Kas ir Digibyte? | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Kas ir Digibyte?

Kas ir Digibyte?

Attiecībā uz tiem no jums, kuri ir nepazīst Digibyte, šeit ir fons kopsavilkumu par šī daudzsološā altcoin. Nosaukums "Digibyte", tika izvēlēts cerības nākotnē uz tā ir līdzinās koncepcijas uz "megabaitu" vai "gigabaitu", bet par digitālo valūtā.

Digibyte s Creation, Alternatīva Bitcoin vai Tradicionālā Scrypt Cryptocurrencies

Digibyte tika izveidots 2014. Gada janvārī, ar nelielu ne fanfarām. Valūtas sāka tirgot zemā Satoshi līmeņos un drīz vien pieauga vērtībā pēc izveidošanas "Digishield." - papildu alternatīva ar "Kimoto Gravity Well" (KGW) sistēma, kas tiek izmantota ar dogecoin, un daudzi citi ScryptPoW monētām Tie sistēmas tiek izmantotas, lai aizsargātu valūtu no straujās inflācijas dēļ miningpools ar augstiem hash likmes, mēģinot izmantot zemas grūtības. Algoritmi to izdarītu, vienkārši atkal pievēršoties grūtībām daudz biežāk, nekā bija iespējams līdz šim. Ja dogecoin un Digibyte, tas tiek darīts ik pēc 60 sekundēm. Līdz ar to ieviešana Digishield ir palīdzējis nodrošināt, ka svārstības par apmaiņu ir attiecināmi uz dabas kāpumu un kritumu mininghash likmēm, nevis sūkņu un izgāztuvju manevri organizēti ar gudrs investoriem.

Digibyte ir kreditēts ar daudzu alt monētām kopienām, ka tā ir komanda ļoti lietpratīgi izstrādātājiem, kas patiešām strādā labākajās interesēs savas kopienas. Šie izstrādātāji saglabāt galvenokārt klusu klātbūtni sociālajos medijos, salīdzinot ar citiem jauniešiem alt monētas, bet acīmredzot strādā ļoti grūti, lai uzlabotu savu valūtu, un atbalstīt tā lietotājus.

Šobrīd Digibyte tiek uzskaitītas deviņas digitālo valūtu apmaiņu un ir vismaz 14 ieguves baseini. Digibyte tika izveidots, lai tiktu ierobežota daudzumā, pie tirgus vāciņu 21 miljardu, kas ir attiecība 1000: 1, salīdzinot ar Bitcoin. Šis skaitlis tika izvēlēta ar cerību, ka tas atvieglotu iekļaušanos komersants maksājumu sistēmām, un radīt vairāk šķidro valūtu.

Digibyte s Pēdējie notikumi

Pēdējo dienu laikā, Digibyte atklāja savus plānus, izmantojot Twitter, lai atjauninātu kopienu par "jauniem, interesantiem notikumiem". Tas noveda pie masveida ķēdes retweets caur Digibyte sabiedrībā, kā arī, izmantojot daudzās kopienās, kas saistīti ar citām valūtām. Pēc tam, diezgan ievērojams pirkšana neprāts sākās biržās, izraisot tā vērtība pieaugs no 35 satoshis līdz 80 satoshis.

Panikas pērkot jautrība atdzisis pēc 48 stundām, kad daudz gaidītā paziņojums nav jāveic. Monētas vērtība, tad atguvās un atpakaļ starp 45 un 71 satoshis visu dienu. Visbeidzot, izstrādātāji izlaida atjauninātu maku, kopā ar video pamācību, pirms ziņas, kas saistīti ar izmaiņām Digibyte algoritms.

CNBC populārās finanšu segmentā "Fast Money" ar Brian Kelly, regulāra sadarbība ar programmu, un veidotājs jauna altcoin, Nautiluscoin, redzamas un apsprieda Digibyte ilgi pagājušajā naktī. Galvenā uzmanība tika pievērsta Digishield, kas tika ieviesta Nautiluscoin kā līdzekli, lai pasargātu to no miningpool uzbrukumiem. Uzbrukumiem, piemēram, tas iepriekš bija izraisījis Monētas sabrukumu, un piespiedu izstrādātājam uz aktivizēšanai.

Ar lielāku uzmanību no masu mediju platformām, Digibyte kopienai ir gaidījis in investoriem pieaugumu, kā arī tirgotāja integrāciju. Tās ir sagatavotas, un paredzams, tas pievienojot lejupielādējama mediju komplektu savā nesen atjaunināta mājas lapā. Šis komplekts ir jāizmanto, lai veicinātu monētu, tās sabiedrību, jauniem investoriem. Ar šādām iniciatīvām vietā, un ieplānotā plānu paplašināšanu, Digibyte uzticīgs cerība, ka investoru uzticība tiks palielināts, un uzticēšanos valūtas izstrādes komanda augs.

Šajā brīdī, kopiena gaida jaunus paziņojumus no izstrādātājiem. Ir sagaidāms, ka būtiskas izmaiņas algoritmu, un palielinās tirdzniecības integrāciju, tiks izklāstīti tuvākajās dienās. Mēs pārraudzīt situāciju un publicēsim atjauninājumu tiklīdz kāda ziņa ir pieejama.

Saistītās ziņas


Post Altcoin

Sešas idejas Bitcoin un Altcoins nepieciešams iekļaut I daļā

Post Altcoin

Kā nopirkt NEO 3 vienkāršos soļos: iesācēju rokasgrāmata

Post Altcoin

Kā nopirkt Zcash 3 vienkāršos soļos - iesācēju rokasgrāmata

Post Altcoin

Monētu īsie atjauninājumi: pārvietošana 2015. gadā

Post Altcoin

Bitcoin kabatas portfeļi: vai jūs vēlaties izmantot tīmekļa programmatūru vai drīzāk gribētu iet mobilo?

Post Altcoin

BTC-e: Bitcoin apmaiņa ar jauktiem FOREX un altcoiniem

Post Altcoin

Gaidāmie Bitcoin dakšas 2018. gadā - Lūk, ko skatīties

Post Altcoin

Pārdodit Litekoīnus ar Paypal par skaidrās naudas USD vai EUR

Post Altcoin

Vai vēlaties strādāt un saņemt samaksu Bitcoin? Šeit ir sešas tīmekļa vietnes, kas var jums palīdzēt

Post Altcoin

Bytecoin (BCN) mākslas valsts, anonīms kriptvulāte

Post Altcoin

Bratislavas metro pieņemot Worldcoin Lai gan WDC alianse sākusi atlaist revolucionāru Piedzēries bruņurupuci

Post Altcoin

Sekss un vienīgais bitīns