Reddcoin zemās cenas skaidrojums un pārredzamības aicinājums | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Reddcoin zemās cenas skaidrojums un pārredzamības aicinājums

Reddcoin zemās cenas skaidrojums un pārredzamības aicinājums

Šis raksts ir mana analīze, un judg bas, par to, ko esmu novērojis, kas notiek ar Reddcoinin neseno pagātni, un var nebūt pilnīgi precīza. Tomēr esmu pavadījis diezgan daudz laika tirdzniecību šo valūtu, un katru dienu es skatīties pasūtījumu grāmatas.

Ja jūs lasāt šo, jūs varētu ieinteresēti Reddcoin. Daži no jums ir līdzīgi man, un ieguldīja nelielu daudzumu ar IPO, un lēnām nopirka RDD kopš. Citi var būt nopircis vēlāk, vai arī, iespējams, nav izlēmusi, vai jums vajadzētu iegādāties RDD vai ne. Es neesmu gatavojas, lai mēģinātu pārliecināt ikvienam pirkt vai pārdot RDD, bet gan pievērst uzmanību tam, kas notiek.

Reddcoin pamatā ir lieliska ideja, un ir komanda lieliskas izstrādātājiem aiz tā. Redd API Reddcoin Broadcast, krāšņs jaunā mājas lapa, atjauninājumi un labojumi kodolu, galu botus, ka vājie kampaņas, kas paredzētas Reddcoin atlīdzības programmu, un visas citas funkcijas, sistēmas un rīkus, kas tiek izstrādāti ar kodolu izstrādes komanda, un sabiedrības locekļiem, kas strādā ar viņiem, ir īstenoti ātri un efektīvi. Reddcoin vēl ir tāls ceļš ejams uz vienošanos, tas ir potenciāls, un kļūt par "sociālo Valūta", bet tas ir uz pareizā ceļa.

Tātad, kāda ir problēma ar Reddcoin?

Tomēr daudzi cilvēki ir bažas par to, ka Reddcoin pricehas ir hugging 2-4 Satoshi zīmi jau ilgu laiku tagad. Es esmu ievērojis daudzus uztrauc ziņas par subreddit, un satraukumu visā sabiedrībā. No tirgus vāciņu izaugsmes trūkums šādu lielāku popularitāti ir perplexing visvairāk, un tas ir grūti, lai tie visi faktori kopā. Par laimi, ja velk intervālu, un sarakstā, tas kļūst mazliet vieglāk redzēt.

 1. Par Reddcoin IPO Investori

  Liela daļa no IPO investori uzreiz pārdot daļu vai visu, monētu katru dienu. Tas ir iespējams, vairāku iemeslu dēļ. Kopš IPO, tad no Bitcoinhas cena ievērojami samazinājās, un daži investori var būt izmisuma fondiem. Citi var būt ieguldījuši IPO par kaprīze, un vēlāk zaudēja interesi. Citi vēl var būt izmantoti zemas cenas, lai savāktu visu RDD viņi aprūpi turēt uz, dodot tos uz rokas, nevis gaidīt, un tagad ir ļaujot IPO līdzekļi tiks izkliedētas.

 2. Bitcoin cena

  Visi altcoins ietekmē Bitcoin šajā brīdī. Tas ir skumji, bet taisnība, ka Bitcoin ir kontrolējošo. Kad tas zaudē vērtību, pārējās monētas parasti nav iegūt vs Bitcoin, bet zaudē, kā panikas televizoru, un daudzi investori apmainīt altcoins par Bitcoin, un tad Bitcoin Fiat.

 3. Reddcoin, vai Bitcoin, valis (s)

  Dažas dienas tirgotājiem, vai daļēji dienu tirgotājiem, ieskaitot mani, ir atradis "vaļu" (tirgotājam, ar ļoti lielu līdzekļu apjomu) uz Cryptsy kas manipulē cenu Reddcoin. Es noskatījos kādu, vai cilvēku grupa, atcelt 10 + bitcoins no buy sienas gandrīz 20 Bitcoin sienu, tad pārdot pietiekami Reddcoin lai atceltu atlikušās monētas tajā, sekoja liekot jaunu pārdot sienu 10+ bitcoins vērts no Reddcoin jo tā ir vieta, un pārvietoties jaunu, nopirkt sienas pie 1 Satoshi zemāka.

  Iemesls viņi, tas ir tāpēc, jo zemāka cena Reddcoin, jo lielāks% pieaugums starp pirkšanas un pārdošanas sienām. Izmantojot rūpīgi jāplāno stratēģija, gudrs uzņēmējs var iegūt kontroli pār lielu daļu no tirgus. Kamēr IPO investori pārdod ar pietiekami lielu ātrumu, šī stratēģija ir ļoti viegli paveikt pietiekami daudz līdzekļu. Es ceru, ka pēc IPO amplitūda ir pabeigts, šis valis (vai grupas vaļu) ļaus cena sākt brīvi pieaug, vai pat sūkņa to paši.

