Ceļvedis: 4 nejauks programmas, kas ļaunprātīgi noņems jūsu failus bitēmiem | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Ceļvedis: 4 nejauks programmas, kas ļaunprātīgi noņems jūsu failus bitēmiem

Ceļvedis: 4 nejauks programmas, kas ļaunprātīgi noņems jūsu failus bitēmiem

Pagājušajā gadā Bitcoin sāka darboties kā vēlamo formu valūtas uz jaunu veida ļaunprātīgu programmatūru. To sauc Ransomware kopumā, un tas aizņem jūsu datora failus, kā ķīlnieku, kamēr jūs maksājat hakeris, kurš izveidoja to viņa izpirkuma maksu.

Un tas attīstās, strauji...
Pirmais un visvairāk pazīstami forma biedēšanas Pieprasot Bitcoin saucās "CryptoLocker". Tā sneaks līdz datoram caur nevainīgu meklē SPAM e-pasta ziņojumos.

E-pastam pievienotais bija ZIP arhīvs, kas satur nelielu izpildāmo failu (programma, kas darbojas uz Windows datoru, kas parasti beidzas ar ".exe"). Lai padarītu lietas vēl grūtāk atklāt par ".exe" fails, izmantojot dokumenta paplašinājumu (piemēram, ".pdf") faila nosaukumā un parādot Adobe Reader ikonu.

Ja jūs izvēlējāties atvērt ļaunprātīgu failu, tas varētu lejupielādēt un izpildīt Gameover Zevs, kas, savukārt lejupielādē un instalē citas ļaunprātīgas ģimenes, ieskaitot CryptoLocker. CryptoLocker tad iet uz priekšu un šifrētu datora failus, lai jums nav piekļuves tiem bez īpašu privāto atslēgu (tāpat kā tām, kas izmantotas ar Bitcoin maku). Protams, lai iegūtu privāto atslēgu, jums būs nepieciešams maksāt.

Tas ir tas, ko jūs redzēt uz sava datora, ja jūs esat inficēts:

Ja jums nav vadīt maksāt izpirkuma naudu laikā jums būtu nepieciešams izmantot CryptoLocker s "atšifrēšanu pakalpojumu". Protams, CryptoLocker s "atšifrēšanas Service" ir daudz dārgāka nekā sākotnējā izpirkt.

Tas ir traki:

Pirmajās 100 dienās CryptoLocker tika izlaists gandrīz 500,000 datoriem got inficēti. Saskaņā ar Symantec 3% cilvēku piekrīt maksāt izpirkuma naudu, bet papildus studiessuggest ka numurs ir tuvāk 1,3%.

Viens Thesisclaims ka veidotāji CryptoLocker bija iespēja savākt 1,216 BTC visā šajā laika periodā, padarot tos peļņu vairākus simtus tūkstošus dolāru.

CryptoLocker beidzot tika slēgta 2.jūnijā 2014, kad vairākas tiesībsargājošās iestādes paņēma pa tīklu, kas darbojas to. Lietotāji, kuri bija inficēti, tagad varēja atšifrēt atpakaļ savus failus, izmantojot tīmekļa vietni, ko sauc DecryptCryptoLocker.

Bet stāsts nebeidzās tur:

Iedvesmojoties no CryptoLocker, lai gan nav saistīti, CryptoWall ieradās spēlēt aptuveni 2014. Gada februārī Kaut CryptoWall bija mazāk sarežģīta nekā CryptoLocker tas izdevies inficēt 625000 datorus - lielāku skaitu nekā tā priekšgājējs.

Top inficēti valstis bija ASV, Vjetnamu, Lielbritānijā un Kanādā. Lūk ģeogrāfiskā pārstāvība inficēti valstīm:

Bet pat ja daudz pūļu tika izplatīt CryptoWall, cik vien iespējams, rezultāti bija nedaudz vilties. "Tikai" 939 BTC tika savākti no dažādiem izmantošanas veidiem, kas nolēmuši maksāt. Izpirkšanas svārstījās starp $ 200 un $ 10,000 (kas maksā tikai vienu lietotāja).

Sliktā ziņa ir tā, ka CryptoWall attīstās:

Kaut CryptoWall sākās kā CrptoLocker klons, tagad tas ir mutācijas stājas CryptoWall 2.0 2015. Gada janvārī un CryptoWall 3,0 2015. Gada martā Šodien CryptoWall ne tikai šifrē failus, bet arī var nozagt informāciju no jūsu datora, tostarp jūsu Bitcoin maku privāto atslēgu. Tas padara programmatūra daudz izdevīgāk tās veidotājiem, nodrošinot viņiem saņems kādu no samaksas par viņu darbu.

Pēdējo pāris mēnešu laikā pēc 2015. Gada, ir ziņots arī šie divi galvenie draudi:

CTB Locker

# 8211; Nozīmē Curve-Tor-Bitcoin.

  • Curvecomes no kriptogrāfijas, kas balstās uz eliptisks līknēm. Tā ir metode, ko izmanto, lai šifrētu failus.
  • Tor (apzīmē Sīpolu router) ir tīkla datoru, kas veido Darknet.
  • Bitcoinrefers uz iespēju maksāt bitcoins.

