Kas ir Feathercoin? | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Kas ir Feathercoin?

Kas ir Feathercoin?

Salīdzinājumā ar citām altcoins, Feathercoin ir viens no tuvāko radinieku Bitcoin. Piemēram, tas iegūst daudz tāpat kā Bitcoin, un sistēma ir izveidota, lai darbotos ļoti daudzās gluži tāpat kā Bitcoin. Feathercoin ir arī grūti piegādes ierobežojumu, un tas balstās uz P2P sabiedrības uzraudzību, lai nodrošinātu stabilitāti.

Iespējams, ka vairums importa atšķirība ir tā, ka ieguves process Feathercoins izmanto Scrypt balstītu algoritmu, kas nodrošina, ka ASIC minerswon't iegūt milzīgas priekšrocības pār GPU kalnračiem. Pašlaik tas ir viss, bet neiespējami GPU kalnračiem mīnu Bitcoins jebkurā ievērojamos daudzumos. Tā vietā, Bitcoin dominē kalnrači ar ļoti dārgu un jaudīgu ASIC ieguves iekārtām. Ar Feathercoin tomēr algoritms pati nodrošinās GPU kalnračiem saglabātu konkurētspēju.

Ir arī 336 miljoni Bitcoins pieejama. Miners arī apbalvoti ar 200 monētām katru reizi, kad tie mīnu bloku. Šis skaits tiks samazināts uz pusi pēc 840,000 Feathercoins ir jāizrok. Turklāt, kamēr Bitcoin ir izveidota, lai radītu bloks ik pēc 10 minūtēm, Feathercoin nosaka savu mērķi ik pēc 2,5 minūtēm. Par Feathercoin veidotāji uzskata, ka augstākā robeža un lielāks piegāde jaunizveidotiem Feathercoins padarīs valūtu sevi plašāk izmantotas un stabila.

Bitcoin, no otras puses, ir grūti ierobežojums 21 miljonu Bitcoins un tikai 25 bitcoins tiek veidotas katru reizi, kad bloks ir mazinājusi. Daži cilvēki uzskata, ka Bitcoin galu galā neizdosies, jo vienkārši nebūs pietiekami Bitcoins lai sistēma darbotos. Padomā par to, ka ir triljoniem upon triljoniem ASV dolāru coursing caur globālo ekonomiku, radot likviditāti un veicina tirdzniecību. Tieši cik Bitcoin darbosies ar tik maz Bitcoins pieejami tirgū paliek nezināms.

Daži kritiķi uzskata, ka ir vienkārši pārāk maz Bitcoins pieejami tirgū. Par tiem, valūtas piemēram Feathercoin varētu šķist pievilcīgāka. Bitcoin atbalstītāji, ņemiet vērā, ka tomēr Bitcoin tika izstrādāta šādā veidā ar mērķi, lai nodrošinātu, ka vērtība Bitcoins nav piliens, un nav tik neaizsargāti pret inflāciju. Feathercoin, no otras puses, varētu būt neaizsargāti pret minētajiem jautājumiem.

Vēl viens ļoti svarīgs jēdziens ir Feathercoin s "Advanced Checkpointing" sistēmu. Šī sistēma rada centrālo mezglu, ar kuru programmatūra var pārraudzīt Feathercoin darījumus un nodrošinātu, ka neviens nav spējīgs spējīgs uzsākt "51%" uzbrukumu. A 51%, uzbrukums ļautu kalnraču, kas kontrolē 51% no visiem kalnrūpniecības produkcijas būtībā divreiz tērēt Bitcoins. Advanced checkpointing sistēma arī pasargā citiem potenciālajiem trūkumiem.

Ir acīmredzami daudz jautājumi, kas jāņem vērā, pārbaudot altcoins. Būtu jāatceras, ka tajā brīdī, visas digitālās valūtas ir ļoti spekulatīvi, un tāpēc jums ir jābūt uzmanīgiem, ieguldot tajos. Tātad, ja jūs interesē digitālo valūtās, pārliecinieties, ka jums saglabāt jūsu acu par Feathercoin un citiem altcurrencies. Šobrīd Bitcoin šķiet, ir milzīgs un potenciāli unsurmountable vadību, bet tas vienmēr ir iespējams, ka cita valūta varētu panākt vai pat pārspēt Bitcoin.

Saistītās ziņas


Post Altcoin

99Bitcoins vēlas, lai jūs izvēlētos mūsu tagline konkursa uzvarētāju!

Post Altcoin

Vienkāršs veids, kā palielināt jūsu Bitcoin drošību

Post Altcoin

Analīze: Bill Gates saka: Bitcoin ir labāks par valūtu

Post Altcoin

Kāpēc Reddcoin ir sociālā valūta

Post Altcoin

Broka Pjērsa Realcoin ir slikta ideja, un tas ir iemesls

Post Altcoin

Kas ir Dogecoin, Labdarības monēta?

Post Altcoin

Reddcoin zemās cenas skaidrojums un pārredzamības aicinājums

Post Altcoin

Zelta noteikumi: galvenais ceļvedis, lai nopirktu un izmantotu bitkīnus

Post Altcoin

Bitcoin dienas pārskats: BitFury Capital iegulda BitGo, KnCMiner aizver 14 miljonu dolāru sērijas ieguldījumu kārtu un vairāk

Post Altcoin

Izskaidrots Bitcoin Gold karstais forks (nāk 25.oktobrī)

Post Altcoin

Apmācība: Reddcoin POSV maka jauninājums uz Mac

Post Altcoin

Bitcoin Whiteboard otrdiena - ceļš no sūtīt uz saņemšanu