 4. New Reddcoin lietotāji ir Maldinoša

  Tas ir divu daļa jautājums.

  Pirmais - Daudzi no jaunajiem locekļiem Reddcoin sabiedrībā netiek faktiski iegulda nekādus līdzekļus Reddcoin. Tie ir ieviesti, lai Reddcoin, jo tie tika noglabāti, un ir tikai ieinteresēti noglabāšanai, vai tiek noglabāti. Šiem lietotājiem pievienot vērtību, bet ne uzreiz. Tās dos vērtībā no citiem avotiem, jo ​​sabiedrība aug, padarot tirgus pievilcīga tiem, kuri patiešām vēlas ieguldīt Reddcoin. Tomēr tās nav ietekmes uz Reddcoin vērts šodien vai var pat pazemināt cenu, pārdodot monētu tie smaili.

  Otrais - abonentu uz subreddit skaits, sekotāji vietnē Twitter, uc var būt neprecīzi. Lai gan es nedomāju, ka attīstītāji paši pērk robotus, vai pērk abonentiem, kāds var būt. Tas, iespējams, varētu būt valis minēts iepriekš, vai arī daži izlases lietotājs, kas vēlas redzēt Reddcoin augt. Tomēr tas notiek, šķiet, kā tad, ja skaitļi nav precīzi. Ietekmei% abonentu, kas ir par subreddit jebkurā brīdī ir ievērojami zemāks nekā citās valūtās, un ātrums, ar kādu jaunu lietotāju parakstīties šķiet kopumā palielināsies ļoti lineāro ātrumu. Tas ir dīvaini, jo parasti sabiedrība parasti aug spurts, un laikposmos, ka tas aug ar konstantu ātrumu laikā, tas arī ir augstāks nekā vidējais ātrums iesaistīšanos ar jauno lietotāju.

Tātad, pēc tam, kad iet caur iespējamiem cēloņiem zemu cenu Reddcoin, vismaz no tā, ko es redzu, es esmu optimistisks par nākotni. Godīgi, no Reddcoin cena šodien ir tieši atbilst cenai, ka IPO investori maksāja par saviem monētām. Ar 168,8 Bitcoin ieguldījuši, un 5,2 miljardi monētu izplatīt, vidējās izmaksas par katru Reddcoin ar IPO bija 3.24 satoshis. Tas nozīmē, ka ikviens pērk Reddcoin šodien ir 3 vai 4 satoshis kļūst pie apmēram tādu pašu cenu kā sākotnējie IPO investoriem, kas var būt daļa no iemesla, ka pieturoties šajā brīdī.

Kas notiks ar Reddcoin cena tagad?

Es esmu pārliecināts par to, kas notiks tuvāko nedēļu laikā, bet man sagaidīt cenu, lai sāktu pieaug beigās IPO izplatīšanu. Kā maza IPO investora sevi (mazāk nekā BTC ieguldītās), es zinu, ka sadalījumi dodas uz priekšu pareizā kursa, un vajadzētu pabeigt laikā. Tajā brīdī, kad inflācija 60 miljonus monētu dienā beidzas, tas būtu vieglāk iegūt stabilu izpratni par to, kā šī nauda darbosies tuvākajā nākotnē.

Tomēr man ir viena pieprasījumu Reddcoin dev komanda. Precīzāk, man ir pieprasījums ko kopā ir atbildīga par subreddit. Lūdzu, pārliecinieties, ka statistika par Reddcoin subreddit publiski. Pārējie lielākie digitālo valūtās ir viņu statistika pieejami sabiedrībai, un Reddcoin jādara tas pats. Bija pastu uz subreddit minot to nesen, un es esmu dzirdējis citiem sūdzēties pirms tam. Bez šāda veida pārredzamības nākotnes ieguldītāji var būt vilcinās pieņemt Reddcoin.

Saistītās ziņas


Post Altcoin

Trīs vienkāršas darbības, lai sāktu pieņemt Bitcoin jūsu biznesā

Post Altcoin

10 Noderīgi līdzekļi, lai paliktu savienoti ar Bitcoin tirgu

Post Altcoin

Bitcoin kabatas portfeļi: vai jūs vēlaties izmantot tīmekļa programmatūru vai drīzāk gribētu iet mobilo?

Post Altcoin

Kas ir Dogecoin

Post Altcoin

Anonīmās kriptokultūras: īss vēsture

Post Altcoin

Gaidāmie Bitcoin dakšas 2018. gadā - Lūk, ko skatīties

Post Altcoin

Kā nopirkt Namecoin (Paypal, kredītkarte, Skaidra nauda) - 100% droši un vienkārši

Post Altcoin

Kas ir altokīni?

Post Altcoin

Potika ceļš

Post Altcoin

Kā analizēt Bitcoin cenu, piemēram, Pro

Post Altcoin

Bitcoin pamati

Post Altcoin

Vienkāršs veids, kā palielināt jūsu Bitcoin drošību