Beta pārskatīšana - Reddcoin Social Wallet ar sociālo tīklu integrāciju | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Beta pārskatīšana - Reddcoin Social Wallet ar sociālo tīklu integrāciju

Beta pārskatīšana - Reddcoin Social Wallet ar sociālo tīklu integrāciju

Kā aktīvs loceklis Reddcoin kopienas, kā arī personas, kas bieži vien ir rakstījis rakstus par Reddcoin un tas ir izstrāde, man tika dota piekļuve beta versiju šo jauno maku. Man tagad bija iespēja izmantot to diezgan kādu laiku, un vēlētos dalīties ar savu viedokli par to, ko tā dara labi, un ko tā trūkst.

Pārskats par Reddcoin Sociālās maka funkcijas

Twitter ir Reddcoin Sociālā maku

Tā kā ir diezgan aktīvs Twitter Reddcoin, tas ir liels solis. Pašlaik ir divas cilnes, kas saistīti ar čivināt, un katrs ir unikāls mērķis:

1. "paziņojums" tab, oficiāliem Reddcoin paziņojumiem

Šī cilne parāda jaunākās tweets no @Reddcoin, un tādējādi sniedz lietotājiem ērtu veidu, lai redzētu, kas tiek teikts oficiālā Reddcoin komandu. Noklikšķinot uz čivināt atvērsies lietotāju tīmekļa pārlūkprogrammu tieši šo tvītu, tādējādi dodot iespēju lasīt atbildes, Retweet vai atbildēt paši. Esmu nozvejotas sevi uzklikšķinot uz tā diezgan bieži, un tas noteikti ir pieaugusi apjomu @ Reddcoin s tweets, ka es lasīt.

2. "News" tab, vispārējās #Reddcoin tvītu

Cilne Ziņas ir divas iespējas, viena Reddit un vienu Twitter. Kad ir izvēlēta Twitter, jaunākās Tweets, kas ietver #Reddcoin tiek parādīts. Par sociālo valūtā, tas palīdz, lai sniegtu ieskatu par to, ko runā kopiena, un atkal es aplaudēju to.

Kopumā Twitter integrācija ir diezgan bezšuvju, un paveic tieši to, ko, šķiet, tāpat kā tas. Produkts ir beta, tāpēc es esmu pārliecināts, ka šie līdzekļi tiks vairāk precizēti, kā laiks iet tālāk, bet es esmu pārsteigts par attīstību līdz šim.

Reddit ir Reddcoin Sociālā maku

Līdzīgi kā ar čivināt, tad Reddit integrācija dod lietotājam tiešu piekļuvi Reddcoin subreddit. Šī pieeja ir atrodama zem "News" tab, līdzās čivināt #Reddcoin ziņas. Tas nodrošina piekļuvi jaunākajām ziņām šajā subreddit, un seko līdz ar tēmu Twitter "News" tab, kā Reddcoin kopienai ir galvenokārt koncentrēta uz Reddit un Twitter. Nav daudz ko teikt par šo tēmu, jo es uzskatu, ka zem screenshot runā pats par sevi.

IRC Chat ar Reddcoin Sociālā maku

Līdz šim lielākais izdarīt, un visvairāk iespaidīgs iezīme šajā maku tas ir integrācija ar freenode #Reddcoin IRC Chat kanālu. Ja cilnē Chat ir noklikšķinājuši, parādās ekrāns pieprasot lietotājam ievadīt tērzēšanas segvārdu. Tomēr, ja lietotājs izvēlas izlaist, ka tas pēc noklusējuma nejauši numurētu "Reddlet" nosaukumu.

Kad CONNECT ir noklikšķinājuši, lietotājs tiek iemests Reddcoin IRC kanālā, un to var brīvi tērzēt. Reddcoin kanāls ir vienmēr pilns ar cilvēkiem, bet dažkārt var būt nedaudz lēns. Tomēr es ceru, ka mainīsies diezgan daudz, kad šis maku atstāj beta un kļūst par standarta maku par Reddcoin. Ar tik daudzi lietotāji tiek parādīti ar IRC chat, bez nepieciešamības, lai kaut ko darīt tālāk noklikšķinot divas pogas iekšpusē to maku, IRC un Reddcoin varētu būt diezgan dzīva.

No dažādām iezīmēm, ka šis maku nes, šis jūtas vispilnīgāko. Tas patiešām dod Reddcoin sajūta, ka "Sociālo Valūta".

