6 Pasākumi, lai novērtētu, vai ir vērts ieguldīt alternatīvu kriptvizuālo valūtu | Latvian.globalsciencecollaboration.org

6 Pasākumi, lai novērtētu, vai ir vērts ieguldīt alternatīvu kriptvizuālo valūtu

6 Pasākumi, lai novērtētu, vai ir vērts ieguldīt alternatīvu kriptvizuālo valūtu

Kā lojāli lasītāji 99Bitcoins, jūs droši vien jau zināt, ka bez Bitcoin, pašlaik vairāk nekā 600 alternatīvi cryptocurrencies tirgū. Bitcoin avota kods, kas ir atvērtā koda un publiski pieejama GitHub, var brīvi nokopēt ar ikvienam, kas vēlas veidot savu monētu.

Jautājums, ka daudzi cilvēki ir tas, ka ar tik daudzām alternatīvām, kā mēs novērtētu kuras ir vērts pētīt un pērk? Galu galā, ar katru monētu ar savu cenu, tas noteikti jūtas kā 24/7 akciju tirgū.

Es mēģināšu iet caur kādu no faktoriem, ka mēs pie CoinGeckouse novērtējot altcoins.

1. Tehniskais un naudas noteikumus inovācijas

Daži cilvēki ir viedoklis, ka Bitcoin maksimālais vāciņš 21 miljonus monētu ir ierobežojošs faktors, jo cilvēki jūtas slikta saņemšanu tikai 0,0001 BTC vienā punktā. Dogecoin, piemēram, ir kopējais piegādi 100 miljardi dogecoins, kas bija pilnībā iegūst līdz 2015. Gada vidū. Tas arī nav grūti vāciņu un tiek prognozēts, ka pieaugs pie 5.256 miljardi monētu ik gadu pēc tam, kad, sasniedzot 100 miljardus. Ar monetārās Noteikumu izmaiņas rada pilnīgi atšķirīgu ekonomisko stimulu altcoin.

Citas monētas izmantojis citu jaucējsummas algoritmu vispār. Peercoin, piemēram, izmanto pierādījums-of-runa nevis pierādījums-of-darbs, bet Ethereumis kriptonauda, ​​kas ir izstrādāta no zemes uz augšu, bez forking jebkuru kodu no Bitcoin un arī Turing pabeigšanas. Ir daudz interesantu jauninājumi notiek altcoin pasaulē, kas var būt izdevīga globālās ekosistēmas un, sākot no šā pamata būs labs pirmais solis, novērtējot altcoins.

2. Attīstība darbība

Viens veids, kā novērtēt, vai konkrētais altcoin ir laba nākotne ir apskatīt tās attīstības darbību. Monēta ar aktīvu izstrādes komanda būs stumšanas jaunumu un lāpīšanu bugs visu laiku.

Mēs varam redzēt, ka Bitcoin ir aktīvāko izstrādes komandu. Viss izstrādes darbs tiek darīts publiski caur GitHub krātuve, un viens var pārbaudīt, ja kāds no monētu izstrādātāji "guļ". Tā kā daudzas monētas "šķelts" no Bitcoin, tas ir īpaši svarīgi, lai izstrādātāji varētu būt stumšanas atjauninājumus, kad kļūda ir atrodama Bitcoin, jo tas gandrīz noteikti ietekmēs altcoin, kā arī, jo tie ir koplietošanas pārsvarā līdzīgu kodu bāzi.

 

3. Kopienas spēks

Monēta bez kopienai nebūs nekādas jēgas, jo neviens būs izmantojot altcoin. Skatoties caur forumu, piemēram, Bitcointalk, jūs ievērosiet, ka daudzi apgalvo, ka viņu altcoin ir labākā kopiena, bet labākais veids, lai novērtētu lielums kopiena ir apskatīt skaitļiem.

