Sešas idejas Bitcoin un Altcoins nepieciešams iekļaut II daļā | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Sešas idejas Bitcoin un Altcoins nepieciešams iekļaut II daļā

Sešas idejas Bitcoin un Altcoins nepieciešams iekļaut II daļā

Pagājušajā nedēļā es uzrakstīju pirmo daļu 6 ideju, ka, manuprāt, Kripto kopienai ir nepieciešama, lai aptvertu, un šonedēļ es pabeigt šo sarakstu. Iepriekš mēs apspriedām attiecības starp enerģiju un crypto un cik kriptogrāfisko vienību, kas saistīti ar cenu. Tas ir, ja mēs turpinām šonedēļ.

4. Trūcīgi, nav vienāds Value42 Coin nebija vienīgais kriptogrāfisko padarīt kļūda domāt, ka nepietiekamības automātiski pielīdzināts vērtību. Ron Paul Coin nolēma ierobežot savu radīšanu 2,1 miljoniem vienību, tikai par 10% no kopējā Bitcoin piegādi. Zemāk jūs atradīsiet fragmentu no viņu mājas lapā. (Izcēlums mans)

Ir vairākas slēpti monētas, ka ir ļoti augsts kopējais monētu skaits (simtiem miljonu vai pat miljardiem). Trūkums rada vērtīborientācija nevis pārpilnību. RonPaulCoin ir veidota uz šo kvalitātes trūkumu, piemēram, zelta, ko Rons Pols tik bieži runā atbalstam. Sakarā ar to, RPC ir 1 / 10th no kopējā monētu piegādi, kas Bitcoin kādreiz have.Notice sakarību starp kopējo monētu piegādi un cena par monētas:

* RonPaulCoin vērtība tiks oficiāli noteiks biržās. Pašlaik jūs varat iegādāties RPC, pērkot to, vai kalnrūpniecības to. Skatīt "Darba sākšana" sadaļā 

Vai redzat kļūdu, par kuru tās? Ir divi reāli, un katrs tiks apspriests pēc kārtas. Pirmkārt, tie tieši pielīdzināt saistību ar cēloņiem, kas ir par apliets domāšanas veida esat brīdināts par zinātnē, medicīnā, finansēs, uc Šie termini nav sinonīmi un to nevajadzētu uzskatīt par tādiem. Tas ir iespējams, kāpēc IPK ir redzējis tik postošs kritumu no 37 $ katrs, un tirgus vāciņu $ 400,000 janvārī līdz 0,41 $ un tirgus vāciņu 31000 $ maijā bez zīme atveseļošanās redzesloka. Otrā kļūda, ir cieši saistīts ar pirmo, ir jautrs pārpratums par to, kāpēc zelts ir vērtīgs pirmajā vietā.

Zelts ir sava veida bezjēdzīgi pati par sevi, jo tas ir pārāk mīksts, ko izmanto, lai veiktu rīkus vai ieročus. Un, kamēr jūsu civilizācija attīstās elektrību, zelta (lielisks pavadonim) nav īsti darīt daudz, izņemot izskatās diezgan. Tas tomēr ir diezgan īpaša īpašums: tas nav rūsa, aptraipa vai samazinājuma. Tas īpašumu, kopā ar to vieglumu attīrīšanas, padara to ļoti pievilcīgu kosmētiskiem mērķiem.

Tūkstošiem gadu atpakaļ tika atklāts, ka tad, kad jūs vilkt zelta pāri kādu šīfera tas atstāj zīmi. Un, ja jūs viltot zeltu, sajaucot to ar kaut ko citu, jūs maināt par zīmes tipu, zelts atstāj aiz. Šī ir vieta, kur termins "kritērijs" nāk no, un ka atklājums pilnībā izmainīja pasauli. Pēc tam, kad cilvēki bija veids, kā nodrošināt, ka zelta kvalitāti, tā kļuva perfekta maiņas līdzeklis. Viela, kas nekad noārdās varētu apmainīt bezgalīgi, nodots no rokas rokā visā paaudzēm, un tas bija pietiekami mīksts, lai būtu viegli strādāja un sadalīts. Cilvēki nolēma, ka X zelta daudzums bija vērts noteiktu daudzumu preču un tas ir iemesls, kāpēc zelts kļuva par primāro valūtā. Fakts, ka zelts bija arī reti, ļoti augsti, tā statusu, bet retums pati par sevi nebija iemesls vērtību. Tas ir noderīgas, nevis trūkums, kas dod zelta vērtību. Trūkums bija tikai ķiršu uz sundae, nevis saldējums. Tas ir vienkāršots skaidrojums ļoti sarežģītu tēmu, bet tas dod jums labu priekšstatu par to, ko es runāju par to, es ceru.

