SpaceBIT, lai piedāvātu jaunu veidu, kā finansēt kosmosa izpēti | Latvian.globalsciencecollaboration.org

SpaceBIT, lai piedāvātu jaunu veidu, kā finansēt kosmosa izpēti

SpaceBIT, lai piedāvātu jaunu veidu, kā finansēt kosmosa izpēti

SpaceBITis jaunu, pašpasludinātās decentralizēta companythat pievērsīsies radītu nano satelītus privātai kosmosa izpēti, un tas izmanto šifrēšanas stilā simbolisku monētu, kā primāro veidu finansējuma projektiem. SpaceBIT komanda, kas ir "komanda veiksmīgu konsultantu, uzņēmēju, inženieri un raķešu zinātnieki", vēlas izmantot savas decentralizētās finansēšanas struktūru, lai izstrādātu dažādas tehnoloģijas, kas padarīs privātā kosmosa izpēte vieglāku, lētāku un izdevīgi mazākiem uzņēmumiem.

Mūsu mērķis ir mainīt priekšstatus par kosmosa izpēti, lai to padarītu pieejamu maziem privātiem uzņēmumiem un pat plašai sabiedrībai. Mēs plānojam izmantot mūsu projektus, lai radītu Intelektuālā īpašuma (IP) ir piemēroti lielākām misijām.

Kādi ir pārstāvniecības SpaceBIT?

Uzņēmums apgalvo, ka tā ir, šajos sākumposmā, kas jau veiksmīgi piedalījušies vairākos "Space pasākumiem." Daži no šiem ventures ietver "uzsākšanu Nano-Satellite par SpaceX CRS3 misiju un vairākām privātpersonām CubeSat projektiem. "Vēl viens projekts, ko SpaceBIT veikta bija uzsākt nano satelīta šogad aprīlī. Šis satelīts tika uzsākta kā sekundāro derīgās kravas uz SpaceX Falcon 9 CRS-3 misiju.

Uzņēmumam ir arī daži plāni nākotnei, kas nav īstenotas vēl. Galīgais mērķis SpaceBIT ir veikt idejas un modeļi, kas ražoti to agrīnās attīstības stadijās, un pārvērst tos par pulētiem ražojumiem, kas var tikt integrēta ar esošajām kosmosa sistēmām. Lai sasniegtu šo vispārīgo mērķi, SpaceBIT plāniem sadarboties ar akadēmiskajām zinātniekiem, kosmosa izpēte nozares līderiem, un ar dažādām kopienām, ka viņu produkti tiks tirgotas virzienā. Konsultējoties ar šīm trim cilvēku grupām, SpaceBIT cer pienācīgi sagatavoties tirgū un pierādīt savas spējas sabiedrībai. Papildus šim galvenajam mērķim, SpaceBIT plāno attīstīt nano satelītus ar atkārtotas ieceļošanas spējas, izveidot telpu velvēt un bankas, sākt 3D drukāšanu telpā, piedalīties asteroīdu kalnrūpniecības, un izsekot asteroīdu, kas rada potenciālus draudus Zemei.

SpaceBIT, šķiet, ir daudz entuziasmu par saviem projektiem, kas iet kopā ar vērienīgumu savus mērķus. Uzņēmums lepojas ar decentralizētās uzņēmējdarbības struktūru, apgalvojot, ka tas būs izrādīties daudz efektīvāka uzņēmējdarbības modeli, nevis sistēma centralizētas, valdības skrēja kosmosa izpēti:

Valdības palaist izpēte, ko finansē no valsts līdzekļiem, ir nodrošinājis ierobežotu piekļuvi iedzīvotājiem. Caur risinot pūļa kopienas finansē kosmosa izpēti, mēs ceram paplašināt tehnoloģijas un radīt būtisku inovatīvu intelektuālo īpašumu.

Un ne tikai tas SpaceBIT uzskata, ka viņi spēs iepriekš kosmosa izpēti vairāk nekā valdība jebkad ir, uzņēmums arī uzskata, ka viņi var sniegt kosmosa izpēte ļoti rentabla jebkādiem SpaceBIT atbalstītājiem caur ražošanu intelektuālā īpašuma:

IP-intensīva misijas nesīs peļņu dinamiku tiem, kas atbalsta SpaceBIT. Kosmosa izpēte ir riskants bizness, bet tas ir arī ļoti atalgojot. Daži aprēķini saka, ka par katru dolāru ieguldīts Apollo programmā, vairāk nekā 20 ir atpakaļ.

