Reddcoins revolucionārās izmaiņas: pierādījums Stake ātrums (PoSV) | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Reddcoins revolucionārās izmaiņas: pierādījums Stake ātrums (PoSV)

Reddcoins revolucionārās izmaiņas: pierādījums Stake ātrums (PoSV)

Vakar mēs minēts iespējamie iemesli Reddcoin s priceremaining tik zema, jo tas bija iestrēdzis 2 līdz 4 Satoshi riests jau ilgu laiku. Tomēr, ņemot vērā atjaunoto interesi sakarā ar jauno attīstības apliecinājums Staķe Velocity (PoSV) algoritmu, iepriekš minētās iemesli vairs nav pietiekami, lai apspiestu tā cena. - Dustin O'Bryant, dibinātājs un redaktors Monētu Īsumā

Agrāk šodien, Reddcoinannounced savus plānus īstenot PoSV algoritmu (update: Macand Windows Reddcoin maku jaunināšanu konsultācijas, lai POSV), lai aizstātu pašreizējo Pow vienu. Paziņojums noveda pie pēriens pieaugumu 300% ar Reddcoin cenā no nieka 3 satoshis līdz 12. Revolucionārā kustība pa Reddcoin nāk kā nav pārsteigums ikvienam, kas ir aiz tā attīstība kopš uzsākšanas Reddcoin februārī, bet noķerti uzmanība pārējo dalībnieku digitālās valūtas pasaulē.

Reddcoin PoSV: Kas Jums jāzina

Argumentācija un skaidrojums PoSV balstās uz publiskoto informāciju monētas izstrādātāji to sub Reddit, un nāk no divām daļām: akadēmiķis addressto vajadzība, ieviešot jaunus pasākumus, lai saglabātu iepriekš grūtībās nonākušā monētas kritumu vērtības uz apmaiņu, kā arī kā FAQ bookletoutlining informāciju par jauno sistēmu, kas abi ir pieejami PDF formātā.

PoSV ir paredzēts, lai cīnītos pret draudiem superior ASIC miningequipment, kas pašlaik ir iznīcināt vērtības daudzām citām monētām ar savu spēju krasi outmine CPU un GPU platformām. Kā ASIC imūno algoritmu, PoSV pasargās monētas tiek stipri jāizrok un dempinga biržās. Turklāt PoSV dod stimulu saviem īpašniekiem vienkārši, kam tā maku atvērtu un internetā, kas nāk ar likmi 5% procentu annually-, kas ir augstāka nekā lielākā daļa POS monētas, bet ne tik liela, ka tā izraisa inflācijas iziet no kontroles.

Pēc efektu tās īstenošanu, kalnračiem, kas pašlaik iegūst Reddcoins turpinās spēja raktuves Reddcoin kādu laiku, bet bloks samazināšana uz pusi ir palielināts līdz reizi 50000 blokiem, kas ir aptuveni 35 dienas. Pēc 3 līdz 6 halvings, Pow tiks slēgta, un sistēma tiks pārnests uz tīra PoSV. Tas, kas tiks noņemta iespēja raktuves Reddcoin tieši.

Ja es nevaru Mine Reddcoin, ko kriptonauda Ja es Mine?

Tā vietā, kalnračiem, kas vēlas mine Reddcoin būs jāpievienojas ieguves multipools kas tiks noteikti mīnu citām digitālajām valūtām. Šīs monētas tiks pārdots, ko izmanto, lai iegādātos reddcoins, un, visbeidzot, izmaksāti kalnračiem (līdzīgi blackcoin). Otrādi ir tas, ka ar PoSV, kalnračiem nevajag pirkt ASIC ieguves rīkus, lai neatpaliktu, un risku saskaras iekārtas beidzas sakarā ar smago izmantošanu pirms atgūst savus ROI, kas novērota ar BitcoinASICs.

Par multipools var iestatīt, lai mīnu monētām, kas izmanto ASIC izturīgi algoritmus. Papildus, ka tas noņems pastāvīgu pārdošanas spiedienu no baseiniem, kas ir, kam Reddcoin vērtību uz leju, un aizstāt to ar iepirkšanu spiedienu, no multipools pērk Reddcoin, kas palīdzēs palielināt Reddcoin vērtību.

Tātad, kā būs jauni Reddcoins jāražo?

