Kas ir kalnrūpniecība? | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Kas ir kalnrūpniecība?

Kas ir kalnrūpniecība?

Digital valūta ieguve, izmantojot SHA-256for Bitcoin, Scryptfor daudzas citas valūtas, un pārpilnība citu algoritmu, kas ir izstrādāti, ir augoša nozare, ar Bitcoin kalnrūpniecības un Scrypt ieguves, mašīnas tiek veidots, ka izmaksas $ 10000 +.

Tātad, kāpēc cilvēki Mine Digitālās valūtas?

Miningis primāro metodi darījumu apstrādi, uzskaiti un drošību vairumam digitālo valūtu, kā arī metodi, kurā tiek radītas jaunas monētas. Tas nav taisnība visiem digitālā valūta, bet galvenais, lai lielākajai daļai.

Mēs devāmies uz mazliet sīkāk par to, kā ieguves darbus rakstā, "Kas ir Bitcoin?" Taču ieguves nedaudz atšķiras no valūtas, un šīs atšķirības rada iespēju, kā arī piedāvā jaunas iespējas attīstību digitālo valūtu kā vesela.

Digital Valūtas Kalnrūpniecības process

Bloķēt Generation

Tātad, lai sāktu saprast, kas ieguve ir viens vispirms saprast, kā bloks ir radīts. Grantu ir vienkārši saraksts ar nesenajiem darījumiem, kas ir jāapstrādā, reģistrē, un pievieno sabiedrības virsgrāmatu pazīstams kā Block ķēdes. Tas ir galvenais mērķis miner. Kā tas ir pabeigts, ir sarežģīts, bet nav tehniskais veids, kā apskatīt to ir šāda: Datori palaist programmu, kas mēģina uzminēt risinājumu gandrīz neaprēķināmi problēmu. Tas ir nepieciešams, lai tīkla drošības, jo tas rada nepieciešamību pēc darāmā, lai kalnraču, lai būtu iespēja iegūt bitcoins.

Mining Grūtības

Mining grūtības izraisa tīkla pieņemt nevienu atbildi, kas ir mazāka par noteiktu vērtību. Šīs grūtības ir koriģēts, pamatojoties uz ātrumu, kas nesen bloki tika atrisināta, tā, ka ātrums, ar kādu bloki tiek atrisinātas saglabājas stabils. Tā kā apstrādes jauda monētas tīkla iet uz augšu, maksimālā vērtība pieņemta (mērķa) kļūst mazāks. Ja apstrādes jaudu iet uz leju, mērķis ir palielinājies. Pašlaik Bitcoin difficultyis tādā līmenī, kas rūķīši visas citas valūtas, un tiek mērīts uz līmeni petahashes sekundē šajā brīdī.

Pierādījums ārpusdarba

Pierādījums-of-workis tieši tas izklausās. Tā ir metode, kas paredzēti, lai aizsargātu sistēmu, pieprasot kalnračiem, lai pierādītu, ka darbs bija pabeigts, un tas ir pamats vairumam digitālo valūtām. Kā tas tiek paveikts, ir, izmantojot iepriekš minēto sajaukšanai metodi.

Digitālās Valūtas Mining algoritmi

SHA-256 Mining

SHA-256 ir kriptogrāfijas algoritmu Bitcoin, Peercoin, Unobtanium lietotu, un nedaudz citiem. Tas ir uzlabotais algoritms, kas ir neticami grūti brutālu spēku, un tādējādi nodrošina augstu drošības līmeni uz sistēmām, kas izmanto to, un ļauj grūtības pieaugs līdz līmenim, ka mēs nevaram iespējams sasniegt ar tradicionālo procesoru. Bruce Schneier nodot to tādā veidā, ka var efektīvi iegūt punktu pāri, "Šie skaitļi nav nekāda sakara ar tehnoloģiju ierīcēm; tie ir maksimumiem, kas termodinamika ļaus. Un viņi ļoti nozīmētu, ka brutālu spēku uzbrukumus 256 bitu atslēgas būs neiespējama, kamēr datori tiek būvētas no kaut kas nav nozīmes, un aizņem kaut ko citu nekā telpā. "

SHA-256 ir ļoti apstrādes smags, bet ne atmiņas smags, algoritms, un tādējādi ASICS (Application Īpaši integrālajām shēmām), lai ieguves digitālās valūtas, kas izmanto SHA-256 tika izveidotas samērā viegli. Tas ātri novest pie GPU (grafiskā procesora bloks, parasti ar PC Graphics Cards) un FPGA (Field-Programmable Gate Array) noveco.

