Apmācība: Reddcoin POSV maka jauninājums uz Mac | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Apmācība: Reddcoin POSV maka jauninājums uz Mac

Apmācība: Reddcoin POSV maka jauninājums uz Mac

Nesen mēs izlaidām apmācība par jaunināšanu uz jauno Reddcoin POSV 1.3.0.0 maku uz Windows. Kopš tā laika mēs esam pamanījuši, ka diezgan maz Mac Reddcoinusers bija problēmas ar pāreju, tādēļ esam sagatavojuši jaunu pamācību Mac.

Piezīme: Tas ir ieteicams, ka jums ir jūsu maku šifrētu visu laiku. Ja jūs vēlētos, lai šifrētu jūsu maku, pirms uzsākt šo pamācību, un tādējādi izvairīties veikt nešifrētu rezerves kopiju, pārejiet uz leju, lai "Drošāka Reddcoin POSV maku, un Sagatavošanās Mint 'sadaļā. Šifrēšanas process ir tāds pats kā iepriekšējos maki, un var pabeigt pirms jaunināšanas.

Apskate Reddcoin Data mape

Pēc noklusējuma Reddcoin datu mapi nevar apskatīt OS X, tāpēc jums ir veikt slēptu mapes apskatīt. Nospiediet cmd + space, lai uzsāktu uzmanības, veidu termināli, nospiediet taustiņu Enter un pēc tam ierakstiet "nepildīšanas rakstīt com.apple.finder AppleShowAllFiles TRUE" bez kotācijas. Nospiežot Enter, tas ļaus jums apskatīt visus failus un mapes jūsu sistēmā.

Tālāk, noklikšķiniet uz "Finder" tad noklikšķiniet uz "Go" drop un izvēlieties datoru.

Tas dos jums sarakstu ar ierīču un tīklu datorā. Uzklikšķiniet uz Macintosh HD.

Tad noklikšķiniet uz "lietotāji"

Izvēlieties lietotājvārdu, kurā esat pieteicies.

Tagad meklētu mapi ar nosaukumu "Bibliotēka". Tā tiks daļēji pelēkā krāsā, jo tā ir slēpta mape. Uzklikšķinot uz tā nedrīkst atvērt. Tā vietā, labo pogu noklikšķiniet uz mapes, un noklikšķiniet uz atvērtu.

Tagad noklikšķiniet uz Application Support. Reddcoin mape būs iekšā.

Gatavošanās Jūsu Reddcoin Folder par POSV maks Upgrade

Tagad iekšpusē Application Support, atrast Reddcoin mapi un kopēt wallet.dat (tas var palīdzēt pāriet uz saraksta skatu, noklikšķinot uz 4 stacked līnijām pie ekrāna augšpusē).

Ielīmējiet Reddcoin wallet.dat jebkurā mapē ārpus no Reddcoin mapi. Dokumentiem mape var būt vienkāršākais jums, bet liekot to iekšpusē slēptā mape ir drošāk, ja maks nav šifrēta (protams, jums vienmēr ir jābūt visiem maki šifrēts!)

0

Tagad atgrieztos Reddcoin mapi un izdzēsiet visus failus iekšpusē, izņemot wallet.dat. Jūsu maku tagad sagatavoties jauninājumiem.

1

Jaunināšana uz Reddcoin POSV 1.3.0.0 maku

Virzīties uz http://www.reddcoin.com/#Walletsand izvēlētos Mac.

2

Tas lejupielādēt reddcoin 1.3.0.0 mac.dmg failu. Jūsu Finder, dodieties uz "Downloads" un atveriet failu.

3

Uzstādiet Reddcoin-Qt programmu, velkot Reddcoin attēlu lietojumprogrammām. Ja saņemat brīdinājumu, norādot, "Reddcoin-Qt jau pastāv," Jums vajadzētu noklikšķiniet uz Aizstāt.

4

Apsveicam! Jūsu Reddcoin Qt tagad būtu veiksmīgi pārgājis uz Reddcoin POSV 1.3.0.0 maku. Tomēr jūs neesat pilnīgi gatavi POSV vēl.

