Kas ir altokīni? | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Kas ir altokīni?

Kas ir altokīni?

Bitcoinemerged kā pirmo un veiksmīgāko "peer-to-peer" digitālo valūtā. Tomēr, kamēr Bitcoin pavēra ceļu, tas nav ceļo ceļu vienatnē. Pēc panākumiem Bitcoin, daudziem citu digitālo, peer-to-peer valūtas ir radušās, lai mēģinātu līdzināties Bitcoin panākumus. Daži arī mēģināt risināt atklātos īstermiņa comings ar Bitcoin un sniegt konkurences priekšrocības.

Šīs alternatīvas valūtas tiek bieži dēvē par "Altcoins", atdarinot Bitcoin moniker, vienlaikus uzsverot, ka tie ir "alternatīvas", lai Bitcoin sevi. Altcoins ir kļuvuši diezgan karsti pēdējos pāris mēnešu laikā, jo īpaši Bitcoin ieguve ir kļuvusi ļoti sarežģīta, un Bitcoin cenas cenu Bitcoins no maki daudzu iespējamajiem pircējiem.

Lielākā daļa AltCoins ir ļoti līdzīgi Bitcoin, jo tie ir saistīti ar ieguves procesā, ir vienādranga tīkls, un to mērķis ir piedāvāt lētu un efektīvu veidu, kā veikt operācijas un pirkumus internetā. Kā katru Altcoin accomplishes šos mērķus, tomēr var ievērojami atšķirties no monētas Monētu. Šī iemesla dēļ, ja jūs meklējat ieguldīt Altcoins, jums vajadzētu darīt savu mājasdarbu un mācību katru potenciālo investīciju cieši.

Ir daudz dažādu AltCoins tagad ir pieejami tirgū. Iespējams, populārākais un labi zināms AltCoin ir "Litecoin." Šī valūta ir ļoti līdzīgs Bitcoin un ir nodrošināti ar Silicon Valley riska uzņēmumiem. Nesen dogecoin, valūtas, kas kļuva slavens pēc tam, kad suns balstīta meme gāja vīrusu, ir kļuvusi visas dusmas. Citi Altcoins, piemēram, Feathercoin un Peercoinhave arī paātrinājās. Tad tur ir Namecoin, kas nav valūta vispār, bet tā vietā domēna reģistrācijas sistēma, kas balstīta uz Bitcoin ir pamatā kodu.

Tātad, kas notiks ar visiem šiem Altcoins? Neviens nevar paredzēt nākotni, protams, bet lielākā daļa no pieejamajiem "AltCoins" ir izmaiņas no Bitcoin programmatūras un / vai koncepcija. Ņemot vērā, ka Bitcoin ir jau dominējošā P2P valūtu, un ka lielākā daļa investoru un tiešsaistes kopiena atpakaļ, tā būs grūti AltCoin vairāk nekā ņemt Bitcoin. Protams, pirms pāris gadiem tas būtu šķita neiespējami jebkuram P2P valūta pacelties vispār, un Bitcoin jau zudušas šo jēdzienu.

Visticamāk, lai būtu veiksmīga izgraušanu savu pastāvēšanu ilgtermiņā varētu tikt NameCoin, bet tas nav mērķis būt valūtā. Kā NameCoin mērķis ir decentralizēts DNS, nevis valūtā, var būt pietiekami daudz vietas, lai gan Bitcoin un NameCoin pastāvēt līdzās kopā un ne konkurēt vienam ar otru. NameCoin arī kalpo unikālu un noderīgu funkciju, jo ļauj domēna reģistrācija un cīnās interneta cenzūru.

Bitcoin sevi galu galā var neizdoties. Kā pirmo nopietno mēģinājumu izveidot vispārēji lietotu kriptonauda, ​​Bitcoin var izrādīties kļūdaina sistēmu. Ja tā, tad vēlāk pārņēmējs var patiešām kļūs par labāku alternatīvu, bet līdz šim ne Feathercoin ne Peercoin ne jebkura cita valūta, šķiet, ir tādā stāvoklī, lai apsteigtu Bitcoin. Jebkura pēctecis Bitcoin nāksies risināt savas būtiskās nepilnības, un tieši tagad, kamēr Bitcoin patiešām saskaras ar problēmām, neviens nav izrādījies "letālas."

Saistītās ziņas


Post Altcoin

10 Noderīgi līdzekļi, lai paliktu savienoti ar Bitcoin tirgu

Post Altcoin

Tutorial par to, kā pāriet uz Reddcoin POSV maku

Post Altcoin

GAW Miners izpilddirektors KNC Titan: Script Mining ir mana māja

Post Altcoin

GAW Miners shēma ir visbeidzot izdalīta

Post Altcoin

Darkcoin pievienots Darknet narkotiku tirgiem

Post Altcoin

Kā nopirkt Dogecoin ar Paypal vai kredītkarti uzreiz

Post Altcoin

6 padomi, kas palīdzēs Jums ceļot ar Bitcoin

Post Altcoin

Sekss un vienīgais bitīns

Post Altcoin

Kā pelnīt naudu ar bitcoin - 99 bitokīnu lietas

Post Altcoin

Reddcoin zemās cenas skaidrojums un pārredzamības aicinājums

Post Altcoin

Reddcoins revolucionārās izmaiņas: pierādījums Stake ātrums (PoSV)

Post Altcoin

Kā Darkcoin Anonīms DarkSend palīdz Bitcoin