Jo PoSV sistēmā, kalšanas notiek tad, kad Reddcoin maku sinhronizējas ar blockchain un pārbauda darījumus tādā veidā, kas ir līdzīgs ieguves. Ar pastāvīgu verifikācijas tīkls ir drošāka un jūsu likme ir reddcoins ir autentiskums. Thss ļauj saņemt vidēji 5% gadā interese, kamēr maku paliek tiešsaistē.

Pašreizējais kopējā vāciņš monētu ir 109.000.000.000, bet PoSV, teorētiski, nozīmē, ka ir bezgalīgs piegāde. Tomēr, tā kā kopējais monētu skaits būs aptuveni 30 miljardus kad Pow apstājas, un PoSV sākas, tas prasīs ļoti, ļoti ilgu laiku, lai sasniegtu pat iepriekš gaidīto 109 miljardus.

Šis iepriekš neizmērojams venture PoSV būs stipri uzraudzīs jebkuru citu Scryptaltcoin. Scrypt monētas, kas saskaras ar dilemmu par to stipri jāizrok ar ASIC iekārtām vairs nepieciešams apsvērt iespēju apvienotā kalnrūpniecības piesaistīt kalnračiem. Apvienoti ieguve var šķist stimuls dažiem, bet tas rada draudus, ka vājākā monētas ir "pārņēmušas" vienu augstākās vērtības ilgtermiņā.

Kā Reddcoin s POSV algoritms Palīdzība Citas Cryptocurrencies?

Ja šis jaunais algoritms nozveja bez problēmām, valdīšanas ASIC iekārtas, var ļoti labi būt tuvu derīguma termiņa beigām. Bez nepieciešamības iegādāties ASIC ieguves platformām, kas bieži vien var maksāt augšu no $ 10,000, kalnrūpniecības Hobbyists var turpināt izmantot savus pašu samontētas iekārtas, lai radītu vērtīgu ienākumus.

Reddcoin nav svešinieks uz novatoriskām idejām. Jo span tikai dažus mēnešus, Reddcoin veikti viļņi ar uzsākt savu IPO, drīz seko uzsākšanas Reddcoin apraides platformas, kas būtībā ir pakalpojums, lai cilvēki, lai izplatītu savus zīmolus, vai ziņas par sociālo mediju ar ievērojami pastiprina sasniedzams. Tagad ar šo jauno attīstību, Reddcoin kopienai par Reddit ir atjaunota sajūtu uzticību monētas, un tās izstrādātāji. Daudz bažas tika izteiktas par to, ja monēta zaudēt cīņu būt nākamais labākais digitālo valūtu tirgū, sakarā ar ļoti zemu vērtību, ko rada gudrs investori manipulāciju Reddcoin valūtas tirgos, bet tas ir iztvaikojis tagad.

Ir skaidrs, ka tas ir ļoti aizraujošs laiks digitālo valūtās kopumā. Manā personīgo viedokli, ka būtu gudri, lai saglabātu jūsu acīm uz Reddcoin

* Autors nav līdzdalība Reddcoins, bet mīlu to, ja viņš varētu noslīcināt tajā.

Saistītās ziņas


Post Altcoin

Bitcoin Whiteboard otrdiena - ceļš no sūtīt uz saņemšanu

Post Altcoin

Kriptokurānu anonimitāte I daļa - spēkā esošie protokoli un zerokoīns

Post Altcoin

Reddcoin sociālā pārraide

Post Altcoin

Izskaidrots Bitcoin Gold karstais forks (nāk 25.oktobrī)

Post Altcoin

Soli pa solim, lai uzsildītu savu Bitcoin Node

Post Altcoin

Kā mīnu Bitcoins: vienkāršs ceļvedis iesācējiem

Post Altcoin

Vai suņu kucēns ir miris? Vai arī Doge atkal pieaugs?

Post Altcoin

99Bitcoins vēlas, lai jūs izvēlētos mūsu tagline konkursa uzvarētāju!

Post Altcoin

Mastercoin un Omniwallet Beta

Post Altcoin

Jauns Bitcoin? 5 kļūdas, no kurām jāizvairās

Post Altcoin

Ripple Implosion

Post Altcoin

Kā nopirkt Dash 3 vienkāršos soļos - iesācēja rokasgrāmata