Lūk, kā "nolaupīti" dators ar CTB Kumode izskatās:

CoinVault

# 8211; Atbrīvots 2014. Gada novembrī, tas CrpytoGraphic Locker dod jums iespēju atšifrēt vienu failu "uz māju." Nozīme, veidotāji programmatūras vēlamies jums garša, vai kāda veida pierādījumu, ka viņi ir labi par savu vārdu. Apsveriet to par aktu godprātīgi, piemēram, nosakot vienu ķīlnieku bezmaksas.

CoinVault ir vērsta vairāk nekā 20 valstis, līdz šim, bet Netherland policija varēja sasniegt dažus CoinVault informāciju. Izmantojot šo informāciju Kaspersky ir izveidojusi decryptor tīmekļa vietni, lai palīdzētu cīnīties CoinVault.

Bet ir labas ziņas, kā arī:

Tur ir kaut kas, jūs varat darīt, par šo pieaugošo fenomenu kriptogrāfisko skapīši.

Pirmkārt, tad par ransomeware veidus es esmu pieminēja šajā ziņā visas mērķa dažādas Microsoft Windows versijas (no XP līdz Windows 10). Tātad, ja jums ir mac, un jūs izmantojat Mac OS jūs, iespējams, seifs (varbūt...).

Otrkārt, jums ir padarīt to par paradumu regulāri dublēt failus. Tādā veidā, pat tad, ja kāds šifrē datus, jūs vienmēr varat atjaunot oriģinālos failus bez šifrēšanas. Tā saistītie pakalpojumi, piemēram, Dropbox var inficēties arī, atkarībā no gadījuma, bezsaistes rezerves ir arī ierosināts.

Ja jūs gatavojas, lai dublētu failus jūs varat sekot 3-2-1 rulewhich nozīmē:

  • 3 dažādas kopijas uz trim dažādām vietām (3 kopijas tajā pašā cieto disku neskaitās).
  • 2 dažādos formātos (piemēram, cietā diska un DVD).
  • Keep 1 kopiju izbraukumu (ti, citā vietā). Tas novērsīs abi eksemplāri kļūst iznīcina, ja ielaušanās, ugunsgrēks uc

Nākamais pasākums, lai ir diezgan vienkārši. Neatveriet e-pasta pielikumus, kas izskatās smieklīgi (ok mamma ?!). Tas ietver e-pastus no cilvēkiem, jūs nezināt, un failus, kas jūsuprāt varētu būt nedrošs. Tas tika konstatēts, ka pat faili, kas var likties nekaitīgi, piemēram, PowerPoint prezentācijas, Excel loksnes un Word dokumentus. Var ietvert arī izpildāmā filewithin tiem.

Pārliecinieties, lai vienmēr atjauninātu savu operētājsistēmu ar jaunāko informāciju, un ir uzstādīta uzticams Anti-Virus programmu. Veicot šīs darbības, iespējams, esat uz kuriem vairumā gadījumu. Ja jums liekas, jūs vēlaties papildu aizsardzību, jūs varat atsaukties uz šo guidewhich piederumi sarežģītākas darbības, ko var veikt.

Acīmredzot ir arī veltīta rīkus var instalēt savā datorā, lai novērstu šos ransomeware veidus no rāda uz augšu, piemēram CryptoPreventand CryptoGuard.

Pēdējais, bet ne mazāk svarīgi, ir milzīgs resurss par CoinVault jo īpaši, kas sniegs jums visu informāciju, jums ir nepieciešams, ja jums inficēties šeit.

Ja esat kādreiz bija jūsu dators inficēts ar ransomeware es labprāt dzirdēt savu stāstu komentāru sadaļā zemāk.

Avoti:

Saistītās ziņas


Post Altcoin

Reddcoin sociālā pārraide

Post Altcoin

Kā nopirkt Namecoin (Paypal, kredītkarte, Skaidra nauda) - 100% droši un vienkārši

Post Altcoin

Cryptocurrency anonimitāte II daļa - Cryptonote & Darkcoin

Post Altcoin

Bitcoin analīze pret Litecoin un Gold pret Silver

Post Altcoin

Multi-vPoW: Myriadcoins Solution for Merge-Mining

Post Altcoin

Četri fakti par Bitcoin kabatām, kas jums jāzina

Post Altcoin

Bitcoin Whiteboard otrdiena - kļūt par Bitcoin drošības ekspertu

Post Altcoin

Pilnīgs ceļvedis Bitcoin anonīmi izmantojot internetu

Post Altcoin

Myriads EasyMiner parādīs Myriadcoin jaunajos tirgos

Post Altcoin

Lex Cryptographia, Bitcoin un Open Bazar Revolution

Post Altcoin

BTC.com Pārdots Džoša Garza no GAW Miners

Post Altcoin

Kāpēc Reddcoin ir sociālā valūta