Kas ir Peercoin? Hibrīda kriptogrāfijas valūta | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Kas ir Peercoin? Hibrīda kriptogrāfijas valūta

Kas ir Peercoin? Hibrīda kriptogrāfijas valūta

Ieviests 2012.gada augustā Peercoin (PPC), ir viena no vecākajām altcoins šajā kriptonauda kopienu un galvenais konkurents Bitcoin. Tā tika izveidota ar Scott Nadal un Sunny King, anonīmu attīstītājs, kas arī radījis Primecoin. Peercoin bija pirmais kriptonauda apvienot pierādījums-of-darba un pierādījums-of-apdraudēta uz hibrīda sistēmu, kas risina Bitcoin nepilnības, vienlaikus patērējot mazāk enerģijas.

Zaļā alternatīva

Bitcoin ir kritizēta par tās smago resursu patēriņu, jo ātrāk un ir nepieciešami ātrāk mašīnas, lai nopelnītu tikpat daudz monētu, izmantojot grupu atlīdzības. Pašlaik Bitcoin tīkla patērē apmēram $ 150,000 vērtu enerģijas vienā dienā, un tāpēc ir izmērāms spriedze vides resursiem.

Peercoin ir cita pieeja, izmantojot hibrīda algoritmu, kas sākotnēji izmanto pierādījums-of-darbu, bet pakāpeniski pāreju uz pierādīšana apdraudēta tīklam augot. Tā vietā, lai tur monētu paaudzi tikai rokās ogļrači, tad Peercoin tīkls pārskaita slogu cilvēkiem, kuri vienkārši piemīt Peercoin un palaist klientam savā datorā. Tādējādi termins "pierādījums-of-akciju" burtiski nozīmē, ka tā atalgo lietotājus, kas uzturētu akciju tīklā, un tādēļ uzturēt pašu tīklu.

Jo Peercoin izmanto ievērojami mazāk enerģijas nekā Bitcoin, tas ir touted kā ilgtspējīgu un videi draudzīgu altcoin. Faktiski, no 2014. Gada janvāra Peercoin tīkls izmanto tikai 30% no enerģijas, kas Bitcoin izmanto. Šo frakciju varētu vēl samazināties laika gaitā Peercoin pāreju vairāk pierādījums-of-apdraudēta.

Kalšanu: Peercoin iekšējais pulkstenis

Par radot jaunas monētas un nodrošināt tīklu pierādījums-of-apdraudēta sistēmas procesu sauc par "kalšanas". To var izdarīt ikviens darbojas pilnu mezglu, un varbūtība risināšanas bloku nosaka, cik daudz Peercoins ir sēdējis maku vismaz 30 dienas. Šīs monētas, kas ir sēdējis vismaz mēnesi ir vienīgās monētas, kas skaita kā "apdraudēta" tīklā. Kad monētas tiek nodotas jaunam īpašniekam, to iekšējais pulkstenis tiek atiestatīts un vēl 30 dienas ir jāpaiet monētas var izmantot kā apdraudēta vēlreiz.

Pēc tam 30 dienu ir sasniegts, tomēr kalšanas jauda faktiski palielinās pēc tam katru dienu vēl uz diviem mēnešiem. Kad 90. Diena iet, monētas būtībā apturētu novecošanos un turpina kaļ ar tādu pašu ātrumu. Būtībā Peercoin tīkls incentivizes cilvēkus turēt monētas vismaz 3 mēnešus, un stingri attur izdevumus. Kalšanai process atalgo tos, kas saglabā rīkus kalšanai: monētas paši. Vislielākie labdariem Peercoin ir tie, kas tur daudz no tā, un uz ilgu laiku.

Nodrošināties pret inflāciju

Kā citu iebūvētu labā pierādījums-of-apdraudēta, Peercoin lietotāji tiek apbalvoti 1% procenti gadā, lai uzturētu savu daļu tīklā. Šis mehānisms ir kā interese par uzkrājumu kontu, būvēts tiesības uz naudu pats. Tas incentivizes cilvēkus palikt tīklā, neizmantojot pārmērīgu enerģiju, bet arī lēnām paaugstina naudas piedāvājumu.

Šī 1% inflācijas līmenis faktiski neitralizē nedaudz ko gudrs izmantošanu 0,01 PPC vienu darījumu maksu. Tā vietā, nosūtot maksas kalnračiem, piemēram ar Bitcoin tīklā, Peercoin faktiski iznīcina maksas un novērš tos no naudas piedāvājuma pilnīgi. Tādējādi mazliet Peercoin izzūd ar katru darījumu, kas notiek -, tādējādi radot deflācijas funkciju.

Paralēli mehānismi 1% gada procentu un 0.01 PPC darījumu maksa strādāt kopā, lai izveidotu interesantu dinamiku nav redzējuši citās altcoins. Peercoin būtībā ir veidota, lai novērstu biežus darījumus un veicināt uzkrāšanu. Tāpēc Peercoin būtu nepraktiski kā maksājumu platforma, padarot tās mērķis būtiski atšķiras no citām monētām, kas ir vairāk darījumu draudzīgas.

