6 padomi, kas palīdzēs Jums ceļot ar Bitcoin | Latvian.globalsciencecollaboration.org

6 padomi, kas palīdzēs Jums ceļot ar Bitcoin

6 padomi, kas palīdzēs Jums ceļot ar Bitcoin

Pēdējo gadu laikā, Bitcoin ir kļuvusi plaši atzīta par likumīgu veidu valūtu visā pasaulē. Tas ir strauji pieaudzis popularitāti daļēji, jo tās ērtības šajā ļoti digitālajā laikmetā. Ceļotāji, īpaši ir veikti, lai ideju par pilnīgi virtuālā un universālu maksājuma veidu, izvairoties no iepriekš šausmīgs uzdevumu nodot savu naudu uz citām ārvalstu valūtām katrā jaunajā vietā.

Ja Jums ir interese par ideju, izmantojot Bitcoin par savu nākamo atvaļinājumu ārzemēs, jābrīdina. Citi ceļotāji, kā šis pāris, ir eksperimentēja ar pilnīgu atkarību Bitcoin, un esmu redzējis savu daļu problēmu procesā. Pirms jūs šķēle jūsu kredītkartes, pārliecinieties, ka jūs zināt jūsu Bitcoin faktus un varētu sagatavoties savam ceļojumam atbilstoši.

A "maku", ir absolūti nepieciešams

Par digitālo valūtas daba padara jūsu vidējais ādas maku bezjēdzīgi ceļojot. Lai piekļūtu savas finanses, veikt darījumus, un uzglabāt svarīgu informāciju, jums būs nepieciešams īpašs "maku" programmatūru. Tas ievieš jaunus problēmas daudziem ceļotājiem; vienam ir jābūt savu viedtālruni vai klēpjdators ar viņiem, ja tie ir nepieciešams veikt pirkumu, un interneta pieslēgums ir obligāta katram darījumu iet cauri. Daudzi ceļotāji izvēlas doties bez viedtālruņos ārvalstīs, tāpēc nepieciešamība pēc šāda veida programmatūra ir kaut kas domāt par pirms pāriet uz Bitcoin.

Ne visas valstis Pieņemt Bitcoin

Bolīvija nesen paziņoja, ka ir aizliegts valūta savās robežās. Viņi ne vien; Pašlaik Bitcoin ir nelikumīga Vietnamand ļoti regulēta valstīs, piemēram, Krievijā. Vai pareizi pētījumu pirms došanās uz valsti, kas var vai nevar būt naidīgu nostāju pret valūtu. Ja jūs ceļojat uz kādu no šīm valstīm, jums būs uzmanies no Bitcoin plānu un iet ar daudz akceptētu piedāvājumu.

Katrai valstij ir savi Bitcoin Heavy kopienas

Pat valstīs, kas ļauj Bitcoin parādīs dažas kails plankumiem, kad runa ir par pārdevējiem, kuri pieņem Bitcoin. Tomēr, lielākajās pilsētās un vairāk tech-savvy kopienās, jūs, visticamāk, lai atrastu klasterus Bitcoin pārdevēji, kas darbojas tajā pašā tuvumā. Rajoni, piemēram, Kreuzberg in Berlinhold lielu apjomu šiem pārdevējiem veidiem. Pārliecinieties, ka jūs rūpīgi plānot, kur jūs plānojat palikt jūsu ceļojuma laikā, jo tas var būt svarīgi pamatot šos lēmumus par Bitcoin draudzīgumu katrā apgabalā veidiem.

Maz Lielākie Ceļojumu Tirgotājiem Pieņemt Bitcoin

Pirms dodies uz savu galamērķi, jūs varat atrast ir grūti samaksāt par plakne braukt ar Bitcoin. Lielie tūrisma uzņēmumi ir bijusi lēna, lai noķertu uz tendenci, un tas var padarīt biļešu savu ceļojumu pilnībā ar digitālo valūtu grūts. Par laimi, ceļojumu komersants gigants Expediarecently paziņoja, ka tagad jāpieņem Bitcoin viesnīcu rezervēšana. Kaut arī tie nepiedāvā lidojumus pirkumus Bitcoin vēl, jūs varat atrast Bitcoin-cenām lidojumiem pie CheapAir.com.

Vienmēr ir back-up

Pāris, kurš centās vienīgi izmantot Bitcoin savā 100 dienu ceļojums aprakstīja šo procesu kā "svētki-vai-bada." Viņi piedzīvoja nepatīkami ilgi laika periodi, kad tie bija spiesti doties bez pārtikas, nespēj atrast restorānu, kas pieņemts Bitcoin. Izmēģiniet nav atkarīgi no viena veida maksājumu atsevišķi, vai pat divas, ja jums ir papildu piesardzīgi. Tā ir laba ideja, lai papildinātu savu Bitcoin "atlicināt" ar kredītkartēm un naudu, lai būtu droši.

Drošības pasākumi ir svarīgāki ar Bitcoin

Kaut arī zādzība jebkāda veida, var būt pietiekami, lai pazudināt savu ceļojumu A Bitcoin zādzība var būt daudz nopietnākas. Daudzi aspekti Bitcoin padarītu to drošāku, bet ir veidi, hackers un scammers triks jūs vērā atsakoties informāciju jums nevajadzētu. Ja Jums rodas Bitcoin zādzību, jūs atradīsiet, ka ir ļoti grūti vai neiespējami atgūt savu naudu. Atcerēties Bitcoin ir ļoti augsta riska, un to neatbalsta tos pašus drošības pasākumus, ko jūsu regulāri banka sniedz. Tas ir ļoti svarīgi būt piesardzīgiem saviem drošības praksi ārvalstīs, it īpaši, ja runa ir par jūsu Bitcoin informāciju.

Nav tieši atbilde uz jautājumu par to, vai ceļot ar Bitcoin. Atkarībā no valsts, no brauciena veida, un pašiem ceļotājiem, tā var vai nu kalpot kā apgrūtinājumus vai lielas ērtības. Vai savu pētījumu pirms jūs noteikti, lai nodrošinātu, ka jūsu ceļojums iet pēc plāna vai tuvu plānu kā braucienu var iegūt.

Saistītās ziņas


Post Altcoin

Kā Darkcoin Anonīms DarkSend palīdz Bitcoin

Post Altcoin

Izskaidrots Bitcoin Gold karstais forks (nāk 25.oktobrī)

Post Altcoin

Neapstiprināts Bitcoin darījums? Lūk, kā saīsināt Bitcoin darījumu laiku

Post Altcoin

Kā nopirkt NEM (XEM) - iesācēju rokasgrāmata

Post Altcoin

Bitcoin kā ilgtermiņa ieguldījums

Post Altcoin

BTC-e: Bitcoin apmaiņa ar jauktiem FOREX un altcoiniem

Post Altcoin

Vai vēlaties strādāt un saņemt samaksu Bitcoin? Šeit ir sešas tīmekļa vietnes, kas var jums palīdzēt

Post Altcoin

6 Pasākumi, lai novērtētu, vai ir vērts ieguldīt alternatīvu kriptvizuālo valūtu

Post Altcoin

4 vienkārši soļi, lai pieņemtu Bitcoin tavā biznesā

Post Altcoin

Iepazīstinām ar Ekvadoras oficiālo, valdības sankcionēto kriptvulāci

Post Altcoin

Ievads Bitcoin tirdzniecībā

Post Altcoin

Pārdodit Litekoīnus ar Paypal par skaidrās naudas USD vai EUR