Dogecoin Pt. II | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Dogecoin Pt. II

Dogecoin Pt. II

Šis pants ir turpinājums "The gada dogecoin Pt valsts. 1"

2014 23. Augusts

Atlanta, Džordžija, Savienotās Valstis

Ļauj uzņemt no 2013. Gada decembra Tā šomēnes bija karsts, tēlaini runājot, protams. Bet ko es domāju, ka tas iezīmēja 2 gadu brīdi, kurā cryptos kopumā sāka attīstīties. Ja 'Visi Things Digital "ir kļuvis par starta, ka mēnesī, tagad būtu esam bijis abonējis ikdienas izdevuma" visas lietas Alt. ". Tajā laikā man bija ievadot ieviešanas posmu no apmaiņas 1,5 gadu darbos, bet kaut kā es atklāju sevi par "Hangouts On Air 'sesiju ar grupu slēpti entuziasts aptuveni izstrādājot jaunu monētu un noteiktu vispārējo konferenci līdzīgs WWDC un Google I / O - tā ir vēl darbojas btw.

Tas decembrī, un 11 mēnešus pirms tā ieraudzīja izvilkums no pieņemšanai; pieplūdums katru Keizer Report skatītāju; tirgotājs, kurš varētu saprast indeksu; mamma un pop, kas dzirdējuši par kāda bagātības palielināšanu pa nakti; katrs con mākslinieks, kurš redzēja iespēju; un katru dev kuri, tāpat kā katrs pusaudzis, kurš redzēja "Sociālais tīkls", uzskatīja, ka tām varētu būt nākamā Zuckerburg, uzskatīja, ka tām varētu būt nākamais Satoshi.

... Decembrī bija karsts. Un gāja dogecoin. Tik forši.

Tas bija manas Twitter dienu, kurā, tāpat kā tagad, cryptocurrencies bija vairāk aktīvista kustības, nekā jebkas laikā. Ja jūs varētu iedomāties, asinis, kas nosusināti no manas sejas, kad es redzēju dogecoin slīdēt uz leju manu grafiku........Es izaicinājums jums, jo es neesmu balts. Lulz.

Nē, bet nopietni: Anoncoin, Megacoin, Digibyte, es varētu tikt galā ar. Hobonickels, Goldcoin, Infinitecoin, jums bija joko. Kad es redzēju dogecoin... Nikns nav samazināt to. Es redzēju to draudus aktīvistu kustības. Man bija taisnība, bet nepareizi, tajā pašā laikā. Un tas bija tāpēc, ka sabiedrībā.

- beigas II daļa -Monētu īsu tagu līniju konkursu uzvarētājs un 250000 ReddcoinPolling ir beidzies, un rezultāti ir tallied. Monētas Brief sauklis konkursā uzvarētājs, un 250000 Reddcoin ir @TheSciNerd ar "Your Open Source Digitālās Currency News"

Paldies jums visiem par balsošanu, un paldies visiem, kas iesniegta anotāciju izskatīšanai! Mēs ļoti novērtējam to, kā arī būs citas giveaways, konkursi un sacensības nākotnē!

Par otrās vietas ieguvēji katrs saņems 10000 Reddcoin, jo visi viņu iesniegumu bija lieliski.

@ Tipreddcoin + gals @ TheSciNerd250000 RDD Apsveicam ar uzvaru mūsu sauklis konkursā !!! http://t.co/zOmbsIIHCN

- Coin Brief (@CoinBrief) 14. Jūnijs 2014


Labākās vietas, kur pārbaudīt atjaunināto digitālo monētu cenuVai jūs meklējat ātri un viegli veidus, kā pārbaudīt cenu Bitcoin vai citu virtuālo valūtu dolāros? Lucky jums, mēs atradām dažas vietas, kur jūs varat darīt to un iegūt pastāvīgi atjaunina vērtību jūsu Bitcoins.

Jums nav nepieciešams reģistrēties, vienkārši noklikšķiniet uz saites un pārbaudīt cenu jūsu mīļākie kriptonauda.

