Kas ir Myriadcoin? Kā darbojas Multi-Algo kalnrūpniecība? | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Kas ir Myriadcoin? Kā darbojas Multi-Algo kalnrūpniecība?

Kas ir Myriadcoin? Kā darbojas Multi-Algo kalnrūpniecība?

Myriadcoinis diezgan unikālu valūtu, kas tika izlaists 2014. Gada februārī Atšķirībā no vairuma digitālo valūtu, piemēram, Bitcoin

Dogecoin vai Litecoin, Myriadcoin neizmanto vienu jaucējsummas algoritmu. Tas ir pat atšķiras Darkcoin, un citi X algoritms balstās cryptocurrencies, kā neskaitāmas izmanto ne tikai 5 dažādus algoritmus, bet tie visi ir ieguves vienlaikus. Šī funkcija ļauj Myriadcoin neticami noturību, un tas ir viens no galvenajiem iezīmes izceltajiem Ar to atbalstītāji.

Myriadcoin Mining Izmanto 5Algorithms? Kā Vai Multi-POW Darbs?

5 algoritmi ir: Scrypt, SHA256, qubit, šķetere un Groestl. Katrs no šiem algoritmiem ir savi unikālās prasības, miningprograms un spējas. Myriadcoin ir setup, lai katrs no šiem algoritmiem atrisināt bloku savā veidā, un, to darot, pievienojiet to bloka ķēdē, un radīt nākamo bloku. Lai to izdarītu tādā veidā, kas neļauj nevienu algoritmu no gūst virsroku, tad Myriadcoin izstrādātāji ir īstenoti tos vienkāršā, bet ģeniāls, veidā.

Katrs algoritms ir mērķi 2,5 minūtes, un ir tā paša grūtības. Tas nozīmē, ka neatkarīgi no tā, cik daudz jaukšana līmenis paceļas par vienu algoritmu, ātrums, kādā monētas tiek ražotas ar šo algoritmu paliek tas pats. Sakarā ar šo uzstādīšanas, tas ātri kļūst neefektīvs jebkuram viena algoritmu, kas uzpūsts ar lielu daudzumu jaukšanas varas, un tīkla kopumā uztur bloks laiks ~ 30 sekundes. Savā ziņā, tas dod Myriadcoin dīvainu rezistenci pret ASICs, kā ASIC jebkuram atsevišķam algoritms nebūtu efektīvāka nekā tradicionālā jaukšanas mašīnu, izmantojot vienu no algoritmiem, kas nav ir ASICS pieejama.

Vai Multi-Algo Myriadcoin Mining Sniegt unikālās priekšrocības?

5 algoritms metode dod 51% uzbrukums vs Myriadcoin ļoti grūti. Tradicionālajā kalnrūpniecības, piemēram Bitcoin Mining, kas ir 51% uzbrukumu ir, teorētiski, vienkārši. Ja individuālā vai grupas, bija iegūt 51% no jaukšanas varas, tad kalnraču (-i) varētu uzsākt 51% uzbrukumu. Jo 51% uzbrukumu, tad uzbrukt kalnraču (-i) varētu bloķēt darījumus, novēršot noteiktus darījumus no gūst apstiprinājumu, un vairāk nefariously, varētu dubultoties tērēt monētas ar atpakaļgaitas darījumus blokiem tie kontrolē laikā.

Pēdējie 51% uzbrukumi tika paveikts, uzbrūkot mazus SHA256 bāzes monētas ar lielu skaitu ASICs, kā Bitcoin s mininghashrate, un grūtības, ir tik liels, ka tas nav viegls mērķis. Tas var būt jautājums vairāk Scrypt monētām nākotnē, kā Scrypt ASICsare tagad ir pieejams, ar GAW biedrība, KNC, un dažiem citiem konkurentiem, sūkņu tos neticamu ātrumu. Tas ir ievērojami grūtāk ar Myriadcoin.

