Kāpēc Reddcoin ir sociālā valūta | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Kāpēc Reddcoin ir sociālā valūta

Kāpēc Reddcoin ir sociālā valūta

Reddcoin

Sociālo valūta, ir salīdzinoši jauna kriptonauda, ​​bet ir ātri ieguva vilkmi. Tas ir visstraujāk augošais subreddit, salīdzinot ar visām citām digitālajām valūtām, un šī likme būs iet Litecoin nākamā mēneša laikā. Ar milzīgu bloka atlīdzību 100,000, salīdzinot ar Bitcoin's25, monēta ir pietiekami likvīdi, lai padomi, lai brīvi dota, kas bija pirmais mērķis noteikts ar izstrādātājiem.

Reddcoin ir aktīvais Izstrādātāji

Par Reddcoin izstrādātāji ir strādājuši ļoti smagi, lai uzlabotu monēta, no uzsākšanas līdz mūsdienām, un ir regulāri jāatjaunina tīmekļa vietnes, maciņi un sociālo mediju lapās, piemēram, Reddit un Twitter, virzīt ideju, ka Reddcoin ir sociālā valūta. Uz augšu, ka viņiem rūp, un tie ir saistīti ar, sabiedrību, kas ir tas, kas dod monētu tas ir spēks.

Reddcoin ir milzīgs kopiena

Kas padara Reddcoin tik īpašs ir sociālais aspekts aiz tā, ar pieaugošo sabiedrības atbalsta izvirzītos mērķus, ko tā izstrādātājiem. Tā tika veidota, lai būtu brīvi kopīgi, tomēr lietotājs vēlas, izmantojot visu sociālo tīklu vietnēm.

Reddcoin dod Kopiena ir veids, kā tiek atalgoti efektīvai saziņai idejas vai atbalsta projektus, vienlaikus palielinot vērtību pašu Reddcoin, tajā pašā laikā. Izstrādātāji lūgt atsauksmes par projektiem regulāri, un lietotāji labprāt veidojot savus projektus, lai sniegtu atbalstu, vai uzlabotu lietojamību, savā veidā. Tagad, ar jauno apraides sistēmai, sabiedrības locekļi var apvienot savas balsis tādā veidā, ka sprādzieni sociālo medijus ar idejām un projekta mērķiem, bet bez nepieciešamības nepārtraukti surogātpastu.

Reddcoin "Redd API" Padara Integrācijas Easy

Tagad ar neseno atbrīvošanu API vairāk var viegli izdarīt ar Reddcoin nekā jebkuru citu monētu. Reddcoin API padara vienkāršu un drošu, jebkurai attīstītājs integrēt maksājumu sistēmu, noglabā sistēmu vai citu sistēmu nodošanu tieši savā projektā. Tas dod milzīgu priekšrocību, un tā ir atslēga uz turpmākajiem panākumiem valūtā.

Ar nesen atbrīvota Android maku, tas ir viegli uzglabāt RDD uz mobilo platformu. Tas ļauj lietotājiem, lai ieviestu draugiem un ģimeni, lai digitālo valūtā, un sniedz lietotājiem piekļūt saviem monētām vienalga, kur viņi ir. Visi no galvenajiem digitālo valūtas maiņa, ieskaitot Cryptsy, Coinedup un Bittrex, ir gotten uz klāja ar Reddcoin, un tagad valūtas tirgo vs Bitcoin samērā augstā līmenī.

Reddcoin ir viegli izmantot, sūtīt un saņemt

Reddcoin ir lieliska izvēle, lai lietotājs, kas ir jauns, lai digitālo valūtu, vai pat loceklis iedzīvotāju bez interesi ciparu valūtā vispār. Kopiena ir ļoti atbalstoša, un sūtīt un saņemt RDD ir vienkārša pietiekami, ka tie var tikt dota citiem, sociālo mediju, pat tad, ja saņēmēja puse nav maku, nedz intereses darīt kaut ko vairāk, nekā ļauj pārskaitījumu.
Tātad, ko jūs gaida? Darba sākšana ar Reddcoin šodien, un liecinieks šo revolucionāro valūtu pats.

Saistītās ziņas


Post Altcoin

Kriptokurānu anonimitāte I daļa - spēkā esošie protokoli un zerokoīns

Post Altcoin

Rebranding, intervijas un pilnu monētu lapu sarakstu

Post Altcoin

Bitcoin un naudas nākotne

Post Altcoin

Kas ir Feathercoin?

Post Altcoin

Monētu Brief jaunākie uzlabojumi un drīz būs jāīsteno iezīmes

Post Altcoin

Kā ģenerēt bitkīnus no mājas datora

Post Altcoin

Dogecon SF: puse, kas bija pārsteidzoši nopietna

Post Altcoin

Vai vēlaties strādāt un saņemt samaksu Bitcoin? Šeit ir sešas tīmekļa vietnes, kas var jums palīdzēt

Post Altcoin

Sešas idejas Bitcoin un Altcoins nepieciešams iekļaut I daļā

Post Altcoin

Izpratne par Bitcoin Arbitrage

Post Altcoin

Bitcoin Scam tests - 10 rīki, lai noteiktu, vai Bitcoin bizness ir Legit

Post Altcoin

Vai suņu kucēns ir miris? Vai arī Doge atkal pieaugs?