5. "jauno" un "Good" nav sinonīmi EitherAs es minēju iepriekš, cilvēkiem ir tendence sajaukt cēloņsakarību un saistību, vai arī uzskatīt, ka tās ir sinonīmi. Vēl viena izplatīta kļūda ir sajaukt jauns un labs. Tā ir problēma, kas neaprobežojas ar kriptogrāfiskā sabiedrībai ar jebkādiem līdzekļiem, bet ir iemesls nebeidzamu hype, kā "Next Big Thing", kas kriptonauda izdalās diezgan daudz katru dienu. Charlie Lee izstrādāja Scrypt algoritmu, lai noteiktu dažus trūkumus, viņš atrast Bitcoin ir SHA-256 algoritmu, un tā strādāja labi. Šodien Litecoin ir tirgus vāciņu $ 300 miljonus dolāru, uz leju no augsta $ 1 miljardu, un tiek plaši uzskatīta par diezgan drošu ieguldījumu ilgajam. Diemžēl, kā mēs jau esam redzējuši, panākumi iedvesmo imitācija, bez faktiskās izpratnes, un tā pasaule ir strauji applūst ar Scrypt monētām. Lielākā daļa no tiem sniedza absolūti neko, malā no tā gudrs nosaukumu. Mans personīgais favorīts piemērs tam bija BBQ monētu, kuras malā no cute nosaukumu, nebija pilnīgi nekāda virzība uz to.

6. Power ConcentratesAs Bitcoin ir pieaudzis popularitāte pēdējo piecu gadu laikā, vairāk cilvēku ielēca kalnrūpniecības biznesu. Tas, savukārt, izraisīja grūtības atrast nākamo bloku, kas ir, kā programma darbojas pieaugumu. Kā grūtības pieauga, tā vajadzēja arvien pieaugošo apjomu apstrādes jaudu, lai atrisinātu puzzle. Tādējādi Pieteikuma Īpašas Integrated Circuit (ASIC) mašīnas tika izstrādāti, lai darīt ieguvi Bitcoin. ASIC mašīna darbojas tikai vienu pieteikumu, bet tas darbojas to ļoti, ļoti labi. ASIC mašīnas ir pazīstamas jau kopš 1980. Gada, tāpēc tas ir diezgan iespējams, ka Satoshi Nakamoto zināja, ka, galu galā, tie tiks izstrādātas Bitcoin ieguvei (Lai gan es brīvi uzņemt, tas ir tikai spekulācijas no manas puses). Kā ASICS ir kļuvušas ātrākas un lētākas, Bitcoin ieguve ir kļuvusi centralizēta, kas ir pretējs tam, ko Nakamoto teica, ka viņš gribēja. Tā ir situācija, kas būs tikai turpinās. Ka (pamatoti) bailes no ASIC kalnrūpniecības pārņemt Bitcoin tīklā ir izraisījusi daudz monētu izstrādātājiem izvairīties SHA-256 par Scrypt. Potenciālā peļņa Scrypt-ASIC tehnikas, tomēr, ir radījis vairāk nekā pāris inženieri, lai mēģinātu, lai izstrādātu tādas mašīnas, kas savukārt noveda programmētājiem attīstīt X11, un tagad x13 algoritmus. Šī jaunā pieeja ietver vairākus algoritmus, lai mēģinātu būt ASIC pierādījums. Tas ir nod ar kriptogrāfisko anarhistu saknēm Bitcoin, mēģinot izvairīties tīkla centralizāciju un atgriezties lietas uz decentralizētu modeli, kas Nakamoto reklamēti.