Nodrošināt Jūsu Reddcoin POSV maku, un Sagatavošanās naudas kaltuve

Lai uzsāktu jaunu Reddcoin POSV1.3.0.0 maku, atgrieztos savā meklētāju, pārejiet uz pieteikumiem, un noklikšķiniet Reddcoin-Qt.

5

Tagad Reddcoin-Qt uzsāks, un sākt sinhronizēt ar tīklu. Ja jūsu Reddcoin maku iepriekš netika šifrēts, jums ir šifrēt to tagad. POSV prasa savu maku, lai šifrēta, lai darbotos pareizi. Šifrēšanas opcija ir pieejama iestatījumu nolaižamo pie ekrāna augšpusē.

BRĪDINĀJUMS: Kad jūs šifrēt jūsu maku, lietot stipru paroli, bet ne aizmirst. Es ieteiktu rakstot to uz leju, un padarīt dublējumkopijas paroli, tad uzglabājot tos drošā vietā, kas nevar tikt zaudēta. Ir vairāki veidi, kā droši uzglabāt šifrēšanas paroles, bet tas ir ārpus šī pamācību. Tikai jābūt ļoti uzmanīgiem ar šo soli. Ja jums šifrēt jūsu maku, un zaudē savu paroli, tas būs iespējams piekļūt jūsu monētas, ja vien jums ir nešifrētu rezerves wallet.dat (kas nav ieteicams).

6

Pēc tam, kad jūsu uzsākt šifrēšanas process, jūsu maku tiks restartēta. Kad tas restartējas jūs tagad esat gatavs pāriet uz POSV! Tomēr, 2. Augustā, 2014, kad pāriet uz POSV ir pabeigta, ir viens pēdējais solis nepieciešams, lai sāktu kalšanai. Tev jāatbloķē maku, izmantojot savu encrpytion paroli. Šī opcija ir pieejama uzstādījumus kritums uz leju.

7

Tagad Jums vajadzētu redzēt, ka maku gan šifrēta un atbloķēt 8

No uzlabot maku uz Reddcoin POSV 1.3.0.0 maku process var šķist biedējošu sākumā, bet, ja jūs izpildiet šīs darbības, tas būtu ātri un viegli. Tomēr, ja jums rodas kādas problēmas, lūdzu, komentēt tālāk.

Īpaši pateicoties REDD_Mikefor MAC ekrānšāviņi. Viņš bija problēmas ar jaunināšanu, un mēs strādājām kopā, lai saņemtu savu maku darbojas pareizi. Pēc tam, kad mums bija šo procesu uz leju, viņš piekrita izveidot jaunu maku, un iet caur to, soli pa solim, ņemot ekrānšāviņi par pamācību.

Saistītās ziņas


Post Altcoin

Kā nopirkt Ripple (XRP) 3 vienkāršos soļos - iesācēja rokasgrāmata

Post Altcoin

Kā tirdzniecību Bitcoins un NOT get arestēts

Post Altcoin

Bytecoin (BCN) tagad ir bruņota ar Multisig

Post Altcoin

Pikkīnas pieaugums

Post Altcoin

Zinātnieki lūdz Bitcoin & Dogecoin ziedojumiem

Post Altcoin

Kā iegūt pielāgotu Bitcoin adresi

Post Altcoin

16 awesome un noderīgi Bitcoin kalkulatori

Post Altcoin

Kā pelnīt naudu ar bitcoin - 99 bitokīnu lietas

Post Altcoin

Multi-vPoW: Myriadcoins Solution for Merge-Mining

Post Altcoin

Reddcoins revolucionārās izmaiņas: pierādījums Stake ātrums (PoSV)

Post Altcoin

Kā pieprasīt savu Bitcoin Cash un pārdot to Bitcoin (TREZOR, Ledger, Electrum)

Post Altcoin

Likme uz Pasaules kausu ar BlackCoin derībām