VeriCoin nozagts Mintpal drošības pārkāpumā | Latvian.globalsciencecollaboration.org

VeriCoin nozagts Mintpal drošības pārkāpumā

VeriCoin nozagts Mintpal drošības pārkāpumā

Lielākais esošā birža altcoins, Mintpal, ir safasēti paziņojumu par to atbalsta lapā brīdina visus Mintpal klientiem, ka tie ir uzbruka. Viņi norādīja, ka mērķis šī uzbrukuma bija valūtas krājumu par VeriCoins.

VeriCoin ir "pierādījums-of-staba Verified. Pierādījums-of-Work Distributed. Tīkla Likme atkarīgo Procentu "kriptotehnoloģijā valūta, kas lepojas minimālo staba laiks 8 stundas, bez maksimālā staba laika vai summas.

Mintpal izgatavoti punktu, sakot, ka viņu drošība patiešām tika pārkāptas, bet VeriCoin bija vienīgā lieta, kas ņemti no biržas rīcībā. Kaut arī ievērojams daudzums VeriCoins tika zaudēti šajā drošības pārkāpums, lai gan Mintpal nav teicis, konkrēti, cik daudz bija zaudēts-VeriCoin un VeriCoin tīkls nav apdraudēta un nav cieš no bojājumiem, ciktāl tas drošība un infrastruktūra ir bažas. Mintpal norādīja, ka viņi ir strādājuši cītīgi kopš uzbrukumu, lai nodrošinātu gan pati apmaiņu un izņemšanas procesu apmaiņu tā, ka citu uzbrukumu, piemēram, šo vienu neatkārtotos. Nav citu kripto-valūtu, tika nozagts šo uzbrukumu, un apmaiņa pašlaik apstrādā izņemšanas visiem citiem kriptotehnoloģijā monētām.

Turklāt, kas kalpo kā elpa optimistiski seku uzbrukums, kas Mintpal komanda, tad VeriCoin attīstītāji, un visi citi lielākie altcoin apmaiņa strādā, lai radītu grūti dakšiņu VeriCoin s blockchain, sākot punktā pirms uzbrukuma. Ja šis cietais dakša ir veiksmīgs, Mintpal varēs paņemt visu nozagto VeriCoins un apstrādāt visus VeriCoin abstinences pasūtījumus. Mintpal komanda arī minēja savā paziņojumā uzsvēra, ka tie tiks strādā, lai atlīdzinātu zaudējumus, ka jebkura apmaiņa cieš, kā rezultātā dakšiņu.

Klienti var sagaidīt, ka Mintpal atbalsta līnijas, kas aizsērējusi augšu un aizņemts tuvāko dienu laikā, jo tie tiks saistīti ar nokrišņus no šī uzbrukuma. Komanda ir lūdzis, lai klienti varētu būt pacietību ar viņiem tuvākajās dienās, jo tie tiks strādā pilnu tvaiku iztaisnot kādas problēmas, kas izriet no uzbrukumiem, vienlaikus uzlabojot savu drošību, lai izvairītos no citu drošības pārkāpumu.

Tātad, kamēr šis notikums ir atklāja plaisāt Mintpal drošību, un, lai gan daudzi VeriCoins tika zaudēti pārkāpuma, Mintpal un VeriCoin attīstības komanda nodrošina valūtas klientiem un VeriCoin lietotājiem, ka viņi dara visu iespējamo, lai atgrieztos nozagtos monētas, restart biržas VeriCoin izņemšanas process, un uzlabot apmaiņas drošību.

Mintpal ir vienīgais lielākais altcoin apmaiņa pastāv šobrīd, kam ir divi vai trīs reizes lielāka par summu darbības kā Cryptsy, cita altcoin apmaiņu, kas piedāvā dažādas kriptotehnoloģijā valūtu, ieskaitot VeriCoin un Bitcoin. Acīmredzot, Mintpal nav bijis, izmantojot saldētavu droši turēt savus līdzekļus, kas netiek aktīvi izmantotas darījumos, jo uzbrucējs (-i) varēja piekļūt apmaiņā krājumu par VeriCoin-un tas, iespējams, varēs piekļūt pārējo apmaiņa ir kripto-valūtu, ja viņi vēlējās. Šis pasākums noteikti iedvesmos Mintpal, kā arī jebkuras citas informācijas apmaiņu, kas nav izmanto to, lai sāktu izmantojot auksto uzglabāšanu, lai saglabātu savus līdzekļus pasargāti no turpmākiem uzbrukumiem.

Coin Īss turpinās sekot šo stāstu, un sniegs jaunāko informāciju par visiem notikumiem, kas ir izlaisti pēc Mintpal un VeriCoin izstrādes komandai.

Hereis Mintpal paziņojumu kopumā:

Lūdzu, izlasiet visus ar šo amatu.

Pirms pāris stundām mēs bijām diemžēl priekšmets veiksmīgu uzbrukumu pret apmaiņu. Mūsu pētījumi ir pierādījuši, ka, kamēr mūsu drošība tika pārkāptas, VeriCoin bija mērķis. Vēlamies uzsvērt, ka VeriCoin un VeriCoin tīkls nav nekādā veidā apdraudēta. Mēs esam strādājuši, lai nodrošinātu apmaiņu un atsaukt procesu no jebkuras turpmākas uzbrukumiem.

Kā tas stāv brīdī ir spēkā:

1) Mēs zaudējuši ievērojamu daudzumu VeriCoin uzbrukumu, tomēr mēs esam strādājuši ar VRC izstrādātājiem un visiem galvenajiem apmaiņu uz cietā dakša monētu pie pozīcijas, pirms uzbrukuma. Tas ļaus mums iegūt nozagtos monētas un veicināt visas izņemšanu no tirgus. Mēs strādājam arī ar dažādiem apmaiņu uzņemt jebkādus zaudējumus, tie var encouter rezultātā nepieciešamo dakšiņu.

2) tiek apstrādāta izņemšana no visām pārējām monētām.

Kā es esmu pārliecināts, ka jūs novērtēsiet, mūsu atbalsta kanāli, visticamāk, būs ļoti aizņemts tuvāko stundu / dienu, tāpēc, lūdzu, sedz ar mums.

Mēs vēlētos, lai personīgi paplašinātu mūsu pateicību VeriCoin izstrādātājiem un citiem biržās, kas izvilka visas pieturas, lai nodrošinātu, ka jūsu VRC līdzekļi ir droši.

Saistītās ziņas


Post Altcoin

Kā mīnu Bitcoins: vienkāršs ceļvedis iesācējiem

Post Altcoin

Bitcoin un īstermiņa atdevi

Post Altcoin

Broka Pjērsa Realcoin ir slikta ideja, un tas ir iemesls

Post Altcoin

BTC.com Pārdots Džoša Garza no GAW Miners

Post Altcoin

Fluttercoin: jauna ideja alternatīvās Bitcoin

Post Altcoin

99Bitcoins vēlas, lai jūs izvēlētos mūsu tagline konkursa uzvarētāju!

Post Altcoin

Vienkāršs cryptocurrency ieguves ceļvedis X algoritmiem

Post Altcoin

Monēta Brief dienas ziņojums: Twitch.tv un Dogecoin, Apple Pay, Gavin AMA, Bitcoin Ransomware un Tecnisa

Post Altcoin

Izpratne par Bitcoin Arbitrage

Post Altcoin

Bitcoin Whiteboard otrdiena - ceļš no sūtīt uz saņemšanu

Post Altcoin

Kā saņemt bezmaksas tiešsaistes bitikīnus: 18 vietnes, kas jums var palīdzēt

Post Altcoin

Kas ir Dogecoin