Zinātnieki lūdz Bitcoin & Dogecoin ziedojumiem | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Zinātnieki lūdz Bitcoin & Dogecoin ziedojumiem

Zinātnieki lūdz Bitcoin & Dogecoin ziedojumiem

Molekulārās biologi, kas saistītas ar Hārvardas un MIT lūdzat kriptonauda kopienai palīdzību savu projektu finansēšanai. Zinātnieki vēlas ziedojumus to pētīt mTOR gēnu, svarīgs katalizators procesā šūnu novecošanas un vēža attīstību.

Tim Peterson, doktora grādu Hārvardas universitātē, publicēta Bitcoin subreddit otrdiena lūdzot labdarības ziedojumus no sabiedrības. Viņš sniedza pierādījumus par identitāti un saites uz savu darbu Onarbor A kopfinansējuma vietā viņš radīja, ka piekrīt Bitcoin, dogecoin un kredītkartes, izmantojot svītru.

Peterson un viņa kolēģi cer izveidot jaunu finansējuma avotu viņu pētījumiem, kas nebalstās uz apgrūtinošo procesam piesakās dotācijām.

Microfunding Zinātnes

Peterson kopfinansējuma vietā, kas tikko uzsākta šomēnes, ir paredzēts, lai lietotāji varētu kļūt par "atbalstītāju" par konkrētu projektu, ziedojot naudu. Tādā veidā Onarbor ir līdzīga citām kopfinansējuma platformām, piemēram Kickstarter un Indiegogo.

Tomēr Onarbor ir īpaša, jo tā ļauj ieguldījumu formā cryptocurrencies Bitcoin un dogecoin. Mazāk kā 5 Dodžu (0,2 centi), var tikt ziedoti projektiem, vai "darbiem", kā viņi sauc uz vietas. Tas paver iespēju projekta kļūst finansēta no tūkstošiem mazu ziedojumu, nevis mēģina nodrošināt vienu lielu stipendiju.

Peterson sīkāk, komentāru sadaļā amata:

Making micropublishing un microfunding platformu Onarbor, mēs jutāmies mēs varētu gan samazināt laika pētnieki izdevumu nedara faktisko zinātni, un ļautu cilvēkiem uzsvērt mazāk par naudu viņi dod.

Jaunas kopfinansējuma Features

Kaut Peterson un viņa kolēģi galvenokārt izmanto Onarbor lai parādītu savus zinātniskos darbus, vietne atbalsta arī izdevējdarbības dokumentus, mūziku, video un progr. Praktiski jebkurš gabals radošo darbu var publicēt tīmekļa vietnē par salīdzinošās pārskatīšanas un ziedojumiem.

Onarbor inovatīvā salīdzinošās pārskatīšanas funkcija simulē procesu, pētnieki ir iepazinušies ar, izmantojot zinātniskos žurnālos. Ne tikai var projektus finansēs, izmantojot mikro ziedojumiem, bet recenzētiem atbildes iespējams finansēt, kā arī. Tas incentivizes kolēģiem akadēmiķi uz vietas pārskatīt darbus saviem vienaudžiem.

Turklāt Onarbor atbalsta "versijas" darba, kas ir līdzīgas kā GitHub piedāvā dažādas versijas pašu kodu. Vai tā ir dziesma, video, dokumentu vai lietotnes, darbu var atjaunināt tā veidotāju, lai iekļautu jaunas funkcijas un salīdzinošo ieteikumus. Visas iepriekšējās versijas darbs paliek pieejami atskaņošanai ar Onarbor lietotāji.

Paradigmas maiņa?

Peterson teica, ka viņa pētījumi ir izvirzījusi par $ 6000 ciparu valūtā līdz šim, ar palīdzību galvenokārt nāk no dāsnu dogecoin kopienai. Šķiet, ka jaunais kopfinansējuma eksperiments jau ir veiksmīgs, ar zinātniekiem paaugstinot papildu naudu, kas būtu bijis grūti iegūt bez palīdzību cryptocurrencies.

Kamēr Onarbor joprojām strādā Kinks - aktīvie lietotāji ir maz, vietnes dizains ir nemierīgs, un pieteikšanās forma ir buggy- koncepcija pati tur daudz solījumu. Varbūt nākotnē, zinātnieki vairs nebūs jāuztraucas par birokrātisku murgu dotāciju priekšlikumiem, un varēs veikt savu darbu tieši sabiedrībai kopumā. Digital valūtas ir, pirmo reizi vēsturē, ļaujot zinātniekiem ir tieša finansiāla saistība ar zinātnes advokātiem.

Atjaunināt 14. Jūnijs: Onabor vietne dizains ir uzlabojusies kopš tās uzsākšanas maijā un mājas lapa tagad ir racionalizēta vertikāls skats pēdējo darbu. Pieteikšanās forma arī strādā perfekti tagad arī.

Saistītās ziņas


Post Altcoin

Rebranding, intervijas un pilnu monētu lapu sarakstu

Post Altcoin

Kā nopirkt NEM (XEM) - iesācēju rokasgrāmata

Post Altcoin

8 veidi, kā nekad nepalaid garām svarīgu Bitcoin Update

Post Altcoin

Kā nopirkt EOS 3 vienkāršos soļos - iesācēja rokasgrāmata

Post Altcoin

Gaidāmie Bitcoin dakšas 2018. gadā - Lūk, ko skatīties

Post Altcoin

Kā tirdzniecību Bitcoins un NOT get arestēts

Post Altcoin

SpaceBIT, lai piedāvātu jaunu veidu, kā finansēt kosmosa izpēti

Post Altcoin

Četri fakti par Bitcoin kabatām, kas jums jāzina

Post Altcoin

Kā nopirkt Ethereum Classic (ETC) ir 3 soļi - iesācēja rokasgrāmata

Post Altcoin

FIMK - Somijas ekonomikas revolucionācija ar kriptogrāfijas valūtu

Post Altcoin

Kas ir Dogecoin

Post Altcoin

Segwit2x, UASF un iespējamā dakša - lūk, kas jums jāzina