Tas ir cēls mērķis, bet viens, ka es baidos galu galā lemts neveiksmei. Zinātniskais definīcija darbs ir enerģijas iztērējuši laika gaitā. Enerģija ir tendence koncentrēties, kas plūst no augstā koncentrācijā, lai zemu koncentrāciju. Iemesls Nesu to, ka nauda ir vai nu kompensāciju par paveikto darbu, vai arī tas ir stimuls, lai ražotu darbu. Tāpēc nauda ir enerģija. Naftas, ogļu un koksnes visi iespējamie enerģijas avoti, un zināmā mērā tā ir ķieģeļu zelta. Jums vienkārši nepieciešams, lai noskaidrotu, kā pārvērst enerģijā. Kas nosaka zeltu atsevišķi no citiem, ir, ka tas ir ne-bojājas resurss, kā jau minēju iepriekš.

Tas mūs noved atpakaļ uz vietu, kur mēs sākām ar likumiem Termodinamika. Nekas aug uz visiem laikiem... Neko. Vēzis aug tikai dēļ pieaug, un galu galā tas nogalina uzņēmēja. Empires pieaugs līdz tādai pakāpei, ka sabrukt zem sava svara, kā apgādes līnijas stiept pārāk plānas. Ekonomika aug, līdz tās iztērē līdzekļus ap tiem izraisot lejupslīdi. Visums, kurā mēs dzīvojam galu galā stiept tās robežām, tad tā sabruks uz Big Crunch, pretstats Lielā Sprādziena, kas sākās tas viss, vai kādu citu potenciālo murgs fizikā. Cryptocurrencies neatšķiras. Bitcoin strauji paplašināta, bet, tā kā grūtības līmenis pieauga, ASICS kļuva nepieciešams, lai būtu konkurētspējīgi. Kā grūtības turpina pieaugt, būs nepieciešami vēl sajaukšanai jauda, ​​būtībā darbojas tikai palikt vietā. Tas savukārt novedīs pie tālākas koncentrācijas Bitcoin tīkla mazākā cilvēku lokā, kuri var atļauties ASIC iekārtas nepieciešams, lai saglabātu tīkla dzīvs. Un tīkls ir atkarīga no internetā atlikušo dzīvi un darbību. Internets, savukārt, ir atkarīga no lētu, uzticamu avotu enerģijas un ļoti sarežģīta virkni pieslēgumu.

Protams, šis notikums nav obligāti tuvākajā nākotnē. Tas varētu būt mēneša laikā no tagad, vai tas varētu būt 30 gadus no tagad. Tas viss ir atkarīgs no bilances, un inovācijām.

Man nav izlikties zināt, cik ilgi Bitcoin būs apkārt, vai, ja tas ir ar nosaukumu. Ko es zinu ir tas, ka pārāk daudzi cilvēki aizmirst, ka viss ir saistīts ar visu pārējo. Tas ir truism, kas ir izteikts ar lielākajiem prātiem vēsturē no Aristoteļa Einstein, un kriptonauda nav pasargāta. Domāšana ir citādi muļķis sapnis. Un muļķis un viņu nauda ir drīz šķīrās.

Saistītās ziņas


Post Altcoin

Kā nopirkt Monero 3 vienkāršos soļos: iesācēju rokasgrāmata

Post Altcoin

Kā nopirkt EOS 3 vienkāršos soļos - iesācēja rokasgrāmata

Post Altcoin

Bitcoin kabatas portfeļi: vai jūs vēlaties izmantot tīmekļa programmatūru vai drīzāk gribētu iet mobilo?

Post Altcoin

Bitcoin dienas pārskats: CheapAir pieņemot Dogecoin un Litecoin, DigitalTamable Gold ar Bitcoin Exchange un daudz ko citu

Post Altcoin

Tutorial par to, kā pāriet uz Reddcoin POSV maku

Post Altcoin

Kalifornija Viens solis tuvāk Bitcoin legalizēšanai

Post Altcoin

6 labākās Bitcoin ieguves programmatūras

Post Altcoin

BTC.com Pārdots Džoša Garza no GAW Miners

Post Altcoin

Monētu Brief jaunākie uzlabojumi un drīz būs jāīsteno iezīmes

Post Altcoin

Bitcoin kā ilgtermiņa ieguldījums

Post Altcoin

Bit-itum - Bitcoin, Ethereum un Orisi potenciāls, otrā daļa

Post Altcoin

Pilns ceļvedis, kā izvēlēties savu Litecoin maku