Reddcoin atklāj sociālo naudu, POSV atjauninājumus un sociālo platformu | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Reddcoin atklāj sociālo naudu, POSV atjauninājumus un sociālo platformu

Reddcoin atklāj sociālo naudu, POSV atjauninājumus un sociālo platformu

Reddcoinis valūtu, kas man ir bijis šādu uz kādu laiku, un lielākā daļa sabiedrības ir pacietīgi gaida valūta atbrīvot, un pāriet uz, Poof no staba Velocity

POSV).

Vakar, Laudney, svina attīstītājs Reddcoin, paziņoja, ka "paziņojums rīt tiks veikta neilgi pēc bloķēt 190,000." Lai gan lielākā daļa sagaidāms, ka tas bija paziņot nenovēršamu atbrīvošanu POSV, faktisko announcementwas kaut ko daudz lielāku.

Reddcoin Sociālās Wallet

Ne tikai POSV tuvojas publiskā beta, bet arī pilnīgi jaunu veidu seifu, kas pazīstams kā "sociālā maku", ir izstrādāts. Šis maks ir:

Pirmais pilnībā funkcionāla kriptonauda maks, kas integrē dažādas sociālas funkcijas, piemēram, IRC čats, ziņu plūsmu, un oficiālo paziņojumu

Tā ir izstrādāta, lai būtu viegli paplašināms un daudzas citas sociālās iezīmes, piemēram, mūzika, video, spēles, tiks ieviests pa vienam tuvākajos mēnešos. Sociālā maks uzlabo lietotāju iesaisti, un kopā ar PoSV, paaugstina tīkla drošību, un der labi ar Reddcoin s mērķi kļūt sociālo valūta digitālajā laikmetā.

Sociālā maks bauda pilnīgi jaunu UI dizains, kas padara tradicionālās QT UI izskatās novecojis. Tas var darboties kā vietējā desktop pieteikumu, vai strādāt ar dēmoni darbojas attāliem serveriem, izmantojot šifrēto RPC zvaniem. Tas ir pilnībā funkcionāla uz Windows, Linux un Mac OS X.

Sociālo maks ir jau Reddcoin attīstītāji izmanto ikdienā. Sākot no šodienas, ikdienā mēs izsūtīt ielūgumus Top 10 atbalstītājus diena, lai pievienotos mums beta testēšana. Pēc Tuvākajās nedēļās, sociālā wallet būs pieejama visiem.

 Sociālā platforma

Attīstītājs devās uz neskaidri nerunājot par "nākamās paaudzes sociālo platformu", kas bija ļoti ierobežots, tas ir apraksts:

No Reddcoin mērķis ir bagātināt un atvieglot cilvēku sociālo interactions.Our nākamās paaudzes sociālā platforma ir arī aktīvi attīstību. Tipping visos sociālajos tīklos, būs svarīgs komponents platformas, bet tas vēl nav viss. Šajā posmā, mēs esam apzināti ļoti noslēpumains detalizētu informāciju par platformu, jo konkurences dēļ. Vasarā, jūs uzzināsiet vairāk par kopainu un detaļas.

Personīgi, man ir bijis atbalstītājs Reddcoin, jo pirms tas ir atklāšanas, un pat ieguldīja nelielu daudzumu sākotnējā IPOC. Tas var padarīt mani nedaudz neobjektīva, bet es domāju, ka šīs tendences un attēli runā paši par sevi. Ja Reddcoin komanda var pull šo off, tas būs milzīgs solis uz priekšu, un parādīt jauninājumus, kas ir iespējams digitālajā valūtas pasaulē. Es pilnīgi ceru, ka daudzi citi dev komandas centīsies līdzināties šīs programmas un sistēmas, bet pēc likmes lietas pašlaik notiek, tad Reddcoin komanda vienmēr paliks viena (vai trīs) soļus uz priekšu.

Tas būs interesanti skatīties, un jūs varat sagaidīt, ka monētu Īss saglabās jums atjaunināta par jaunākajiem notikumiem.

Saistītās ziņas


Post Altcoin

Broka Pjērsa Realcoin ir slikta ideja, un tas ir iemesls

Post Altcoin

Zinātnieki lūdz Bitcoin & Dogecoin ziedojumiem

Post Altcoin

Kā nopirkt Zcash 3 vienkāršos soļos - iesācēju rokasgrāmata

Post Altcoin

Kā nopirkt Ripple (XRP) 3 vienkāršos soļos - iesācēja rokasgrāmata

Post Altcoin

BTC-e: Bitcoin apmaiņa ar jauktiem FOREX un altcoiniem

Post Altcoin

Bitcoin un īstermiņa atdevi

Post Altcoin

Kas ir Dogecoin

Post Altcoin

6 Pasākumi, lai novērtētu, vai ir vērts ieguldīt alternatīvu kriptvizuālo valūtu

Post Altcoin

Kā nopirkt IOTA: Pamata iesācēju rokasgrāmata

Post Altcoin

Bitcoin analīze pret Litecoin un Gold pret Silver

Post Altcoin

Kas ir Dogecoin, Labdarības monēta?

Post Altcoin

Kā iegūt pielāgotu Bitcoin adresi