Kas ir Namecoin | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Kas ir Namecoin

Kas ir Namecoin

NameCoin var tikai pats perplexing Bitcoin atvasinājumu. No vienas puses, tas ir kriptonauda kas darbojas līdzīgi Bitcoin. Datori tiek izmantoti, lai atrisinātu algoritmus, NameCoins tiek izveidots, un kalnraču atrod sevi rīcībā dažās shiny jaunu NameCoins. Vienīgais, NameCoins paši nav paredzēts valūtu vispār.

NameCoin balstās uz modificētu versiju programmatūru, kas pamatā Bitcoin. Tāpat Bitcoin ir tikai 21 miljons NameCoins pieejami jāizrok, un tas ir kriptonauda. Kas padara NameCoin atšķirīgs, tomēr ir fakts, ka tā faktiski ir veidota kā domēna reģistrācijas sistēmu, nevis virtuālā valūta.

NameCoin rada domēna vārdu reģistrāciju, kas beidzas with.bit un darbojas kā decentralizētu DNS. Tā vietā, darbojoties kā valūtu (kas to joprojām var izmantot kā), NameCoin ir paredzēts, lai nodrošinātos pret interneta cenzūru. Cilvēki var samaksāt par domēnu reģistrāciju ar NameCoin s, bet pēc tam jāuztur un regulāri tos atjauno.

Galvenais motīvs aiz NameCoin ir izveidot augstākā līmeņa domēnus ārpus ICANN kontroles. Gadījumā, ja jūs neesat pazīstams ar ICANN, tā ir starptautiska bezpeļņas iestāde izmanto, lai pārraudzītu un uzraudzītu darbību internetā, tostarp domēna vārdus. Daži uzskata, ka tomēr ICANN galu galā var izmantot, lai cenzēt mājas, būtībā aizliedzot viņiem.

NameCoin ir unikāla AltCoins, jo tas nav naudas vispār. Tas varētu palīdzēt NameCoin estabilish savu identitāti un vietu tiešsaistes pasaulē. Pēc tam, kad reģistrēta, NameCoin domēnus var nodot tikai domēna īpašnieks, tik ilgi, kamēr teica īpašnieks uztur līdzi nepieciešamo apkopi, domēna paliks savā īpašumā. Šis unikālais statuss varētu palīdzēt NameCoin grebt savu vietu tiešsaistes pasaulē.

NameCoin tas saskaras ar savas problēmas, tomēr, kas galu galā var aizēnot izaugsmi valūtas. Piemēram, NameCoin ir plagued ar kibernētiskās squatters, kas būtībā ir uzpirkšana un kas reģistrē domēnus. Turklāt, ICANN vai cita iestāde, joprojām varētu izdomāt veidu, traucēt vai slēgt NameCoin. Piemēram, ASV valdība varētu pasūtīt visu interneta pakalpojumu sniedzējiem block.bit adreses. Kā NameCoin tiktu galā ar tādiem pasākumiem, joprojām nav zināms.

Saistītās ziņas


Post Altcoin

Pikkīnas pieaugums

Post Altcoin

Kas ir Dogecoin, Labdarības monēta?

Post Altcoin

Kā nopirkt cardano (ADA) 3 vienkāršos soļos: iesācēju rokasgrāmata

Post Altcoin

Kā nopirkt Dogecoin ar Paypal vai kredītkarti uzreiz

Post Altcoin

Bytecoin (BCN) mākslas valsts, anonīms kriptvulāte

Post Altcoin

Cryptocurrency anonimitāte II daļa - Cryptonote & Darkcoin

Post Altcoin

Ievads Bitcoin tirdzniecībā

Post Altcoin

Kas ir Namecoin, Top Bitcoin sapludināšanas valūta?

Post Altcoin

Kāpēc Reddcoin ir sociālā valūta

Post Altcoin

Kā saņemt bezmaksas tiešsaistes bitikīnus: 18 vietnes, kas jums var palīdzēt

Post Altcoin

Gaidāmie Bitcoin dakšas 2018. gadā - Lūk, ko skatīties

Post Altcoin

Kā aizsargāt savu Bitcoin kuponu