Kas ir Primecoin? Prime Number Hunter | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Kas ir Primecoin? Prime Number Hunter

Kas ir Primecoin? Prime Number Hunter

Primecoinis diezgan interesantu digitālo valūtu. To izstrādāja Sunny King, kas ir viens no pašiem izstrādātājiem, kas izveidoti PPCoin un izgudroja pierādījums-of-apdraudēta

Primecoin nav jāievēro tādi paši noteikumi kā uz citām valūtām, un ir celta matemātisko labā. Sakarā ar to, kā tas ir jāizrok, Primecoin patiesībā atklāj agrāk nezināmus prime numurus.

Primecoin atklāt jaunus Prime Numbers

Primecoin, tāpat Bitcoinand daudzām citām digitālajām valūtām izmanto pierādījums-of-darba algoritms ieguves. Tomēr tā vietā, izmantojot Hashcash metodi, kas tiek izmantots ar citām valūtām, Primecoin vietā izmanto algoritmu, kas meklē, un pārbauda, ​​īpašu veidu prime numuriem.

Šie prime numuriem veidi, kas pazīstami kā Cunningham ķēdes (pirmā un otrā veida), un bi-dvīņu ķēdēm, tika izvēlēti divu galveno iemeslu dēļ:

  • Ir iespējams, daudzi no šiem ķēdes, kas nav Unusably liela, tāpēc ir vērts meklēt PRIMES, kas ir iespējams pārbaudīt ar patērētāju kategorijas procesoriem.
  • Izmantojot formulu, kas ietver garumu galvenajiem ķēdes un Fermat testu, izstrādātāji varēja īstenot grūtības formulu, kas varētu palielināt par galvenokārt lineāro ātrumu ar pieaugošo jaucējsummas jaudu.

Viens no svarīgākajiem uzdevumiem, veicot šo darbu faktiski bija atrast veidu, lai novērstu tādu pašu pierādījumu ārpusdarba tiek izmantotas vairākas reizes. Tomēr tas tika atrisināts arī King, nosakot, ka izcelsme plaukumā, kas ir skaitlis tieši blakus plaukumā, jādalās ar bloka galvenes. Kā bloks galvenes mainās katrā blokā, un ietekmē iepriekšējos blokiem, šī prasība nodrošina, ka risinājums katram blokam ir unikāls.

Primecoin Made Droša ar Prime numuriem

Prime skaits ir ļoti noderīgi. Tie ir svarīgi kriptogrāfija, un tiek izmantotas daudzās keysecret šifrēšanas sistēmu. Jo lielāks sarakstu zināmo PRIMES aug, un kā vērtību skaitļiem palielinās, šifrēšanas metodes drošības izmantojot tos uzlabo.

Izpratne prime skaitu ļoti svarīgi, lai augsta līmeņa matemātikas, fizikas un inženierzinātņu arī ir. Visi bez prime numurus var veidots no diviem vai vairākiem galvenajiem skaitļiem, tomēr galvenais numurs sevi nevar izveidot no jebkura cita numuru. Prime skaitļi ir celtniecības bloki math. Jo vairāk mēs saprotam par PRIMES, mēs vairāk mēs saprotam par matemātiku. Jo vairāk mēs saprotam par matemātiku, jo vairāk mēs saprotam, par Visumu, un viss tajā.

Saistītās ziņas


Post Altcoin

Potkino ir tas, kur tas ir! Ievads potsīnā

Post Altcoin

Vienkāršs cryptocurrency ieguves ceļvedis X algoritmiem

Post Altcoin

Kickstarter Sluice Box pielāgotajām skripta ieguves platformām

Post Altcoin

Sešas idejas Bitcoin un Altcoins nepieciešams iekļaut I daļā

Post Altcoin

Kā Darkcoin Anonīms DarkSend palīdz Bitcoin

Post Altcoin

Kā nopirkt Monero 3 vienkāršos soļos: iesācēju rokasgrāmata

Post Altcoin

Pilnīgs ceļvedis Bitcoin anonīmi izmantojot internetu

Post Altcoin

Sešas idejas Bitcoin un Altcoins nepieciešams iekļaut II daļā

Post Altcoin

Likme uz Pasaules kausu ar BlackCoin derībām

Post Altcoin

SpaceBIT, lai piedāvātu jaunu veidu, kā finansēt kosmosa izpēti

Post Altcoin

Kā nopirkt cardano (ADA) 3 vienkāršos soļos: iesācēju rokasgrāmata

Post Altcoin

Četri fakti par Bitcoin kabatām, kas jums jāzina