Kā katrs algoritms kontrolē tikai 20% no tīkla, 51% uzbrucējs būtu nepieciešams, lai kontrolētu vidēji 51% apmērā no katra algoritma veiksmīgi uzbrukt tīklu. Piemēram, ja kāds ceļ pietiekami ASICs uzņemt 80% gan SHA256 un Scrypt, kas būtu ļoti grūti par to pašu, kas būtu vēl tikai sasniedz 32% no kopējā tīkla. Atlikušie 19% būtu nepieciešams cirsts no qubit, šķetere un Groestl algoritmiem, un nav ASICS attīstībā attiecībā uz vienu no tiem.

Loģistika, un izmaksas, iegūšanas, organizēt un uzturēt šādu daudzveidīgu grupu ieguves mašīnas, lai veiktu uzbrukumu, piemēram, tas padara to ļoti ticams. Es ļoti šaubos, ka ir kāda grupa, ar spēju efektīvi pull šo off. Papildus, ka izmaksas varētu padarīt pārmērīgi dārga, bez iespējas izmantot šādu uzbrukumu gūt peļņu jebkurā veidā.

Kas Par apvienotā ieguve ar vienu no Myriadcoin algoritmiem?

Tas nesen tika apspriests ar izstrādātājiem Myriadcoin, un tas, šķiet, ir darbos brīdī. Atkal, jo katrs algoritms ir atbildīgs tikai par 20% no kopējā bloku atlīdzības, Myriadcoin miningcan setup apvienotajam ieguvei, izmantojot Multi-vPOW, tādā veidā, kas faktiski ir daudz vairāk dzīvotspējīgs nekā citiem cryptocurrencies. Parasti ar vienu algoritmu, apvienoja ieguves izraisa vienu monētu dominēt otru. Vairāku algo iestatīšana Myriadcoin padara to daudz līdzsvarotāka.

Vai ir kādi citi Svarīga informācija par Myriadcoin?

Myriadcoin nebija premine, ir bloks atlīdzību 1000 MYR, un tas ir maksimāli iespējams monētu piedāvājums ir 2 miljardi. Monēta ir bijusi kāpumus un kritumus, kas to vērtību, bet unikālie tehnoloģiskie aspekti šajā valūtā padara diezgan vērtīga mans personīgais viedoklis. Tā nedrīkst būt, ka Bitcoin ir cena, vai anonimitāti DarkcoinDarksendor Dark maks, taču neviens no tiem tiek pievērsta šīs monētas. Izstrādātāji aiz Myriadcoin ir skaidrs plāns, un ir ļoti virza, kas ir nepieciešamas, lai kriptonauda patiesi veiksmīga.

Es nevaru pateikt, kas notiks nākotnē, bet es ieteiktu saglabāt acu par Myriadcoin. Es zinu, es gribu.

Saistītās ziņas


Post Altcoin

Kā nopirkt Litecoin ar Paypal, kredītkarti vai bankas pārskaitījumu

Post Altcoin

BTC-e: Bitcoin apmaiņa ar jauktiem FOREX un altcoiniem

Post Altcoin

Ripple Implosion

Post Altcoin

Ievads Bitcoin tirdzniecībā

Post Altcoin

Vienkāršs veids, kā palielināt jūsu Bitcoin drošību

Post Altcoin

Mastercoin un Omniwallet Beta

Post Altcoin

Kas ir Namecoin, Top Bitcoin sapludināšanas valūta?

Post Altcoin

Kā pelnīt naudu ar bitcoin - 99 bitokīnu lietas

Post Altcoin

Pilnīgs ceļvedis Bitcoin anonīmi izmantojot internetu

Post Altcoin

Kā nokļūt Bitcoins - ceļvedis, kā ietaupīt Bitcoins ātri un bez maksas 2018

Post Altcoin

Kā nopirkt Dogecoin ar Paypal vai kredītkarti uzreiz

Post Altcoin

10 Noderīgi līdzekļi, lai paliktu savienoti ar Bitcoin tirgu