Ripple Implosion | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Ripple Implosion

Ripple Implosion

Alt monēta pazīstams kā Ripple (XRP) piedzīvoja lielu triecienu to vērtību, pēc tam, kad viens no tā izstrādātājiem, Jed McCaleb, paziņoja par saviem plāniem izpārdot savus personīgos turējumus Ripple ar post par forumā ziņojumu dēli. McCaleb ir zināms skaitlis, kas pasaulē slēpti valūtas un sākotnējais attīstītājs Ripple, silīcija ieleja finansēts projekts, ko daudzi uzskatīja par top sāncensis Bitcoindue uz tā masu finansējums juridiskām personām.

Savā šokējošu paziņojumu, McCaleb tika citēts kā sakot: "Tā kā man ir milzīga cieņa pret kopienas locekļiem, un vēlas, lai būtu pārredzama, es esmu publiski paziņojot, pirms es sāku. Tik vienkārši FYI ". Foruma dalībnieki pauda vilšanos un šoku, un daži pat apšaubīja autentiskumu paziņojumu. Mr McCaleb atgriezās forumā paziņot, ka viņš varētu veikt nelielu maksājumu no digitālo maku ar ļoti lielu bilanci XRP tādā veidā, lai citi varētu pārbaudīt, izmantojot parakstu. Lai kliedētu šaubas par viņa identitāti, un nodomus, kā norādīts pastu.

Ripple- unikāls alt monētu ar potenciālu

Līdzīgi kā sākotnējā decentralizētu slēpti valūtas Bitcoin, Ripple ļauj darījumus jāizpilda veidā ar blockchain. Bet tas ir, ja līdzības beigām salīdzinājumā. Bitcoin izmanto dārgāks un enerģijas ietilpīgs process, lai pārbaudītu visus darījumus savā blockchain, ņemot kalnračiem ieguldījumu šajā procesā ar savu hash likmes jaudu.

Ripple sistēma ir ievērojami atšķirīga šajā aspektā. Izmantojot "vārtejas" veidojušās caur savu partnerību ar trešām personām, piemēram, bankām, naudas raidītāju un ārvalstu biržās, šie vārti veidot tīklu apstiprināt darījumus no Ripple lietotāja bāzi. Ripple darbojas kā iet starp mehānismu, lai tā partneriem un lietotājiem. Darījumi tiek apstiprinātas un pārdod ious izraudzītas valstu valūtās, tādējādi lietotājiem visā pasaulē var apmainīt naudu lētāk, to nenosūtot caur apgrūtinoša un laikietilpīga infrastruktūras starptautiskajā banku sistēmā. Tas vēl rentablāks metode tika ļoti touted ir nākamais labākais inovācijas finanšu jomā, kur daudzi ir neapmierināti pie vairākiem un traucējošs procesus ar pieņemšanas globālās darījumus.

Ripple ir viena no nedaudzajām alt monētas, kas ir izdevies gūt atbalstu lielajiem investoriem un kapitāla investīciju summām. Tas ir apelācijas piesaista investorus, izmantojot riska kapitālistu firmām, piemēram, Lightpeed Venture Partners un Google Ventures ar ieguldījumiem uz melodija aptuveni $ 6,5 miljoni. Tas nav bieži atkārtots gadījumā citu alt monētas, kas ir paļauties uz tehnoloģiskiem uzlabojumiem, un jaunu attīstību, lai attēlotu investorship no rindās vidējo šifrēšanas entuziasts.

Bojājumu kontrole

Krasais kristies ceturtdien pēc Mr.MacCaleb s šokējošu paziņojumu bija postoša 65% samazinājums Ripple vērtību.

Attīstības komandas un projektu vadītāji XRP vēlas, lai risinātu neapmierinātību XRP s investors- daudz no kuriem ir bažas par to, kā korporatīvās esque struktūra, šķiet, ir samazinājies bumbu lemjot, cik daudz XRP tika izplatīts, un tur ar galvenajiem dalībniekiem, piemēram, Jeb McCaleb.

Viens no XRP s līdzdibinātājiem, Mr.Arthur Britto mēģināja izkliedēt situāciju un remdēt šādas bažas izjūt investoriem uzņēmuma īpašumā diskusiju forumā kuģa.

"Mēs esam dzirdējuši un dalījās savas bažas par dibinātāju XRP iedalījumu," Mr Britto rakstīja amatu veikts par uzņēmuma vārdā. "Pirms šodienas, mēs esam strādājuši par dibinātāju XRP ieslodzīt plānu... Jūs varat būt pārliecināti, ka dempinga notikums, piemēram, tas nenotiks no citiem līdzdibinātājiem." Mr Britto pievienots arī to, ka "īslaicīgā termins cena XRP netraucē mūsu spēju izpildīt uz vīziju. Mūsu uzņēmums ir labi finansēta. Mēs neesam atkarīgi XRP. "

Tās ir neapstiprināta šobrīd par turpmākajiem plāniem Mr McCaleb, daudz centās pēc talantu ietvaros kriptogrāfiskā pasaulē. Bez Ripple, Mr.McCaleb ir zināms, ka strādāt unaffilated projektiem citām vienībām. Ja viņa pagātnes sasniegumi ir kāda pazīme, viņa biznesa asa uztvere, tas ir droši pieņemt viņa jaunie cenšas būs labi zināms, nākotnē, lai neteiktu vairāk. Pirms dibināšanas Ripple, Mr McCaleb arī izveidoja tagad bēdīgi Bitcoin apmaiņu Mt. Gox 2010. Gadā, kas vēlāk tika pārdota Mark Karpeles, kas beleagured CEO vērsts prasību tiesā par dažādiem maksājumiem. Mt. Gox sabruka vēlu 2013. Gadā, un iesniedza maksātnespējas pieteikumu aizsardzībai 2014. Gadā.

Par dažādiem kriptēšanas saistītas sub reddits, ir notikusi satraukt XRP investori meklē lēkt kuģa citos ieguldījumu, piemēram, Reddcoin, dogecoin, Karma, un pat Darkcoin. Tie ir investori, kas uzskata, ka viņiem bija palikuši turot maisu, kā rezultātā neuzmanības no XRP s vadītāji. Daudzi vēlas braukt viļņi panākumu ka Darkcoin ir privileģēts ar. No kriptogrāfijas apmaiņas Mintpal, pieaugums par 57% izraisīja daudzus investorus spekulēt, ja tas ir nākamais liela riska, kriptogrāfiskā pasaulē.

Saistītās ziņas


Post Altcoin

Reddcoins revolucionārās izmaiņas: pierādījums Stake ātrums (PoSV)

Post Altcoin

Bitcoin un īstermiņa atdevi

Post Altcoin

Likme uz Pasaules kausu ar BlackCoin derībām

Post Altcoin

Intervija ar GAW Miners dibinātāju un izpilddirektoru Josh Garzu

Post Altcoin

6 Bitcoin tirdzniecības pamācības, kuru vērts lasīt

Post Altcoin

Kā nopirkt Monero 3 vienkāršos soļos: iesācēju rokasgrāmata

Post Altcoin

Reddcoin sociālā pārraide

Post Altcoin

Sekss un vienīgais bitīns

Post Altcoin

Bitcoin Scam tests - 10 rīki, lai noteiktu, vai Bitcoin bizness ir Legit

Post Altcoin

Tutorial par to, kā pāriet uz Reddcoin POSV maku

Post Altcoin

Pārdodit Litekoīnus ar Paypal par skaidrās naudas USD vai EUR

Post Altcoin

13 Vietas, kur pārbaudīt Litecoin tirgus datus