Kas ir Ripple? Paskaties iekšējā Crypto 2.0 | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Kas ir Ripple? Paskaties iekšējā Crypto 2.0

Kas ir Ripple? Paskaties iekšējā Crypto 2.0

Kā altcoin industrija turpina paplašināties, tur ir taustāms vēlme starp tiem sabiedrībā, lai atsijātu neveiksmes un koncentrēties uz panākumiem. Ikviens vēlas būt saistīti ar nākamo Bitcoin, bet patiesība ir tāda, ka nākamais "lielā lieta", iespējams, būs nekas kā Bitcoin - un tas var pat būt kriptonauda vispār.

Ievadiet Viļņu salīdzinoši jauna sistēma vērtību nodošanu, kas ir nodēvēts daži kā "Kripto 2.0", jo tas balstās citu slāni virs esošo finanšu sistēmu, kas ietver gan crypto un fiat. Pieņemsim to apskatīt, kā viss darbojas, un vai Ripple varētu būt jaunas veiksmes stāsts.

Ripple decentralizētajām apmaiņa

Ripple ir atvērtā koda, decentralizētas apmaiņas, kas ļauj lietotājiem tirgoties praktiski neko vērtīgu ar otru - Bitcoin, litecoin, dolāru, eiro, zelta stieņu, jūs nosaukums tam. Pieņemot, ka divi lietotāji uzticas viens otram, un vienoties par nosacījumiem darījuma, kaut ko var tirgot ar ko citu.

Piemēram, ja Bobs grib tirgoties 450 USD par Marijas 1 BTC, ko var izdarīt tieši, ja abi lietotāji piekrīt un uzticas viens otram. Bet ko tad, ja Marija grib eiro, nevis dolāru? Tad Ripple tīkls automātiski meklētu eiro, tirdzniecības starpnieks starp Bob un Marija. Boba 450 USD var pārvērst par 320 EUR, kas pēc tam tiek dota Marijas viņas 1 BTC. Šis process var būt tik daudz starpniekiem un dažādas valūtas, kas nepieciešami, lai pabeigtu tirdzniecību, un tas viss notiek zem motora pārsega, saskaņā ar Ripple protokolu.

Šie darījumi tiek reģistrēti publiskā virsgrāmatu dalīta visā tīklā, līdzīgi kā Bitcoin s blockchain darbojas. Tomēr, lai gan blockchain aizņem 10 minūtes, lai pilnībā pārbaudītu darījumu, Ripple tīkls aizņem tikai 2-5 sekundes. Šis īsais gaidīšanas laiks tiek panākts, izmantojot konsensa procesā, un nebalstās uz minersto pārbaudīt darījumus, kā tas ir gadījumā ar Bitcoin.

Vārtejas fani Ripple tīkls

 

Kaut Ripple protokols pati ir decentralizēta, tas ir atkarīgs no personām pazīstams kā "vārti", kas darbojas kā ieejas un izejas punktiem lietotājiem un viņu naudu. Vārtejas būtībā darbojas kā starpnieks starp lietotāja bankas un Ripple tīklu, līdzīgi kā Coinbaseis starpnieks Bitcoin. Tas ir, ja zini savu klientu un anti-naudas atmazgāšanu stāties spēlēt, jo potenciālajiem Ripple lietotājiem jānodrošina identitāti un pierādījums-of-uzturēšanās dokumentus pirms kļūst apstiprina vārteju. Kad tas notiek, lietotājs var ievietot līdzekļus Ripple tīklu un sākt tirdzniecību. Vārti būs nepieciešama atkal, kad lietotājs vēlas izņemt līdzekļus savā bankā.

Uz doto brīdi ir tikai dažas Ripple vārtejas izveidota un darbojas, ierobežojot iespējas, ka potenciālais lietotājs ir iekļūšanai tīklu. Visvairāk labi zināms un uzticams vārti šajā laikā ir Bitstamp, kas ļaus no USD pārskaitījumu, BTC, EUR, GBP, JPY, AUD un CHF uz Ripple.