SpaceBIT Ievadot Public Eye

SpaceBIT tika paziņots Londonas CoinSummitconference, divu dienu kriptotehnoloģijā valūtas biznesa konvenciju. Dažas svarīgas nosaukumi Bitcoin kopienas-un kriptotehnoloģijā valūtas kopienu kopumā, bija klāt SpaceBIT s sākt prezentāciju. Divi cilvēki, kas bija klāt uzsākšanai bija Gevins Koksne no Ethereum un Jeff Garzik A BitcoinCore attīstītājs.

Uzņēmums nav ļoti publiski par savu darbību līdz šim, saņemot ļoti maz plašsaziņas līdzekļos. Turklāt, viņu mājas lapa pašlaik nav pieejama; kaut gan, kad tas bija iespējams, vienīgā lieta, redzams bija logotips uzņēmumā, dažas kontaktu saites, un vārdi "Coming Soon". Tomēr, saskaņā ar uzņēmuma SpaceBIT plāno pakāpeniski veikt savus plānus publiski, jo darbu, ko viņi dara ar līderiem kosmosa izpētes nozarē turpinās. SpaceBIT uzskata, ka tās darbs, jo tas sāk kļūt publiski, būs izrādīties vērtīga un iepriekš privatizēto kosmosa izpēti.

Mēs strādājam ar nozares līderiem, un tiks atklājot savus plānus un partnersips (SIC) pakāpeniski. Mēs vēlamies, lai izveidotu veselīgu buzz ap to, ko mēs do..We plānojam izveidot jaunu paradigmu kosmosa izpēti. Mēs uzskatām, ka SpaceBIT palīdzēs radīt jaunu veidu, kā pasaule iesaistīties un aktīvi atbalstīt jaunu vilni kosmosa izpēti. Start-up traucējumu sasniedz gala robežas, un mums ir ambīcijas vadīt ceļu.

Sākotnējais finansējums SpaceBIT

Kā minēts iepriekš, SpaceBIT plāno finansēt savus projektus, pārdodot kriptonauda balstītu simbolisku-monētu. Šie "SpaceBIT Žetoni" iezīmēs īpašuma daļas uzņēmumā, kas nozīmē, ka ikviens, kas pērk šos žetonus saņems daļu no peļņas, ko SpaceBIT viņu dažādās misijās. Uzņēmums plāno pārdot 100 miljonus žetonus kopumā, un sākt, pārdodot 20 miljonus, lai finansētu uzņēmuma pirmo lielo projektu. Šis sākotnējais pūlis pārdošanu par 20 miljoniem žetonu ir laika ierobežojums par to, lai gan sākuma datums pārdošanai ir nenoteikts šajā brīdī. Tomēr SpaceBIT norādīja, ka sākotnējais pūlis pārdošana ilgs līdz "beigām", tāpēc mēs, pieņemot, ka pārdošana sāksies kādā brīdī 2015. Gadā un turpināsies līdz nākamā gada.

Saistītās ziņas


Post Altcoin

Kā pieprasīt savu Bitcoin Cash un pārdot to Bitcoin (TREZOR, Ledger, Electrum)

Post Altcoin

Trīs vienkāršas darbības, lai sāktu pieņemt Bitcoin jūsu biznesā

Post Altcoin

Pirkt Peercoin ar Paypal vai kredītkarti

Post Altcoin

Tutorial par to, kā pāriet uz Reddcoin POSV maku

Post Altcoin

Vienkāršs veids, kā palielināt jūsu Bitcoin drošību

Post Altcoin

Kā aizsargāt savu Bitcoin kuponu

Post Altcoin

4 iemesli, kāpēc Ave ir revolucionāra Bitcoin maka

Post Altcoin

Kā iegūt pielāgotu Bitcoin adresi

Post Altcoin

Multi-vPoW: Myriadcoins Solution for Merge-Mining

Post Altcoin

Bitcoin Whiteboard otrdiena - kļūt par Bitcoin drošības ekspertu

Post Altcoin

Tutorial: Kā lietot Darkcoin maku un Darksend

Post Altcoin

Cloud Mining - ienesīgs vai evolūcija par Scam?