Drošība pret 51%

Vēl viens Peercoin novatorisko pierādījums-of-apdraudēta hibrīda sistēmas priekšrocība ir tā, ka tas ir daudz dārgāk veikt 51% uzbrukumu - ievainojamību, kas Bitcoin ir kritizēta par. Uzbrucējs būtu teorētiski nepieciešams, lai iegūtu 51% no kopējā sajaukšanai jaudu Bitcoin ir kalnrači, lai iegūtu spēku divreiz izdevumu, un šis risks ir likās ļoti reāls pagātnē, kad konkrēti BTC ieguves baseini darīja pieeju 50% no sajaukšanai varu.

Peercoin atceļ šo risku, lai gan tas ir hibrīds pierādījums-of-darbu un pierādot apdraudēta sistēmas. Ne tikai uzbrucējs nepieciešams 51% no kalnrūpniecības jaudas, bet arī 51% monētu, kas ir aktīva akciju tīklā. Pie Peercoin pašreizējā tirgus vāciņu, šajā darbā varētu izmaksāt aptuveni $ 25 miljoni - veicot 51% uzbrukums neticami dārgi un daudz mazāk varētu notikt nevis par Bitcoin tīklā.

Kā minēts iepriekš, tikai monētas, kas ir sēdējis vismaz 30 dienas, var izmantot kalšanai un nodrošināt tīklu. Lai kāds veikt 51% uzbrukumu Peercoin, tie ir ne tikai nepieciešams, lai iegādātos 51% no monētām, bet tad jāgaida veselu mēnesi pirms to var apdraudēt tīklu. Jo ļoti maz ticamā gadījumā, ka tas notiek, Peercoin lietotāji varētu redzēt to nāk, un ir 30 dienas laika, lai reaģētu.

Peershares: decentralizētas Krājumi

Peercoin aktīvā attīstība kopiena ir radījusi Peershares, jaunu pieteikumu uzcelta uz augšu tīkla esošo kodu. Projekts pirmo reizi tika ierosināts 2013. Gada septembrī ar izstrādātāju Jordan Lee un sāka iegūt vilci 2014. Gada janvārī, jo vairāk izstrādātāji jumped uz klāja.

Peershares ir paredzēta kā decentralizētu risinājums uzņēmumiem, kas vēlas izdot krājumu un dividendes bez atsaukties uz trešās puses akciju tirgotājs. Katrs bizness varētu konvertēt noteiktu daudzumu Peercoins uz pavisam jaunu blockchain kas pārstāv visas šīs sabiedrības akcijām. Jaunais blockchain tagad var sadalīt starp akcionāriem, kas ļauj uzņēmumam piesaistīt naudu un galu galā izsniegt dividendes.

Peershares vēl ir sākuma stadijā, un galvenais attīstības turpinot pārskatāmā nākotnē. Bet tur ir sataustāms satraukums aiz Peershares projektu, un daži attīstītāji ir faktiski pārvirzīti prom no Peercoin par labu tās akciju balstītu brālēns. Tas ir ļoti iespējams, ka Peershares būs pirmais sekmīga īstenošana krājumu uz kriptonauda.

Room For izaugsmei?

Šobrīd Peercoin ir gandrīz $ 50 miljoni tirgus vāciņu, padarot to par ceturto populārāko kriptonauda ziņā glabājas bagātības. Tomēr tas joprojām ir mazāk nekā 1% no Bitcoin tirgus vāciņu $ 6,7 miljardi. Rodas jautājums: vai Bitcoin simts reižu vērtīgāks nekā Peercoin?

Protams, tirgus dinamika ir sarežģīti, un ir neskaitāmi faktori spēlē ar vērtību kriptonauda. Bet tas ir skaidri taisnība, ka Peercoin tīkls ir energoefektīvs un neticami droša pret 51% uzbrukumu, padarot to par vienu no visvairāk ilgtspējīgu un uzticamu cryptocurrencies tirgū, tiesības tagad.

Bet ekonomika iebūvēti Peercoin padarītu to pievilcīgu tikai ilgtermiņa uzkrājumu, un tas ir jāskatās, vai tas ir līdzeklis vai bug acīs sabiedrībai kopumā. Tagad, telpa, iespējams, turpinās dominē darījumu orientētus monētām, piemēram Darkcoin, Litecoin un Bitcoin.

Saistītās ziņas


Post Altcoin

7 Bitcoin dziesmas, lai klausītos, līdz 2013. gads ir beidzies

Post Altcoin

Kas ir Primecoin? Prime Number Hunter

Post Altcoin

Kā tirdzniecību Bitcoins un NOT get arestēts

Post Altcoin

Izskaidrots Bitcoin Gold karstais forks (nāk 25.oktobrī)

Post Altcoin

Četri fakti par Bitcoin kabatām, kas jums jāzina

Post Altcoin

Kāpēc Reddcoin ir sociālā valūta

Post Altcoin

Monētu Brief jaunākie uzlabojumi un drīz būs jāīsteno iezīmes

Post Altcoin

SpaceBIT, lai piedāvātu jaunu veidu, kā finansēt kosmosa izpēti

Post Altcoin

Sekss un vienīgais bitīns

Post Altcoin

Kas ir Namecoin, Top Bitcoin sapludināšanas valūta?

Post Altcoin

Tutorial par to, kā pāriet uz Reddcoin POSV maku

Post Altcoin

Vai vēlaties strādāt un saņemt samaksu Bitcoin? Šeit ir sešas tīmekļa vietnes, kas var jums palīdzēt