1. Alternapost

Ar minimālisma dizainu un lieliem burtiem, Alternapost ir ideāla vieta, no Bitcoin (un Litecoin un Peer-to-Peer Coin) entuziasti. Tas ir tikai par skaitļiem, norādot cits. Jūs varat saglabāt to savā pārlūkprogrammā vai pievienot to kā saīsni uz iOS.

2. Preev

Šī vietne raksturo sevi kā "vienkāršu Bitcoin pārveidotājs". Preevallows jūs redzēt Bitcoin maiņas kursu, kā arī pārvērst jebkuru summu jūsu valūtā vai otrādi.

3. QZ

Tāpat kā pirmo iespēju, QZis arī diezgan minimālisma, bet tumšāks un ar pop krāsu. Kā prēmiju, tā skaidro, kā likme tiek aprēķināta, ja jūs vēlaties zināt.

Via coindesk.com


Vertcoin (VTC) plāno algoritmu mainīt uz Lyra2Par Vertcoinhave izstrādātāji paziņoja par savu plānu, lai uzlabotu Vertcoin s šifrēšanas algoritmu no adaptīvā-N Scrypt uz Lyra2. Šis solis atjauno savu apņemšanos ASIC un Multi-Pool izturību un decentralizāciju tīkla jaudu, kas ir izmisīgi nepieciešama šajā altcoin miningcommunity.

Kādi citi ieguvumi Vai Lyra2 Novietot Vertcoin?

Lyra2 ir efektīvāka parole jaukšana shēma, kas piedāvā izcilu sniegumu attiecībā pret pasūtījuma kalnrūpniecības aparatūru, jo tā ļauj atsevišķa kontrole pār atmiņu un apstrādes grūtības. InScrypthashing šos divus faktorus, ir cieši savienotas. Vertcoin būs pirmais elektroniskais valūtas pieņemt Lyra2.

No viņu blogā vertcoin.org

"Vertcoin vienmēr ir bijis un turpinās būt līderis decentralizāciju kriptonauda. Lyra2 ir dabisks pēctecis Scrypt sniedzot uzlabojumus tajā pašā pamatmērķim - mērogošana aparatūras grūtības. Lēmums pāriet uz šo algoritmu nāk kā preemptive streiku pret ASICs un pārvietot pret Multipools. Kā daudzi no jums zina, mums ir vairāki jēdzieni tvertnes, lai paliek solī ar Vertcoin hartas - Vertcoin s [algoritms] ir paredzēts, lai pretoties attīstību pasūtījuma kalnrūpniecības aparatūras un multipool kalnrūpniecības, lai nodrošinātu, ka darījumi ir apstiprināti ar plaši izplatīts tīkls un izvairoties no pārdošanas spiedienu, kad lieli ieguves baseini nekritiski pārpludinātu tirgu ar svaigi Mīnētās monētām. "

Kad būs Vertcoin Pieņemt jauno algoritmu?

Izstrādes komanda lēš, ka pāreja prasīs vairākus mēnešus, lai pārbaudītu un roll-out. Tiek plānots Q4 2014 uzsākt.

Vertcoin tiek tirgots par 0.000269 BTC brīdī nosūtīšanas.

Saistītās ziņas


Post Altcoin

Kā nopirkt Namecoin (Paypal, kredītkarte, Skaidra nauda) - 100% droši un vienkārši

Post Altcoin

Kā tirdzniecību Bitcoins un NOT get arestēts

Post Altcoin

Potkino ir tas, kur tas ir! Ievads potsīnā

Post Altcoin

Bitcoin analīze pret Litecoin un Gold pret Silver

Post Altcoin

Apmācība: Reddcoin POSV maka jauninājums uz Mac

Post Altcoin

Myriads EasyMiner parādīs Myriadcoin jaunajos tirgos

Post Altcoin

8 veidi, kā nekad nepalaid garām svarīgu Bitcoin Update

Post Altcoin

Cryptocurrency anonimitāte II daļa - Cryptonote & Darkcoin

Post Altcoin

Bytecoin (BCN) Patiesi anonīms kriptvulāte

Post Altcoin

Sekss un vienīgais bitīns

Post Altcoin

Kā nopirkt zvaigžņu lumenus 3 vienkāršos soļos: iesācēja rokasgrāmata

Post Altcoin

Tas ir par Blockchain, nevis Bitcoin