Ir grūti pateikt, ka monētu X ir Y lietotāju skaits, jo tā decentralizēto raksturu. Tomēr var izmantot starpniekus, aprēķinot lielumu sabiedrības, apskatot skaitu no Facebook patīk, Twitter sekotāji un Reddit darbību.

4. Tirdzniecības apjoms un likviditāte

Tikpat svarīgi ir skatīties, ja ir kāda tirdzniecības aktivitāte ap altcoin. Nav nekādas jēgas tur tūkstošiem dolāru vērtu no altcoin ja neviens ir tirdzniecība, un tur ir ļoti maza iespēja iziet savu pašreizējo pozīciju tirgū.

Tur būs savvaļas svārstības cenu ikreiz, kad kāda summa ir pirkti un pārdoti, un tas nepastāvība nav labs uzturēt vērtību jūsu altcoin saimniecībām.

5. Tirgus kapitalizācija

Monētas ar zemu tirgus kapitalizāciju var viegli manipulēt ar cilvēkiem, kuri plāno organizēt sūkņus un izgāztuves trikus. Viens var zaudēt daudz naudas, ja uzņēmīgi pret meliem, ka šie cilvēki izstumt.

Monētas ar lielāku tirgus kapitalizācija būs grūtāk būtu manipulēt, jo tas prasīs ievērojami lielāku kapitāla bāzi, lai manipulēt ar cenu.

6. Sabiedrības intereses

Visbeidzot, jāņem vērā arī, cik populārs monēta ir World Wide Web. Ātri meklēt Monētas nosaukums Google vai Bing parādīs, cik daudz rezultātu pastāvēt par monētas. Izveidota monētas, piemēram Bitcoin būs miljoniem meklēšanas rezultātus, kas parāda briedumu monētas, kamēr mazie monētas būs ļoti maz, lai parādītu.

To pašu var teikt, aplūkojot popularitāti monētas oficiālajā mājas lapā Alexa. Bitcoin.org, oficiālajā mājas lapā Bitcoin ir ļoti populārs visā pasaulē, ranking, kā Alexa 14,175thmost populārās vietnes uz planētas brīdī rakstiski.

Es ceru, ka tagad jūs esat informēts par dažu augsta līmeņa veidiem izvērtētu altcoins, pamatojoties uz šo rakstu. Tomēr ir daudzi citi veidi, izvērtējot altcoins kas būs nepieciešama turpmāka izpēte.

Kaut altcoin ekosistēma ir piepildīta ar daudziem izkrāpšanu - tāpēc esiet īpaši piesardzīgs, ja kuģošana šo telpu -, tas var būt arī ļoti ienesīgs, ja jūs darīt savu mājasdarbu labi. Nedomāju, ka viss, kas jums lasīt un vienmēr darīt savu uzticamības, pārbaudot faktus un datus par CoinGecko un citās vietnēs.

Saistītās ziņas


Post Altcoin

Pilns ceļvedis, kā izvēlēties savu Litecoin maku

Post Altcoin

Kickstarter Sluice Box pielāgotajām skripta ieguves platformām

Post Altcoin

Zelta noteikumi: galvenais ceļvedis, lai nopirktu un izmantotu bitkīnus

Post Altcoin

Dogecon SF: puse, kas bija pārsteidzoši nopietna

Post Altcoin

Kā pieprasīt Bitcoin Gold (BTG): soli pa solim

Post Altcoin

Pikkīnas pieaugums

Post Altcoin

Izskaidrots Bitcoin Gold karstais forks (nāk 25.oktobrī)

Post Altcoin

Bitcoin un naudas nākotne

Post Altcoin

Neapstiprināts Bitcoin darījums? Lūk, kā saīsināt Bitcoin darījumu laiku

Post Altcoin

Lex Cryptographia, Bitcoin un Open Bazar Revolution

Post Altcoin

Tutorial: Kā lietot Darkcoin maku un Darksend

Post Altcoin

Bitcoin dienas pārskats: CheapAir pieņemot Dogecoin un Litecoin, DigitalTamable Gold ar Bitcoin Exchange un daudz ko citu