Tutorial par to, kā pāriet uz Reddcoin POSV maku | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Tutorial par to, kā pāriet uz Reddcoin POSV maku

Tutorial par to, kā pāriet uz Reddcoin POSV maku

Tā kā daudzi no jums var zināt, galvenais izstrādātājs Reddcoin, Laudney, announcedthe oficiālo izlaišanu Reddcoin POSVWallet v1.3.0.0 šodien. Kaut gan tas nav nepieciešams, lai uzlabotu šo maku uzreiz, jo pilnībā pāriet uz POSV nenotiks līdz augustam 2, 2014. Reddcoin lietotājiem būtu apsvērt pāreju, cik drīz vien iespējams. Atšķirībā no iepriekšējiem seifu jauninājumiem, tas viens aizņem mazliet vairāk darba, tāpēc mēs palīdzēsim jums ņemt to soli pa solim:

Lejupielādēt New Reddcoin POSV maku

Jaunais maks var iegūt no GitHub, dodoties uz šo saiti. Izvēlies savu operētājsistēmu, lai lejupielādētu atbilstošu formātu. Šī rokasgrāmata būs vērsta uz Windows versiju maku, bet tas var tikt papildināts, lai iekļautu Linux, un, iespējams, Mac, nākotnē.

Šifrēt Jūsu Pašreizējais Reddcoin maku

BRĪDINĀJUMS: Kad šifrēšana maku, pārliecinieties, ka jūs ierakstīt šifrēšanas parole tādā veidā, ka to nevar aizmirst to, un ka neviens cits var piekļūt. Ja jūs zaudējat savu paroli, jūs nevarat izmantot jūsu maku.

Atveriet savu pašreizējo Reddcoin maku, noklikšķiniet uz "Settings", un tad "Šifrēt Wallet"

Tas audzināt izvēlni, lai ievadītu jums šifrēšanas paroli. Vēlreiz lūdzu, esiet uzmanīgi ar to. Ja šifrēsiet maku, jums ir jābūt parole, lai izmantotu līdzekļus tajā. Ja jūs zaudējat paroli, jebkurš Reddcoin makā ir zaudējusi, kā arī. Kaut gan es nevarētu ieteikt saglabāt kopiju maku, kas ir šifrēti, jo tas nav droša prakse, ja esat pārliecināts, ka jūs varat atcerēties paroli, vai sekot līdzi ierakstu, un gribētu atmest šo drošību, tad jums vajadzētu veikt kopiju nešifrēts maku pirms šifrēšanu. Tomēr, kā jau teicu, tas nav drošs veids, kā glabāt jebkuru digitālo valūtu.

Backup Jūsu Reddcoin Wallet.dat

Kad esat šifrētu savu Reddcoin maku, veikt kopiju wallet.dat failu, kas ir jūsu Reddcoin mapē.

Pārliecinieties, ka jūs ielīmēt šo kopiju citā direktorijā, nekā jūsu parasto Reddcoin wallet.dat. Tas ir pat labāk ideja izgatavot kopiju uz flash drive, ārējo harddrive, citu datoru, vai visas iepriekš.

Atinstalēt The Old Reddcoin maku instalēt jauno Reddcoin POSV maku

Lai atinstalētu savu veco Reddcoin maku, vispirms jums vajadzētu palaist atinstalēšanas pieteikumu

Tas atstāj dažus failus neskarts. Jums tagad ir izdzēst visas atlikušās failus, izņemot no wallet.dat.

Tagad kopēt reddcoin-1.3.0.0-win.zip jūsu Reddcoin mapi un unzip to.

Tas padarīs jaunas mapes, lai virzītos uz sub mapes izveidotas jūsu Reddcoin katalogs, reddcoin-1.3.0.0-Win32 un palaist reddcoin-1.3.0.0-win32-iestatīšanas pieteikumu.

Iestatīšanas procesa laikā jums tiks piedāvāts nodrošināt savu Reddcoin direktorijā. Pārliecinieties, ka jums izvēlēties mapi, kas satur jūsu Reddcoin wallet.dat.

0

Uzsākt jaunu Reddcoin POSV maku

Tagad dodieties uz lapu Reddcoin-QT pieteikumu, palaidiet to un Reddcoin tīklam jāsāk sinhronizēt. Jūs ievērosiet, ka es esmu, izmantojot īsceļu, kā es izmantot -datadir = "folderpath", novirzīt, kur mani Reddcoin datu faili tiek saglabāti. Tas nav nepieciešams, bet es to darīt, lai nepārslogotu savu SSD. Jūs varat ignorēt to, ka, ja jums ir iemesls, lai saglabātu visus datu failus tajā pašā direktorijā.

Tagad viss, kas jums jādara, ir jāgaida tīkls panākt. Mine pašlaik sarakstā "nav bloku avotu pieejams", lai gan tas parasti būs noskaidrot ar mazliet laika, un jākļūst mazāk izplatīta, jo vairāk lietotāju pāriet uz jauno maku. Update: Tagad ir sinhronizēta! Attēls ir atjaunināta, lai parādītu, ka.

2

Saistītās ziņas


Post Altcoin

Pilns ceļvedis, kā izvēlēties savu Litecoin maku

Post Altcoin

Beta pārskatīšana - Reddcoin Social Wallet ar sociālo tīklu integrāciju

Post Altcoin

Kāpēc Reddcoin ir sociālā valūta

Post Altcoin

Kā nopirkt cardano (ADA) 3 vienkāršos soļos: iesācēju rokasgrāmata

Post Altcoin

Kā nopirkt Litecoin ar Paypal, kredītkarti vai bankas pārskaitījumu

Post Altcoin

Bitcoin Whiteboard otrdiena - ceļš no sūtīt uz saņemšanu

Post Altcoin

Bitcoin un naudas nākotne

Post Altcoin

Kas ir Feathercoin?

Post Altcoin

Broka Pjērsa Realcoin ir slikta ideja, un tas ir iemesls

Post Altcoin

BTC-e: Bitcoin apmaiņa ar jauktiem FOREX un altcoiniem

Post Altcoin

Kā aizsargāt savu Bitcoin kuponu

Post Altcoin

Rebranding, intervijas un pilnu monētu lapu sarakstu