Kas ir Namecoin, Top Bitcoin sapludināšanas valūta? | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Kas ir Namecoin, Top Bitcoin sapludināšanas valūta?

Kas ir Namecoin, Top Bitcoin sapludināšanas valūta?

Namecoinis viena no vecākajām altcoins, kas ir valūtas piedāvā kā alternatīvu Bitcoin

 Par Namecoin attīstītāji bija ļoti jauna pieeja, veidojot savu valūtu, sasaistot to ar Bitcoin blockchain, kas ļauj Namecoin jāizrok vienlaicīgi ar Bitcoin, un izmantojot valūtu, kā alternatīvu DNS (Domain Name Server) sistēmu. Tas nozīmē, ka Namecoin ir SHA-256based, un dalās Bitcoin neticami lielo hashrate, bet ir arī saistīta ar Bitcoin s futuresuccess.

Namecoin unikālo priekšrocības salīdzinājumā ar Bitcoin

Namecoin, un tikai Namecoin, var izmantot, lai rezervētu domēnus ar the.bit TLD. Šis TLD ir aug popularitāte, un jo Namecoin DNS ir decentralizēta, kāda ietverta domēniem the.bit TLD saturs ir izturīgs pret interneta cenzūru. Nav centralizēta iestāde pār the.bit TLD, tādējādi nevienam ir iespēja bloķēt, konfiscēt vai manipulēt domēnus, kas ir, izmantojot to.

Kamēr DNS sistēma ir pazīstams iezīme Namecoin, tas faktiski ir daudz plašāks iespēju, ka bieži vien aizmirst. Namecoin piedāvā arī drošu atslēgu / pāra datu uzglabāšanu, ko var izmantot, lai saglabātu jebkādu informāciju iedomāties, vai arī to var izmantot, lai veidotu pakalpojumus uz. Namecoin.orgmentions, "DNS, Alias ​​/ identitāte (uzglabāšana e-pastu, vārdu, gpg atslēgu, BTC-adresē), Timestamping dokumentu (dokuments jaucējalgoritms vārds, jaukšanas, īpašnieks, utt), Broadcasting / Messaging, web uzticēšanās, izsniegšana un uzskaite obligācijas un akcijas, drošu un pierādāmas balsošanu, "kā potenciālu izmanto, lai datu glabāšanai, bet sistēma ir jāierobežo tikai iztēles izstrādātājiem, kas izmanto to.

Turklāt, sakarā ar to, ka Namecoin ir saistīta ar Bitcoin, tas ir aizsargāts no ietekmes pašreizējā viļņa Scrypt ASICs, kā arī jebkuriem ASICs izstrādāti citām algoritmu, piemēram, X algorithmfamily, nākotnē. SHA-256, Bitcoin Mining ASICsthat darbināmi ar Bitcoin tīkla neticami pieaugums jau ietekmējušas Namecoin, un tā ir saglabājusies.

Kāda ir nākotne Namecoin and Bitcoin attiecības

Kaut Namecoin nedrīkst plaši zināms, tāpat kā Bitcoin, tas joprojām ir ļoti svarīga daļa no digitālās valūtas kopienai. Tas ir unikāls, tas ir mērķis, un ir dievbijīgs šādi kas ir absolūta pārliecība tajā. Apvienojot, ka ar to, ka tā ir apvienot-minedwith Bitcoin, un ir viena no vecākajām digitālo valūtu, es ceru, ka Namecoin būs stick ap kādu laiku.

Saistītās ziņas


Post Altcoin

Cloud Mining - ienesīgs vai evolūcija par Scam?

Post Altcoin

Kā iegūt pielāgotu Bitcoin adresi

Post Altcoin

Dogecon SF: puse, kas bija pārsteidzoši nopietna

Post Altcoin

Tutorial: Kā lietot Darkcoin maku un Darksend

Post Altcoin

6 Pasākumi, lai novērtētu, vai ir vērts ieguldīt alternatīvu kriptvizuālo valūtu

Post Altcoin

Bitcoin analīze pret Litecoin un Gold pret Silver

Post Altcoin

Ievads Bitcoin tirdzniecībā

Post Altcoin

Fluttercoin: jauna ideja alternatīvās Bitcoin

Post Altcoin

Analīze: Bill Gates saka: Bitcoin ir labāks par valūtu

Post Altcoin

Bit-itum - Bitcoin, Ethereum un Orisi potenciāls, otrā daļa

Post Altcoin

Kā nopirkt IOTA: Pamata iesācēju rokasgrāmata

Post Altcoin

Jauns Bitcoin? 5 kļūdas, no kurām jāizvairās