Sešas idejas Bitcoin un Altcoins nepieciešams iekļaut I daļā | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Sešas idejas Bitcoin un Altcoins nepieciešams iekļaut I daļā

Sešas idejas Bitcoin un Altcoins nepieciešams iekļaut I daļā

Es esmu bijis skatīties evolūciju kriptonauda pēdējo 5 gadu laikā, kopš Satoshi Nakamoto pirmais atklāja viņa brainchild Bitcoin. Šajā laikā vairāk nekā 300 jaunas cryptos ir ieradās, daudzi no viņiem pazūd ātri, pat ne zemsvītras piezīmes, kas lielāka vēsturē kriptogrāfiskā kustību. Iemesls katras neveiksmes bija atšķirīgs, un es nevēlos saņemt bogged leju diskusijā par tiem. Tā vietā es gribētu pārrunāt dažas idejas, ko es domāju, šifrēšanas kopienu kopumā ir apskāviens. Dažas no tām var likties dīvaini, un daži var likties apvainojošs, bet es domāju, ka es esmu vairāk vai mazāk pareizi manā argumentāciju. Lai manā gadījumā es esmu nāksies nosaukt dažus vārdus, un, iespējams aizskart daži cilvēki. Tas nav mans nolūks, tas vienkārši būs viens no šo nenovēršamo gadījumos. Tas nav personisks, tas ir bizness, tāpēc pieņemsim sākt ar šo sapratni.

1. Termodinamikas likumi nevar ignorēt

Divas svarīgākās fiziskās likumi multiverse ir 1. Un 2. Likumi Termodinamika. Pirmais saka, ka enerģija nevar izveidot vai iznīcināt, tikai mainīta no vienas valsts uz otru. Otrā ir noteikts, ka, galu galā, viss sabruks. Tas ir absolūti svarīgi, lai abi šie likumi būtu jāņem vērā katram monētu attīstītājs, un katru monētu investors. Vai jums ir ieguves ar CPU, GPU, vai ASIC Miner, Jums ir dedzināšana elektrību, un elektrība nav bezmaksas. Ja un kamēr mēs atrisināt problēmu, enerģijas ražošanu un patēriņu, tas būs arvien lielāks faktors ilgtermiņa dzīvotspēju visu un jebkādu kriptogrāfisko valūtām. Jūs nevarat saņemt kaut ko neko. Tas ir fundamentāls likums, kas reglamentē Visumu, un apgalvojot, ka punkts ir stulba. Kad Jackson Palmer izveidots Dogecoinhe darīja to kā joku, un visiem, ieskaitot Palmer bija pārsteigts, ka tas bija off. Piešķirta, ka maz Šiba ir burvīga, taču neviens nevarēja iedomāties, ka dodžs varētu pacelties, kā tas notika. Daudzi cilvēki, tomēr, nebija pareizi prognozēt, ka tas būtu beigušies tvaika un avāriju.

Bitcoin bija paredzēts veikt gandrīz gadsimtu, lai pilnībā raktuves, un Nakamoto visticamāk nekad paredzēja to sasniegtu plašu mainstream pieņemšanu. Protams, ne telpā desmit gadu laikā. Doge, no otras puses, tika izstrādāta ar skaidru nolūku mainstream pieņemšanu, lai izveidotu "Tipping valūtu", un tika izstrādāta, lai radītu 80 miljardu vienību. Tad tika pieņemts lēmums ražot tos bezgalīgi, situāciju, kas lido, saskaroties ar likumiem piedāvājumu un pieprasījumu. Bez ierobežojuma uz to ražošanu, tur drīz būs nekāda rentabilitāte saistīts ar arvien pieaugošo piedāvājumu un pastāvīga, vai pieaug, ražošanas izmaksām. Pēc tam, kad ienesīgums nokrita, stimuls turpināt strādāt varētu samazināt, un ogļrači varētu pāriet uz zaļāku ganības. Kā jūs varat redzēt nākamajā diagrammā, tad no Doge cena ir bijusi konsekventa lejup slīpums. Pievērsiet uzmanību, kā dodžs ķīļveida janvārī, atbildot uz sabiedrības nosūtot Jamaikas bobsleja komanda Sočos. Tad ķīļveida februārī atkal pirms dropping.Another, mazākas, smaile rezultātā no veiksmīgas sponsorēšanu Josh Wise pie NASCAR. Pēc tam, vērtība ir pastāvīgi samazinājusies. Iepriekš grafikā ir 30 dienu momentuzņēmums Dodžu tirgū. Salīdzinot divus grafikus jūs varat redzēt, cik dodžs ir aizgājuši no $ 60 miljoniem līdz $ 30 miljoniem 90 dienas. Nav nejauši, pašlaik ir 80 miljardiem dodžs apgrozībā, ar vēl 20 miljardu gaidāms līdz gada beigām. Lai gan ir bijuši daži uzņēmumi, kas nesen sākuši pieņemt Dodžu kā maksājumu iespēju, man nav gaidīt, ka šī tendence turpināsies. Nav iemesla viņiem to darīt, ja vērtība turpina samazināties. Un tas turpinās samazināties, jo vairāk un vairāk dodža stājies spēkā, tādējādi izraisot hiperinflāciju. Kāpēc man būtu pieņemt Dodžu novērtēti at.00049 no rīta, zinot, tas būs iespējams, worth.00045 tikai tad, kad es aizvērtu veikalu? Bitcoin ir bijusi gaistošas ​​cenu svārstības, bet, tā kā tas bija zināms, ka jebkad būtu ražoti tikai ierobežots skaits bitcoins, tirdzniecības pieņemšana bija aprēķinātais risks, kas ar garu skatu prātā. Tur nekad būs jāizbeidz tā dodža piegādi, tāpēc nav iemesla gaidīt cena kādreiz pieaugt. Pat tad, ja Doge bija pāriet algoritmus POS un / vai apvienot ieguve, cena nekad gatavojas pacelties.