Ripple Native Valūta: XRP

Kaut Ripple tīkls ir tikai protokols, tai ir sava dzimtā valūtu sauc XRP, vai arī, viļņus. Tās var tirgot uz apmaiņu, tāpat kā jebkuru citu vienību vērtības, bet vairumā gadījumu tie nav vajadzīgi. Atgriezīsimies pie piemēra ar Bobu un Marija - pieņem, ka nav neviena, kas piedāvā eiro par Marijas Bitcoin, un nav neviena, kas piedāvā Bitcoin par Boba dolāru. Pulsāciju tīkls nevar pabeigt tirdzniecību, jo nav ķēde saderīgu tirgotāju. Tas ir, ja XRP nāk - tā darbojas kā smērviela visai sistēmai, kas nodrošina likviditāti, kur citādi būtu neviena. Šajos dažos gadījumos, kad nav pietiekami daudz cilvēku, lai pabeigtu ķēdi tirdzniecību, XRP tiek izmantota, lai aizpildītu caurumus.

Lai gan tas ir novatorisks papildinājums projektam, piemēram, Ripple, tas ir radījis dažas pretrunas par mātes organizāciju. Ripple Labs joprojām kontrolē lielāko daļu XRP, neskatoties atbrīvo ievērojamu summu par brīvu agri ieviesēji Ripple. Tādā veidā, XRP ir kā iepriekš iegūst altcoin, un pērk uz Ripple tīklā nozīmē, ticot, ka veidotāji nav pazudināt projektu, atbrīvojot pārāk daudz XRP uzreiz vai atbrīvojot pārāk maz, un atņemot tīklu likviditāti. Tieši tik daudz ir nepieciešams, lai efektīvi eļļot darījumus un saglabāt sprogoties darbojas nevainojami.

Vai Ripple Success veidošanā?

Kaut arī nav bez trūkumiem - tostarp niecīgajam no vārtejas skaitu un dzimtajā valūtā, kas ir iepriekš jāizrok - Ripple tur ievērojamu solījumu kā decentralizētu saziņu, kas varētu ātri un efektīvi apmainīties ar dažādiem dažādas valūtas starp viens otru. Šajā ziņā, Ripple ir kā jumta tīkls, kas var aptvert Bitcoin, altcoins Fiat valūtas un pat fiziskos aktīvus, piemēram, zelta un sudraba. Ja projekts izdosies - un panākumi ir atkarīgi tikai pēc integritāti vārti un par XRP Ripple LABS pārvaldīšanā - tad Ripple, varētu ļoti labi revolucionizēt globālo finanšu tīklu.

Update: 22. Maijā, Ripple līdzdibinātājs Jed McCaleb paziņoja, ka viņš būtu likvidējot viņa 9000000000 XRP akciju pulsāciju tīklā, nosūtot cenu XRP sarūkot. Turklāt Ripple valdes loceklis Jesse Powell atkāpās no sava positionover ar neuzticību uzņēmuma virzienā. Viņa viedoklis par uzņēmumu tika tikās ar pārtraukšanu un-atturēties vēstule no Ripple Labs, kas apsūdzēti Powell mēģina sabotēt uzņēmumam ar laiku atlūgumu līdzās McCaleb s XRP selloff. Powell nepakļāvās pārtraukšanu un-atturēties kārtību, sakot, ka viņa sākotnējie paziņojumi bija faktu un ka viņš nav slepeni ar McCaleb. Powell uzstāj, ka XRP pulsāciju Labs piešķiršana, it īpaši ar CEO Chris Larsen, ir būtiski netaisnīga.

Saistītās ziņas


Post Altcoin

Kā nopirkt cardano (ADA) 3 vienkāršos soļos: iesācēju rokasgrāmata

Post Altcoin

Cryptocurrency anonimitāte II daļa - Cryptonote & Darkcoin

Post Altcoin

Kā nopirkt Dash 3 vienkāršos soļos - iesācēja rokasgrāmata

Post Altcoin

Kā nopirkt Ripple (XRP) 3 vienkāršos soļos - iesācēja rokasgrāmata

Post Altcoin

99Bitcoins vēlas, lai jūs izvēlētos mūsu tagline konkursa uzvarētāju!

Post Altcoin

Bitcoin un īstermiņa atdevi

Post Altcoin

Lex Cryptographia, Bitcoin un Open Bazar Revolution

Post Altcoin

Kā iegūt pielāgotu Bitcoin adresi

Post Altcoin

Darkcoin pievienots Darknet narkotiku tirgiem

Post Altcoin

Bitcoin kā ilgtermiņa ieguldījums

Post Altcoin

Reddcoin zemās cenas skaidrojums un pārredzamības aicinājums

Post Altcoin

Kā nopirkt Namecoin (Paypal, kredītkarte, Skaidra nauda) - 100% droši un vienkārši