Pikkīnas pieaugums | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Pikkīnas pieaugums

Pikkīnas pieaugums

Tas pat nav bijis mēnesis, kopš es pēdējo reportedon karā sirdi un dvēseli kaņepju kriptonauda, ​​bet es domāju, ka tas ir droši teikt, ka karš ir beidzies. Lēts copy-paste ripoff parādījās uz skatuves un tika plaši ignorēta, bet Dopecoin turpina mierīgi pastāvēt, lurking ēnas Kripto kustības, bet faktiski darīt kaut ko, izņemot aizņem vietu, bet tiešām bija tikai divas sāncenšiem: Potcoin un Cannacoin.

Uz īsu brīdi šķita, it kā Cannacoin varētu faktiski veikt jaudas pārvietot, jo izstrādes komanda ražo slidens jaunu tīmekļa vietni, un paplašināja Monētas klātbūtni uz otro slēpti apmaiņu, Bittrex, sniedzot potenciālo adoptētāju divas vietas, kur viņi varētu iegādāties cannacoins. Viņi pat paziņoja par savu pirmo tirgus laukumu, pievienojot tik nepieciešamo lietderība to monētu. Tomēr, izvēloties preces bija stipri ierobežota, neskatoties uz pastāvīgiem garantijas, ka izstrādātāji bija sarunas ar lielākajiem nosaukumus Washington State MMJ tirgū.

Līdz šim šie mēģinājumi iegūt uzticību, un tirgus daļa, nav atstājušas vēlamo efektu. Par Cannacoin cena turpina samazināties, līdz.00927755 $ no laikā šī rakstiski (2014/06/21 08:31 AM) bez iemesla domāt, ka tendence beigsies. Kā redzams zemāk grafikā, Cannacoin ir redzējis dažas krasas tapas cenas, no kuriem katrs sakrīt ar jaunumiem minēts iepriekš, bet kopumā tendence ir lejupejoša.

Potcoin, no otras puses, ir padarīt nopietnas, ko nosaka kustības viņu mēģinājums kļūt par dominējošo spēku uz kaņepju ainu, padarot gandrīz katru dienu paziņojumus par reālo, faktisko attīstību. Tāpat Cannacoin, tie ir arī pārveidoja savu tīmekļa vietni (pat snaggingthe.com sufiksu) saglabājot savu klasisko sudraba-baltā zaļā motīvs vēl iet uz slidens, 21. Gadsimta dizainu, kas ir nenoliedzami seksīgs.

Izstrādātāju komanda ir pārvietots savu mītni uz Old Montreal, un trīskāršojies skaitu tirgotājiem, kuri pieņem Potcoin līdz 22, ieskaitot Amsterdama balstītas Azarius, kas Pothead mīļāko kopš 1999. Gada.

Tās ir apvienojušas spēkus ar Potcoin ziedotājs (un kolēģi slēpti žurnālists) Bobby Gooding, labāk pazīstams kā Ironhammer5, sponsorēt Potfunder, ir pūļa finansēšanas vietni, kura pirmā kampaņa, lai finansētu pētījumus par ārstēšanu dzimšanas defektu Fragile X sindroma. Pēc 3 dienām, kas Potfunder ir internetā tā ir pievienojusi vēl labdarību, Cannabis veselības dienests, bezpeļņas, kas atrodas Lielbritānijā, un pabalstiem par atvērtā pirmkoda Potcoin maki.

Šī ziņa ir sagaidīs ļoti labvēlīgi tirgus, kā redzams zemāk grafikā, kur Potcoin cenu var uzskatīt par vairāk vai mazāk stabilu augšupejošu tendenci. Cena ir svārstījusies par pirmajiem un egoistiski ogļrači dempinga savas saimniecības, reaģējot uz augšupvērstu ērcēm, bet paziņojums, kā tiek noraidīts reti strauja.

Vēsturiskais ienesīgums nekad garantija nākotnes tendencēm, tomēr, bet man ir pamats apšaubīt Potcoin gatavojas izcelties galveno ceļu. Un šī iemesla dēļ tika atklāta vakar, kad Potcoin debitēja theirpre apmaksātas Potcoin kartes, spēļu maiņas progresu attiecībā kriptonauda izplatīšanu. Lielākais klupšanas akmens patērētāju pieņemot kriptonauda ir piekļuve un ielādētas kartes tiks satricināt šo barjeru, vienlaikus mudinot tirgotāja pieņemšanu, radot pozitīvu, atgriezeniskās saites cikls, kas būs vadīt cenu Potcoin lielāks.

Tas ir teorija, jebkurā gadījumā. Tikai laiks atklās, vai šī stratēģija būs veiksmīga, bet es par vienu, būs rūpīgi izsekot to. Potcoin tiks pārstāvēta Sanfrancisko Cannabis Cup uz 28-29 jūnijā, kur viņi plāno izplatīt Potcards kā daļu no vasarā Potcoin veicināšanu.

Saistītās ziņas


Post Altcoin

Potika ceļš

Post Altcoin

Ethereum palielina $ 6,4 miljonus Genesis pārdošanas pirmajā ceturksnī

Post Altcoin

Kā mīnu Bitcoins: vienkāršs ceļvedis iesācējiem

Post Altcoin

Kas ir Dogecoin

Post Altcoin

Gaidāmie Bitcoin dakšas 2018. gadā - Lūk, ko skatīties

Post Altcoin

Beta pārskatīšana - Reddcoin Social Wallet ar sociālo tīklu integrāciju

Post Altcoin

PGP šifrēšana - iesācēja ceļvedis

Post Altcoin

Reddcoin atklāj sociālo naudu, POSV atjauninājumus un sociālo platformu

Post Altcoin

Tas ir par Blockchain, nevis Bitcoin

Post Altcoin

Dogecoins # 98 NASCAR Dogecar ir gatavs iet

Post Altcoin

Bitcoin analīze pret Litecoin un Gold pret Silver

Post Altcoin

Bitcoin kā ilgtermiņa ieguldījums