2. Lielāks ne vienmēr ir labāka

Daudzas citas monētas, redzot panākumus dodža un, pilnīgi pārpratumus to, jumped uz bandwagon un nolēma smieklīgi liels skaits bija "Next Big Thing". Kittehcoin (25 miljardi), Infinitecoin (90 miljardi), un citi monētas nolēma, ka tie varētu gāzt no troņa Dodžu un kļūt par jauno interneta mīļais. Un visi no tiem ir izdevies nožēlojami, daudz pārsteigumu diezgan maz novērotāji, mani ieskaitot. Ja tu man teica 2011. Gadā, ka šifrēšanas valūta ar suni par talismans absolūti simpātiju DIVAS cryptocurrencies ar kaķiem tēmām (Kittehcoin un Catcoin) es būtu smējās pie jums. Un tomēr, tas ir noticis. Iemesli ir daudz, un es esmu pārliecināts, ka kāds gatavojas rakstīt "Kā Doge Beat Felines", un es labprāt izlasīju šo rakstu, jo man patīk apgūt jaunas lietas. Visvairāk absurda piemērs tam vairāk monētas = Vairāk Popularitātes sacensības, pēc manām domām, ir XXL monētu, kas sola atbrīvot "2800 miljardiem (sic)." Lai jums atsauces ietvaru, kāpēc tas ir smieklīgi (ja tas nav uzreiz izriet), cilvēka populācija ir 6 miljardi. Tas nozīmē, ka katrs vīrietis, sieviete un bērns uz planētas varētu saņemt 400 no šiem XXL monētām, un vēl varētu būt daži paliek pāri. Tas ir diezgan daudz, garantē viņi nekad nebūtu vērts daudz neko.

3. Mazāk ne vienmēr ir vairāk

Skaidrs līdzņemšanai no iepriekš mācība ir tas, ka jums vajadzētu ierobežot skaitu monētai, jā? Galu galā, Bitcoin kodē tikai ražot 21 miljonus vienību, kopā. Kaut arī katrs var iedalīt sīkāk līdz 8 zīmēm aiz komata, tas joprojām atstāj Bitcoin spēj wielding būtisku ietekmi tirgū, pat ar vairākiem bitcoins kas ir neatgriezeniski zaudēti pirmajās dienās pirms tās faktiski nebija nekādas reālas vērtības. (Nemaz nerunājot Satoshi Nakamoto milzīgo saimniecību.) Darba uz nepietiekamības principu, un, iespējams cenšoties pierādīt, ka dogecoin nebija silliest ideja hit kriptogrāfisko, kāds izstrādāts 42 monēta atsauci uz Douglas Adams klasika "The Hitchhiker ceļvedis Galaxy ". Tur būs tikai 42 no tiem jebkad ražota, situācija, kas noveda pie absurdi augstu sākotnējo vērtību 800,000 $. Lieki piebilst, ka burbulis pārsprāgt gandrīz uzreiz, un cena ir krāteriem pie 9000 $. That strauja crash, starp citu, nes mani uz manu nākamo punktu... Kas tiks uz nākamo nedēļu, jo otrās daļas.

Saistītās ziņas


Post Altcoin

Kas ir Darkcoin, anonīms valūta?

Post Altcoin

Kas ir Ripple? Paskaties iekšējā Crypto 2.0

Post Altcoin

Bitcoin pamati

Post Altcoin

Monētu Brief jaunākie uzlabojumi un drīz būs jāīsteno iezīmes

Post Altcoin

Dogecoins # 98 NASCAR Dogecar ir gatavs iet

Post Altcoin

Pārdodit Litekoīnus ar Paypal par skaidrās naudas USD vai EUR

Post Altcoin

Mastercoin un Omniwallet Beta

Post Altcoin

Gavin Andresen parādīs, kā ieviest divfaktoru seifa failu aizsardzību

Post Altcoin

Reddcoin sociālā pārraide

Post Altcoin

Kāpēc Reddcoin ir sociālā valūta

Post Altcoin

Monētu īsie atjauninājumi: pārvietošana 2015. gadā

Post Altcoin

Vienkāršs cryptocurrency ieguves ceļvedis X algoritmiem