Kickstarter Sluice Box pielāgotajām skripta ieguves platformām | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Kickstarter Sluice Box pielāgotajām skripta ieguves platformām

Kickstarter Sluice Box pielāgotajām skripta ieguves platformām

Update: Kickstarter neizdevās, bet veidotāji šīs ietērps piedāvāja veikt individuālus, pasūtījuma pasūtījumus. Tos var sazināties, izmantojot Kickstarter lapu, kas ir saistīta ar šajā rakstā.

Digital Gold Rush ir On... Gadījumā, ja Jums nav apnicis salīdzinājumus starp Kalifornijas Gold Rush no 1849, un integrēšana Bitcoinand citu cryptocurrencies 2014. Gadā, ļaujiet man mest vēl vienu pie jums. Tas ir sen teica, ka tas nebija ogļrači, kuri ieguvuši bagātu toreiz tas bija puiši pārdod cērtes un lāpstas. Paturot to prātā, es nesu jums slūžām Box, kraujamās mājas scrypt miningrig.

Kas ir "Slūžu kastītes Scrypt Mining Rig"?

No pirmā acu uzmetiena tas atgādina vērienīgu Erector kas ar dažiem datoru ventilatori pievienoti, un tas būtībā kas tas ir, kaut kas ar lidmašīnu kvalitātes alumīnija.

Pieejama tagad Kickstarter jūs varat saņemt vienu no šiem amerikāņu gatavotas komplekti tikai $ 99 par startera modelis, ko sauc Mini, kas var rīkoties ar 3 GPU. Papildus $ 50 savā ķīlas (to, ko viņi sauc par "vēja tunelis Edition") papildinās četri 140mm ventilatori jūsu mini. Nākamais līmenis ir tas, ko viņi sauc viņu "Sākotnējo kalnraču Edition", kas var apstrādāt seši video kartes uzreiz un darbosies jums $ 169. Ja vēlaties fani, tomēr sadiegšana par papildu $ 50 vēl četrus 140mm ventilatoriem. Vai par 500 $ jūs varat iegūt divus SLUICE_PRO rāmji ar 8 faniem. Jebkuru opciju izvēlaties nāk ar 1 gadu garantija, kas ir buklets par to, kā sākt ieguves kriptonauda, ​​un pilnīgu piekļuvi to tīmekļa forumos, lai saņemtu atbalstu.

Sluice_Box tika izstrādāta ar Robert Murray Jr, IT darbinieku, kurš nebija apmierināts ar kādu no esošajiem alumīnija miningrigscurrently pārdošanā. Viņš varētu būt devusies ar standarta piena kasti, bet viņš gribēja kaut ko ar mazliet vairāk klasi nekā, tāpēc viņš nolēma izveidot savu. Pēc redzēt, cik labi izrādījās, viņš sadarbojas ar viņa tēvu, Robert Sr, cits inženieris, kurš bija lielāka pieredze ar mašīnu darbu, un drauga Roberta Aguilar masveidā ražot un tirgot platformām.

Mini pasākumi 16 "X14" x12 "un sver cieto 8 mārciņas. No otras spektra galā, mēs atrast Pro 25 "x16" x12 ", un padomus, ka svari ir pēriens 14 mārciņas. Ja jūs meklējat, lai izveidotu nopietnu ieguves par budžetu, tas izklausās labi maršrutu veikt.

Kāda Perks Vai Kickstarter šim Scrypt Kalnrūpniecības Rig piedāvājums?

Viena gala piezīmi par šiem skaitļiem, starp citu: par $ 99 dolāru cena par mini ir pieejama tikai kā Early Bird perk. Tas pats sakāms par $ 169 cenu nākamā izmēra modelis, regulārā cena par šo vienu būs $ 189. Gan $ 438 un $ 498 perks ietver 8 fani, lai gan tas var izrādīties typo.

Ar atstājis savā kampaņā 27 dienām līdz šim viņi ir izvirzīti par to $ 5,000 mērķi 338 $, jo dāsnumu divu atbalstītāju. Tātad tur ir vēl laiks, lai saņemtu savu kalnraču, ja jūs rīkoties tagad.

Saistītās ziņas


Post Altcoin

Kā nopirkt Dash 3 vienkāršos soļos - iesācēja rokasgrāmata

Post Altcoin

Bitcoin analīze pret Litecoin un Gold pret Silver

Post Altcoin

Ievads Bitcoin tirdzniecībā

Post Altcoin

Apmācība: Reddcoin POSV maka jauninājums uz Mac

Post Altcoin

Kas ir altokīni?

Post Altcoin

Reddcoin sociālā pārraide

Post Altcoin

Bitcoin dienas pārskats: CheapAir pieņemot Dogecoin un Litecoin, DigitalTamable Gold ar Bitcoin Exchange un daudz ko citu

Post Altcoin

Kā analizēt Bitcoin cenu, piemēram, Pro

Post Altcoin

Kā nopirkt Ripple (XRP) 3 vienkāršos soļos - iesācēja rokasgrāmata

Post Altcoin

Pirkt Peercoin ar Paypal vai kredītkarti

Post Altcoin

Kā nopirkt Monero 3 vienkāršos soļos: iesācēju rokasgrāmata

Post Altcoin

6 Bitcoin tirdzniecības pamācības, kuru vērts lasīt