Kas ir Dogecoin | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Kas ir Dogecoin

Kas ir Dogecoin

Tātad, kas ir dogecoin? Valūtas faktiski sākās kā sava veida praktisks joks. Tāpat Bitcoin, tas ir digitālais valūta. Tā ieguva popularitāti pēc "Doge Meme", kas ir populāra un smieklīgi meme atspoguļo tagad draņķīgs Šiba suns, gāja vīrusu ap internetu (vārdiem nevar aprakstīt memes, tāpēc tas ir iespējams, vislabāk, lai tikai google to). Masveida daudzums publicitātes izraisīja milzīgu interesi par dogecoin un darījumiem ātri papildināta $ 8 miljonus dolāru kopējās vērtības.

Dogecoin ir atvasinājums no Litecoin, kas nozīmē, ka aizņemas daudz no tās kodu un galvenās idejas no Litecoin, kas, savukārt, aizņemoties no Bitcoin. Domājiet par to kā Bitcoin mazdēls. Dogecoin veidotāji uzsvēra, ka valūta ir paredzēts darījumiem, ne investīcijas (kā tas pašlaik notiek ar Bitcoin). Dogecoin veidotāji, Billy Markus un Džeksons Palmer, ir uzsvēruši punktu, kas dogecoin nav "get bagāts shēmu" ikvienam, tostarp potenciālajiem investoriem.

Dogecoin pašlaik nav ļoti dārgi. Dogecoins pašlaik pārdod mazāk nekā 1 penss gabalā, salīdzinot ar $ 1000 dolāriem, vai tādēļ Bitcoin šobrīd izmaksas. Un, lai gan vidējais Bitcoin darījums nāk pie gandrīz $ 10000 dolāru, vidējā dogecoin darījums ir vērts tikai uz ziemeļiem no $ 100 dolāriem. Ņemot vērā, ka Bitcoin kopējā marketcap tagad nošauti miljardiem, bet dogecoin vēl lauzt $ 10 miljonus, tas netiks izaicinājums Bitcoin par varu jebkurā laikā drīz.

Dogecoin arī ir kļuvis ļoti populārs, taču, lai "vājie" cilvēkiem internetā. Būtībā, ja kāds veic patiešām smieklīgi vai vēsu komentēt Reddit, vai arī kaut ko citu interesantu online, jūs varat "tip" tos ar Dogecoins. Naudas summa pati par sevi nevarētu pievienot līdz pat daudz, bet citi lietotāji novērtēs savu atzinību.

Dogecoin ir ideāls demonstrācija vīrusu varu internetā. No valūtas veidotāji ir diezgan vienkāršs jo atzīstot, ka tas sākās kā joks. Un tomēr, valūta ir eksplodēja popularitāti pēdējo pāris nedēļu laikā, tāpēc varbūt tie būs pēdējā smieties!

Cik ilgi būs dogecoin pēdējais? Tas ir grūts jautājums, lai atbildētu. Liekot mazliet naudas valūtā varētu nebūt slikta ideja. Vismaz, jums ir dažas Dogecoins tip cilvēkiem. Tas, iespējams, nav laba ideja, tomēr, lai ieguldītu savu mūža ietaupījumu dogecoin vai jebkuru citu virtuālo valūtu par šo jautājumu.

Saistītās ziņas


Post Altcoin

Kā nopirkt Namecoin (Paypal, kredītkarte, Skaidra nauda) - 100% droši un vienkārši

Post Altcoin

Bitcoin Whiteboard otrdiena - kļūt par Bitcoin drošības ekspertu

Post Altcoin

4 vienkārši soļi, lai pieņemtu Bitcoin tavā biznesā

Post Altcoin

Dogecoins # 98 NASCAR Dogecar ir gatavs iet

Post Altcoin

Gems pārvērš kriptos ikvienam

Post Altcoin

Kas ir Ripple? Paskaties iekšējā Crypto 2.0

Post Altcoin

Monēta Brief dienas ziņojums: Twitch.tv un Dogecoin, Apple Pay, Gavin AMA, Bitcoin Ransomware un Tecnisa

Post Altcoin

13 Vietas, kur pārbaudīt Litecoin tirgus datus

Post Altcoin

Kā pelnīt naudu ar bitcoin - 99 bitokīnu lietas

Post Altcoin

GAW Miners shēma ir visbeidzot izdalīta

Post Altcoin

Vai vēlaties strādāt un saņemt samaksu Bitcoin? Šeit ir sešas tīmekļa vietnes, kas var jums palīdzēt

Post Altcoin

Monētu īsie atjauninājumi: pārvietošana 2015. gadā