Scrypt Mining

Scrypt ir parole bāzes atslēga atvasināšana funkciju. Litecoinwas izveidoja Charles Lee, agrāk no Google, un bija pirmais digitālais valūtu izmantot Scrypt. Salīdzinot ar SHA-256, Scrypt ir ļoti atmiņa smags, un tādējādi tas bija sākotnēji izvirzīja teoriju, ka GPU, matricas, un ASICS būtu gandrīz neiespējami izmantot kalnrūpniecībā. Tomēr tas izrādījās nebūt taisnība, un GPU ieguves programmas tika ātri izveidots. Šodien vairāki uzņēmumi ražo Scrypt ASICS, piemēram, GAW Minersand KNC Miner.

Scrypt-N Mining

Scrypt-Adaptīvā-Nfactor (Scrypt-N) ir Scrypt algoritms, kas ir modificēts pieprasīt lielāku un lielāku atmiņas apjomu, kā laiks iet tālāk. Tā rezultātā, Scrypt-N ir ļoti ASIC izturīgs, kā ASICS pēc definīcijas pieprasa funkciju varētu iekodētiem. Lai gan tas ir iespējams, ka uzlabotas ASIC varētu tikt izveidots, lai apstrādātu Scrypt-N, tas arī prasa daudz atmiņas, kas būtiski ierobežotu tā, iespējams, spēks. Sakarā ar šo, Scrypt-N ASIC būtu maz ticams, ka raktuves daudz ātrāk, un efektīvāk, nekā augstas klases GPU.

Multi-algoritms Mining

In mēģinājums, lai ierobežotu spēju ASIC attīstību, jo ar Scrypt-N, dažas jaunās digitālās valūtas īsteno rotējošos algoritmus savā ieguves procesu. Tas nepieciešama ASIC būtu paredzētas visiem algoritmu konkrētu valūtu izmanto, un būtu pretrunā ar mērķi izveidot ASIC, lai sāktu ar. ASICS ir spēcīgs, jo tie ir būvēti konkrētam pieteikumu, un trūkst spēju darīt kaut ko citu. Pievienojot papildu spējas, ASIC zaudētu daudz no šīs priekšrocības.

Saistītās ziņas


Post Altcoin

Kā pelnīt naudu ar bitcoin - 99 bitokīnu lietas

Post Altcoin

GAW Miners shēma ir visbeidzot izdalīta

Post Altcoin

SpaceBIT, lai piedāvātu jaunu veidu, kā finansēt kosmosa izpēti

Post Altcoin

BTC-e: Bitcoin apmaiņa ar jauktiem FOREX un altcoiniem

Post Altcoin

Bitcoin Whiteboard otrdiena - kļūt par Bitcoin drošības ekspertu

Post Altcoin

Iesācēja rokasgrāmata, lai pārvaldītu savu Bitcoin ATM

Post Altcoin

6 padomi, kas palīdzēs Jums ceļot ar Bitcoin

Post Altcoin

Bitcoin un īstermiņa atdevi

Post Altcoin

16 awesome un noderīgi Bitcoin kalkulatori

Post Altcoin

Bitcoin dienas pārskats: BitFury Capital iegulda BitGo, KnCMiner aizver 14 miljonu dolāru sērijas ieguldījumu kārtu un vairāk

Post Altcoin

Četri fakti par Bitcoin kabatām, kas jums jāzina

Post Altcoin

Dogecoin pieņēma Twitch.tv!