns

Post Altcoin

Lex Cryptographia, Bitcoin un Open Bazar Revolution

Post Altcoin

Potkino ir tas, kur tas ir! Ievads potsīnā

Post Altcoin

Kā nopirkt zvaigžņu lumenus 3 vienkāršos soļos: iesācēja rokasgrāmata

Post Altcoin

Bitcoin dienas pārskats: CheapAir pieņemot Dogecoin un Litecoin, DigitalTamable Gold ar Bitcoin Exchange un daudz ko citu

Post Altcoin

6 padomi, kas palīdzēs Jums ceļot ar Bitcoin

Post Altcoin

Monētu īsie atjauninājumi: pārvietošana 2015. gadā