Ripple Jesse Powell atkāpjas no amata | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Ripple Jesse Powell atkāpjas no amata

Ripple Jesse Powell atkāpjas no amata

Pēc notikumiem piektdienas raksts, redzamā slēpti pasaules skaitlis, Jesse Powell, pulsāciju valdes loceklis, ir paziņojis par savu nodomu nepilnu veidus ar satraukumu alt monētas.

Ripple saskaras ar citu lielu neveiksmi pēc fiasko saistīta Jed MacCaleb paziņojumu, investoriem par forumu, atklājot savus plānus likvidējot visu viņa XRP saimniecībām. Fellow valdes loceklis un pirmais investors no XRP, Mr Jesse Powell tagad palielina investoru bažām šādiem viņa atkāpšanos no kuģa. Jaunās woes ir attiecināti uz "Ripple Effect": juceklīgs samazināšanos XRP vērtības.

Mr Powell veicis atkāpšanās lēmumu sabiedrību, publicējot to uz subreddit par Ripple. Viņš bija pauda savu ļoti personīgo viedokli Jed MacCaleb s paziojumā un iemesliem savu lēmumu atkāpties no kuģa:

"Šodien es esmu iesniedzis savu atlūgumu no valdes Ripple Labs. Kamēr man rūp cilvēkiem, kas tur strādā, un es vēlos uzņēmums vislabāk, es nevaru personīgi turpināt atbalstīt uzņēmējdarbību. Es uzskatu, ka tehnoloģijas un protokols turēt liels solījums, un kopš tā sākuma, kas ir iemesls, kāpēc man bija uzņēmuma pirmais investors. Kopš Jed atiešanas, tad uzņēmuma vadība ir pieņēmusi citā virzienā. Diemžēl, vīzija Jed un man bija par projekta pirmajās dienās ir bijis zaudēts. "

Trūkums solidaritātes

Jesse Powell vārdi parādās izdvest nožēlu, ka trūkst atbilstošu lēmumu pieņemšanai Ripple. Īpaši lēmums, kas ļāva milzīgo daudzumu XRP notiks ar galvenajiem dalībniekiem, piemēram, Jed MacCaleb. Powell bija pieņemts saimniecības tika dota uz galvenajiem dalībniekiem sargs stāvoklī, un ka tie tiks atmaksāts pēc XRP stabilitāti tiek veidots. Bet, kā mēs tagad zinām, ļoti skaidri, ka nebija gadījums ar
Jed MacCaleb.

Powell kungs uzskata, ka šī likvidācija saimniecību ir izraisījusi viņu zaudēt uzticību virzienā un nākotni Ripple. Mr Powell skaidri uzsvēra to ar šo paziņojumu:

"Es neesmu vairs pārliecināti vadībā, ne uzņēmuma spēju atgūties no dibinātāju perplexing piešķiršanu sev 20% no XRP, ko es cerēju, vēl nesen tiks atgriezta. Pirms Jed aizbrauc no Ripple, man bija lūdza dibinātājiem atgriezties savu XRP uzņēmumam. Jed piekrita, bet Chris samazinājās, atstājot strupceļa. Šajā pēcpusdienā es jāpārskata piešķīruma diskusiju ar pāri un atkal, kur Jed tika atklāts, Chris bija naidīgi. "

Varbūt kā pārdomas, Mr Powell piebilda, ka naidīgums vai slims griba bija paredzēts, lai cilvēki, kas strādā ar Ripple organizācijā, un ka viņa lēmums atkāpties no amata bija saistīta ar viņa nespēju pieņemt un atbilst pašreizējām nosūtīti lēmumi tiek nesalocītā.

"Kā investors, protams, es ceru, ka Ripple Labs būs pārvarēt savas šķēršļus un pierādīt savu neuzticību nevietā. Diemžēl, atšķirībā no dibinātājiem, man nav swathes XRP izmest, ja es nedomāju, ka tas ir darba,. "

Ripples un viļņi

Ar neseno lielākajiem nekārtības Ripple s pamatgrupā, ieguldītāju uzticība un morāle ir visu laiku zema. No pretreakcijas lielāko sastāv no investoru izgāztuvju XRP izmisīgs temps un apjomīgām. Par XRP vērtība turpina slīdēt bezdibenī, viens, ka investori nav pārliecināti par kāpšanas atpakaļ no. Kaut neliels skaits investoriem, kuri tic tehnoloģisko potenciālu Ripple ir saimniecības, lielākā daļa baidās, ka citi galvenie komandas locekļi Ripple sekos Jed MacCaleb pārsvaru un doties likvidēt savas saimniecības tuvākajā nākotnē.

Jesse Powell izeja no Ripple tikai nozīmē beigas darba attiecības. Mr Powell ir izpilddirektors kriptogrāfiskā valūtas maiņa, Kraken. Kraken ir kļuvusi populāra starp tirgotājiem, un tas nav šaubu, ka Jesse Powell nebūs neiesaistās vai jaunām ieguldījumu iespējām ietvaros kriptogrāfiskā pasaulē.

Reālā zaudējums pieder Ripple, ieguldītāji var redzēt to kā zīmi par nestabilitāti uzņēmuma kodols. Ja Ripple ir pārdzīvot šo tiesu, viņiem ir jādara viss, viņi, iespējams, var stabilizēt vērtību XRP, lai palielinātu un galu galā atgūtu uzticību saviem investoriem, un atgūt savu agrāko stāvokli, kā top sāncensis Bitcoin.

Saistītās ziņas


Post Altcoin

Reddcoin sociālā pārraide

Post Altcoin

Kā nopirkt Litecoin ar Paypal, kredītkarti vai bankas pārskaitījumu

Post Altcoin

Mastercoin un Omniwallet Beta

Post Altcoin

Kas ir Ripple? Paskaties iekšējā Crypto 2.0

Post Altcoin

99Bitcoins vēlas, lai jūs izvēlētos mūsu tagline konkursa uzvarētāju!

Post Altcoin

6 labākās Bitcoin ieguves programmatūras

Post Altcoin

Kalifornija Viens solis tuvāk Bitcoin legalizēšanai

Post Altcoin

Kā nopirkt EOS 3 vienkāršos soļos - iesācēja rokasgrāmata

Post Altcoin

Iesācēja rokasgrāmata, lai pārvaldītu savu Bitcoin ATM

Post Altcoin

4 vienkārši soļi, lai pieņemtu Bitcoin tavā biznesā

Post Altcoin

Pirkt Peercoin ar Paypal vai kredītkarti

Post Altcoin

Izskaidrots Bitcoin Gold karstais forks (nāk 25.oktobrī)