4 vienkārši soļi, lai pieņemtu Bitcoin tavā biznesā | Latvian.globalsciencecollaboration.org

4 vienkārši soļi, lai pieņemtu Bitcoin tavā biznesā

4 vienkārši soļi, lai pieņemtu Bitcoin tavā biznesā

Tātad jūs esat nolēmis pieņemt Bitcoin savā uzņēmumā, lieliski! Šodien ir vairāk nekā 100000 businessesworldwide kas pieņem Bitcoin. Pieņemot Bitcoins nenozīmē, ka jūs faktiski ir sava Bitcoins. Daudz pakalpojumiem, kas tur, lai jūs varētu pieņemt Bitcoin tāpat kā maksājuma veidu, un pēc tam nekavējoties nosūtīsim jums samaksāto summu dolāros, eiro vai neatkarīgi izvēlēto valūtu.

Tagad ļaujiet man sniegt jums īsu pārskatu par to, ko soļi jums būs nepieciešams veikt, lai sāktu ar pieņemt Bitcoins.

1. Solis - atrast tirgotāja risinājumu sniedzējs

Bitcoin komersants risinājumu sniedzējs būtībā ir uzņēmums, kas pieņems Bitcoins par jūsu un tad pārvērst tos savā valūtā. Jūs varat arī izvēlēties saglabāt Bitcoins nevis pārvērst tos uz tradicionālo valūtā.

Labs sniedzējs arī piedāvāt jums POS (Point of Sale) integrācijas - tas nozīmē veidu, kā iekasēt savus klientus bez pārtraukuma parasto pārdošanas piltuvi.

Labs piemērs tam varētu būt Bitpay kas dod jums POS lietotni savā veikalā (ja jums ir ķieģeļu un javas vienu) vai spraudni jūsu mājas lapā. Ja jums pieder ķieģeļu un javas veikalā tas ir ieteicams, lai saglabātu iPhone vai iPad blakus "parastajā" kases ar maksājumu lietotnē. Daži pakalpojumu sniedzējs (piemēram Coinkite) sniegs Jums ar fizisku maksājumu termināli tāpēc jums nav nepieciešams kaut kas cits.

3. Solis - Grāmatvedības

Jums vajadzētu konsultēties ar savu grāmatvedi par noteikumiem attiecībā uz pieņemšanas Bitcoinin savu valsti. Dažādās valstīs ir atšķirīgas pieejas pret Bitcoin un tas jānosaka personiski, pamatojoties uz jūsu atrašanās vietu. Tas ir svarīgi, jo tas, ko drukāt uz jūsu rēķinos kā maksājuma arī.

Solis 4 - Safasēti zīmi :)

Pēdējais, bet ne mazāk ļaujiet jūsu klienti zina, ka jūs pieņemat Bitcoin. Ja jums ir tiešsaistes veikalu, varat izmantot oficiālo logotipu, kā parādīts šeit:

Vai arī, ja jums ir ķieģeļu un javas veikalā jūs varat izdrukāt vienu out. Tas ne tikai informēt cilvēkus, ka jūs tagad pieņemt jaunu maksājuma veidu, bet arī palīdzētu Bitcoin ekonomiku kopumā, jo vairāk cilvēku būs atvērts saņem maksājumus Bitcoin (jo viņi zina, viņi ir, kur tērēt).

Tieši tā! Diezgan vienkārši vai ne? Ja jums ir vēl kādi jautājumi par to, kā sākt pieņemt Bitcoins jūs esat laipni aicināti dalīties tos komentāru sadaļā zemāk.

Saistītās ziņas


Post Altcoin

Kas ir Ripple? Paskaties iekšējā Crypto 2.0

Post Altcoin

Dogecoins # 98 NASCAR Dogecar ir gatavs iet

Post Altcoin

Cryptocurrency anonimitāte II daļa - Cryptonote & Darkcoin

Post Altcoin

Bitcoin analīze pret Litecoin un Gold pret Silver

Post Altcoin

Kā nokļūt Bitcoins - ceļvedis, kā ietaupīt Bitcoins ātri un bez maksas 2018

Post Altcoin

Kalifornija Viens solis tuvāk Bitcoin legalizēšanai

Post Altcoin

Gaidāmie Bitcoin dakšas 2018. gadā - Lūk, ko skatīties

Post Altcoin

Bitcoin Whiteboard otrdiena - kļūt par Bitcoin drošības ekspertu

Post Altcoin

8 veidi, kā nekad nepalaid garām svarīgu Bitcoin Update

Post Altcoin

Kriptokurānu anonimitāte I daļa - spēkā esošie protokoli un zerokoīns

Post Altcoin

BTC.com Pārdots Džoša Garza no GAW Miners

Post Altcoin

Potika ceļš