Reddcoin sociālā pārraide | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Reddcoin sociālā pārraide

Reddcoin sociālā pārraide

Šonedēļ redzēja paziņojumu par ReddcoinBroadcast, sociālā balss vākšana platformu, kas paredzēta tieši Reddcoin. Kamēr tas ir iedvesmojusi populārā pērkona platforma, tas ir pilnīgi Reddcoin orientētas un attīstīta versiju. Lielākā atšķirība ir cena - kamēr pērkona maksa no 100 $ līdz 500 $ par kampaņu, Broadcast ir pilnīgi bez maksas. Viss, kas tiek lūgts pretī ir tas, ka tas, ko jūs apraides, ir kaut kādā veidā saistīts ar Reddcoin.

Tātad, kā tas Reddcoin Sociālās apraides darbu?

Sākotnēji lietotājam būs pierakstīties uz Broadcast vietnē, izmantojot sociālo kontu, piemēram, Twitter, Facebook vai Tumblr. Tas ļauj apraides atļauju šajā platformā, lai kampaņas var automātiski ievietot jūsu vārdā. Kad esat devis atļauju varat apskatīt kampaņas.

Tiem piemīt tāpat kā jebkurš cits pūlis koda projekts, izņemot to, ka atbalsts tiek mērīts sociālās nepieejamā vietā dolāru. Katrai kampaņai ir noteiktu atbalstītāju skaitu, lai sasniegtu ar noteiktu laiku. Pēc tam, kad šis skaits ir sasniegts, Apraide tiks iet uz priekšu ar norīkošanu kampaņas vēstījumu brīdī norādītajā sarakstā.

Ir svarīgi atzīmēt, ka tas tikai ziņas uz barību, Broadcast nav kāds jauns veids, lai smidzināšanas surogātpastu visiem saviem draugiem. Tā ir viena ziņa nosūtīta vienā konkrētā laikā. Par Broadcast spēks nenāk sūtīt kaudzes ziņu savā kontā, bet gan koordinēšanā, un vienojošās, daudzas balsis. Atsauces tiek izmantoti, lai apvienotu visus atbalstītājus, spiežot ziņu līdz aktuālajiem vairāk nekā solo vai nekoordinēti, centieni var sasniegt.

Kā es varu sākt kampaņu? Vai tā ir jābūt Reddcoin saistīts?

Tas ir vienkārši un intuitīvi gadījums "klikšķini raķešu palaišanai". Ir burtiski cute maz raķešu, mudinot jūs uz lielākas lietas.

Procesa sākums ir jūsu ziņa. Jums ir nepieciešams, lai iesniegtu 115 rakstzīmes, kas rezumē savu ideju, produktu vai pakalpojumu. Jūs varētu izmantot lūzuma platformu, lai iekļautu microtip, piemēram, tika nodota kampaņās šajā pirmajā nedēļā pateikties @bitcoinbarbie un @juergenhoebarth rakstus viņi publicēti atbalstam Bitcoin. Ieskaitot padoms ir tāds pats kā par twitter parasti: izmantot standarta valodu @tipreddcoin + tip @YOURTARGET un tad summu (100 RDD, piemēram). Jums nav, lai būtu nauda ar tipbot saņemt ziņu ārā, lai gan. Jūsu ziņojums var būt jebkas, kas saistīti ar reddcoin. Bļāviens, lai kolēģiem blogger, reklāma, ka jūs tagad pieņem reddcoin jūsu veikalā, vai arī, lai virzītu trafiku uz savu rakstu, cēloņa vai projekta.

Tālāk jūs varat augšupielādēt attēlu, izvēlieties kategoriju, un uzrakstīt īsu rindkopu dodot cilvēkiem priekšstatu, kāpēc viņiem vajadzētu atbalstīt savu kampaņu. Uzstādiet laiku vēlaties Broadcast un atbalstītāju skaitu, kurus vēlaties sasniegt, un jūs darīts. Parasti kampaņa ir jābūt saistītiem ar Reddcoin, bet izņēmumi tiek veikti, ja iesniegumi ir izdevīga, lai Reddcoin sabiedrībā, vai radīja aktīvs loceklis sabiedrībā.

Vai Reddcoin Sociālā Broadcast sistēma faktiski strādā?

Nu, tas ir tikai pats sākums, bet, spriežot pēc kampaņas lapā: Jā. Ir tikai viena kampaņa tik tālu, ka nav izdevies izpildīt savu kvotu atbalstītājiem, bet arī šī kampaņa izdevās savākt sasniegt vairāk nekā 75,000, pirms pulkstenis beidzās. No veiksmīgu kampaņu, visvairāk atbalstīja līdz šim ir viens vienkārši paaugstināt informētību par Reddcoin noglabā kontā. Atbalstītāji pierakstījies, lai izplatītu vārdu, ka jūs varat tip Reddcoin Twitter, beidzot ar kopējo sasniedzama virs 150000, un spēcīgu trending ar #socialcurrency hashtag.

Ir bijuši četras veiksmīgas kampaņas tik tālu, iesaistot cilvēkus ar rakstiem par Reddcoin, un palielinot profilu r / reddcoin par Reddit. Kampaņas pašlaik meklē atbalstu izsludina REDD API konkurss, ieviešot ziņu vietni, un meklē atbalstu ziedojumu paļāvīgs freereddcoin.com krānu.

Neatkarīgi būs Reddcoin komanda domā par nākamo?

Kaut Broadcast ir tikai ļoti jauns, tas jau ir piesaistījusi lielu atbalstu tiem cēloņiem tā ir izvirzījusi. Nākotnes kampaņas var ietvert tehnoloģijas projektus, ziņu paziņojumus, reklamēšanu vietu uz Reddcoin vai masveida izgāšanu labdarībai. R / reddcoin mērķtiecīgu čivināt lūzuma trases, kas iepriekš tika organizētas ar subreddit tiks apvienotas ātrāk un vieglāk nekā iepriekš, un ar lielāku sajūtu uzmanību.

Raidījumu nākotne šķiet, kā saka, tikai tikai uz savu iztēli. Tik ilgi, kamēr tas iztēle ietver Reddcoin, Broadcast labprāt palīdzēs jums sasniegt vairāk cilvēku. Galu galā, tikai izmantojot šo Reddcoin ekskluzīvi platforma ir izplatās vārdu par topošās monētas.

Saistītās ziņas


Post Altcoin

Kā nopirkt Ethereum Classic (ETC) ir 3 soļi - iesācēja rokasgrāmata

Post Altcoin

Vienkāršs veids, kā palielināt jūsu Bitcoin drošību

Post Altcoin

SpaceBIT, lai piedāvātu jaunu veidu, kā finansēt kosmosa izpēti

Post Altcoin

Anonīmās kriptokultūras: īss vēsture

Post Altcoin

Mastercoin un Omniwallet Beta

Post Altcoin

Kā ietaupīt līdz pat 20% peļņu no jūsu bitcoīniem

Post Altcoin

Cryptocurrency anonimitāte II daļa - Cryptonote & Darkcoin

Post Altcoin

Zaļo kreiso valūtas kaujas

Post Altcoin

Kā nokļūt Bitcoins - ceļvedis, kā ietaupīt Bitcoins ātri un bez maksas 2018

Post Altcoin

99Bitcoins vēlas, lai jūs izvēlētos mūsu tagline konkursa uzvarētāju!

Post Altcoin

Kā nopirkt Namecoin (Paypal, kredītkarte, Skaidra nauda) - 100% droši un vienkārši

Post Altcoin

Bitcoin Whiteboard otrdiena - ceļš no sūtīt uz saņemšanu