Atjaunots Saskarne ar Reddcoin Sociālā maku

Vecās Reddcoin maka funkcijas perfekti labi, bet izskatās gandrīz tieši tāds pats kā vispārēju maku simtiem citām monētām. Jaunais dizains ir Reddcoin sociālo maks gluds, un rada zināmu personību uz Reddcoin Brand. Derēt tas, šeit ir daži no atjaunināto ekrāniem, salīdzinot ar klasisko seifa ekrāniem.

Reddcoin panelis

 

Reddcoin "Sūtīt" Screen

Reddcoin "Saņemt" Screen

0

1

Funkcionāli, šie atjauninājumi dara ļoti maz. Tomēr tie ir ļoti estētiski, un varētu tikt izstrādāti, lai sniegtu papildu funkcionalitāti, kas nav klāt standarta modeļa maki.

Mani pieprasījumi Reddcoin Sociālo Maka Features

Visi papildinājumiem Reddcoin sociālo maka ir liels, manuprāt, bet daži varētu uzlabot pēc diezgan daudz. Protams, tas maku ir beta versija, un es zinu, ka diezgan maz funkcijas tiek pievienota arī nākotnē, bet šeit ir atjauninājumi, ko es gribētu redzēt:

  • Nevis prasa pārlūku, lai atvērtu Twitter vai Reddit ziņas, tai ir iespēja atvērt lapas iekšpusē maku.
  • Lietotājiem jābūt arī iespējai pieslēgties saviem Twitter vai Reddit kontos caur maku.
  • Facebook ir jāintegrē.
  • Nevis tikai Reddcoin lapas, sniedz lietotājiem iespēju apskatīt citus profilus, atsauču, subreddits utt es zinu, ka izklausās nesaprātīgs komandai, kas mēģina veidot zīmolu, bet tad, kad lietotājs izmanto maku, tie jau interesē Reddcoin. Vēl brīvība šādā veidā dotu lietotājiem reālu iemeslu, lai izmantotu to kā sociālā tīkla mezglu, nevis tikai Reddcoin.
  • Tipping ir jāievieš visiem šiem sociālajiem tīkliem, un IRC kanālā. Par IRC tērzēšanas kanālu, tas būtu saprotams, ja izgāšana ir tikai lietotājiem, kas izmanto sociālo maku, jo tas dotu veidu sasaistīt lietotājam maku, bez nepieciešamības starpnieku tipbot.

Protams, arī bez šiem papildinājumiem, jaunais Reddcoin Sociālās Wallet līgas priekšā konkurentiem. Es esmu ļoti iespaidu ar to, un tas darbosies lieliski ar pāreju uz POSV. Lai gan man var būt pazīmes, ka es vēlētos redzēt pievienots, viņi vienkārši apledojuma uz kūka.

Vēlreiz uz Laudney, Hoppipoppipolla (radītājs maku), un pārējo Reddcoin komandu, es aplaudēju jums. Labs darbs. Keep virzās uz priekšu, un palikt dažus soļus priekšā konkurentiem. Ja jūs varat pārvaldīt, ka tad es gaidīt, lai redzētu REDD aptuveni par diezgan kādu laiku.

Saistītās ziņas


Post Altcoin

Kriptokurānu anonimitāte I daļa - spēkā esošie protokoli un zerokoīns

Post Altcoin

Neapstiprināts Bitcoin darījums? Lūk, kā saīsināt Bitcoin darījumu laiku

Post Altcoin

Vienkāršs cryptocurrency ieguves ceļvedis X algoritmiem

Post Altcoin

Broka Pjērsa Realcoin ir slikta ideja, un tas ir iemesls

Post Altcoin

Kas ir Feathercoin?

Post Altcoin

Bitcoin dienas pārskats: CheapAir pieņemot Dogecoin un Litecoin, DigitalTamable Gold ar Bitcoin Exchange un daudz ko citu

Post Altcoin

Kā nopirkt Zcash 3 vienkāršos soļos - iesācēju rokasgrāmata

Post Altcoin

Zinātnieki lūdz Bitcoin & Dogecoin ziedojumiem

Post Altcoin

Monētu īsie atjauninājumi: pārvietošana 2015. gadā

Post Altcoin

Monēta Brief dienas ziņojums: Twitch.tv un Dogecoin, Apple Pay, Gavin AMA, Bitcoin Ransomware un Tecnisa

Post Altcoin

Kā nopirkt Namecoin (Paypal, kredītkarte, Skaidra nauda) - 100% droši un vienkārši

Post Altcoin

Segwit2x, UASF un iespējamā dakša - lūk, kas jums jāzina