Dogecoin valsts | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Dogecoin valsts

Dogecoin valsts

3 Augustus 2014

Atlanta, Džordžija, Savienotās Valstis

Miningis nav mana lieta. Tas nekad nav bijis. Vai tas būs nākotnē? Var būt. Bet tagad ne. Tātad, kā es iegūt raktuves ir nopirkt. Redzi, es biju tur. Es atceros pirmajās dienās Bitcoin

Ilgi pirms CoinBrief; ilgi pirms dogecoin; ilgi pirms Kalifornijā deklarēta kā oficiālo valūtu, kad doma citas kriptonauda nozīmēja Litecoin. Khalas.

Mans pirmais pirkums bija 47 Bitcoins. Pagāja nedēļas nogales ceļojumu, izmantojot prāmi no Tallinas, Igaunijā uz Helsinkiem, Somijā, lai iegūtu to. Es tikos ar Jeremias Kangas (dibinātājs LocalBitcoins), lai pabeigtu tirdzniecību. Šajā laikā, LocalBitcoins bija tikai mājas cirta kopā, ka varētu pārī pircējs un pārdevējs ar vienkāršu darījuma pakalpojumu. Tur bija mazāk nekā 15 cilvēki visā Eiropā, kas jūs iegādājaties / pārdot bitcoins no / uz. Es izvēlējos Somiju, jo tas bija tuvākais valsts man tajā laikā.

Ātri uz priekšu, lai šodien un manas opcijas, kas pirkt un pārdot bitcoins no ir neierobežots. Ātri uz priekšu, lai šodien, ir viss no uzņēmumiem, kas nodarbojas ar ieguves hardwareto pietiekami daudz seifa iespējas izstrādāt Google Play veikals kategoriju viņiem.

Šodien pastāv maksājumu pārstrādātājiem, brokeriem, restorāni, universitātēm un inkubatori balstīta ap Kripto. Tur ir 80% no visa tirgus, kas tur. Piešķiriet 3 gadi, līdz Bitcoin sāk uzņemties daļu no forex trading.

Es esmu redzējis, no kurienes nākam, un es saprotu, kur mēs ejam. Tagad pa šo šis ceļš progresa, kas 2013. Gada decembrī, kas gāja dogecoin - tautas valūtu. Vai arī Google nosaka to, "internets valūta".

Folks uzskatāt, ka vienkārši même ", kas būvēts, lai pēdējo gadu". Kā tā? Tas Bitcoin, bet labāk. Burtiski, tāpēc. Un pēdējo reizi es pārbaudīts joki nav pēdējais gads (labu tiem vienalga). Un, ja dogecoin nav karalis visiem jokiem, es nezinu, kas ir. Vai jūsu arguments ir "daudz monētu"; "Vajag jaukšana"; "ierobežotie lietojumi"; "Milzīgs Blockchain"; vai "daudzi apgalvo" (puns paredzēti), tur ir viens atspēkojums tiem visiem - elastīgums. Mūsu spēja pielāgoties.

-izmantojuma par I- daļa

Saistītās ziņas


Post Altcoin

Bitcoin analīze pret Litecoin un Gold pret Silver

Post Altcoin

Fluttercoin: jauna ideja alternatīvās Bitcoin

Post Altcoin

Ievads Bitcoin tirdzniecībā

Post Altcoin

Sešas idejas Bitcoin un Altcoins nepieciešams iekļaut II daļā

Post Altcoin

Sekss un vienīgais bitīns

Post Altcoin

Kā Darkcoin Anonīms DarkSend palīdz Bitcoin

Post Altcoin

Kā iegūt pielāgotu Bitcoin adresi

Post Altcoin

Kā nopirkt NEO 3 vienkāršos soļos: iesācēju rokasgrāmata

Post Altcoin

Multi-vPoW: Myriadcoins Solution for Merge-Mining

Post Altcoin

Kā pelnīt naudu ar bitcoin - 99 bitokīnu lietas

Post Altcoin

Kā nokļūt Bitcoins - ceļvedis, kā ietaupīt Bitcoins ātri un bez maksas 2018

Post Altcoin

Intervija: Brandona Kurtza no Vertokina sportista