7 Bitcoin dziesmas, lai klausītos, līdz 2013. gads ir beidzies | Latvian.globalsciencecollaboration.org

7 Bitcoin dziesmas, lai klausītos, līdz 2013. gads ir beidzies

7 Bitcoin dziesmas, lai klausītos, līdz 2013. gads ir beidzies

Lai gan šis raksts sasniegs kādu no mūsu lasītājiem jau 2014. Gadā, kas ir daļa no pasaules joprojām dzīvo pēdējās stundas no 2013. Gada, tāpēc Bitcoin eksaminētājs sagatavojuši sarakstu kriptotehnoloģijā dziesmas, kas liks jums pasmaidīt pirms pusnakts.

1. "Bitcoin drudzis"

Sāksim ar klasisku. Šī melodija būs atgādināt jums par pāris Džeimsa Bonda tēma dziesmas, bet to, kas patiešām ir lyrics.

Klausieties šeit

2. "Love You Like Bitcoin"

Lai iegūtu vairāk pop skaņu, šeit tas ir mega hit.

Klausieties šeit

3. "Bitcoin ir šeit"

Mēs esam ieguldījuši Lai parādītu dažādus stilus, tāpēc šeit ir daži hip hop jums. Tikai jābūt uzmanīgiem un nav klausīties šo vienu pie bērniem.

Klausieties šeit

4. "Bitcoin Song"

Daži indie pop / rock jūsu Hipster draugiem.

Klausieties šeit

5. "Bitcoin Ziemassvētkiem"

Par Bitcoiners, kas jau trūkst Ziemassvētkus.

Klausieties šeit

6. "Bitcoin Barbari"

Ļoti relaksējošu melodija, kas joprojām padara jūs domājat par pasaules ekonomikā.

Klausieties šeit

7. "Vainot to Mt. GOX"

Pieņemsim beidzas augsta piezīmi ar šo dziesmu, pamatojoties uz Adele s "Firework".

Klausieties šeit7 Easy veidi, kā uzzināt Bitcoin grūtībasBitcoin grūtības ir ārkārtīgi svarīgs numurs kalnračiem, bet arī visai kriptonauda kopienai. Saskaņā ar Bitcoin Wiki, grūtības var raksturot kā "pasākums, cik grūti ir atrast jaunu bloku, salīdzinot vieglākais tas nekad nevar būt".

Bet kopš grūtības līmeņi mainās ik pēc 2016. Blokus, Bitcoin eksaminētājs nolēma parādīt septiņus rīkus, kas atklāj atjaunināto informāciju par Bitcoin difficultywhenever un kur jums ir nepieciešams.

1. Bitcoin Grūtības

Nosaukums diezgan daudz izsaka visu. Šī vienkāršā, bet ļoti pilnīga, mājas parāda pašreizējo grūtības pakāpi un aplēses par nākamajiem trīs, septiņas vai 14 dienām.

2. Bitcoin Watch

Kaut arī šī platforma ir daudz vairāk informācijas, jūs varat atrast grūtības līmeni izvietošanas lapu jūsu kreisajā pusē zem sadaļas "bloki".

3. Bitcoin tīkls Grafiki

Ar vairākām diagrammām par Bitcoin grūtības, šī vietne sniedz informāciju dažādos datumos.

4. Namecoin un Bitcoin nākamā grūtības

Šī platforma ir redzama informācija par Bitcoin and Namecoin ir grūtības, izmantojot jaunu algoritmu izmanto, lai novērtētu nākamās grūtības līmeni, kas ir precīzāka nekā tradicionālie aprēķiniem.

5. Block Explorer

Lūk, jums ir noklikšķiniet uz pirmo variantu, ko sauc par "getdifficulty" un jaunu mājas lapā būs atvērts tikai numuru jūs meklējat.

6. Bitcoinx

Vēl daudzuzdevumu mājas ar daudz dažādu informāciju saistībā ar Bitcoin numuriem: grūtības līmenis ir viens no tiem.

7. Bitcoin Gudrības

Šī vietne jums parādīs, cik daudz ir grūtības līmenis, bet arī pateikt aptuveno nākamo grūtības pakāpi.


Iesācēja ceļvedis Bitcoin ieguvesPie 99Bitcoins, mēs gribētu, lai dotos atpakaļ uz Bitcoin miningissue tagad un tad, lai sniegtu jums jaunāko informāciju par radīšanas procesā digitālo valūtu.

Šoreiz mēs atklājām lielu infografiku, kas sākotnēji publicēts interneta vietnē jaunu domēnu, kas rūpīgi apraksta ieguves procesu, soli pa solim. Šī rokasgrāmata iesācējiem jums parādīs, kā ar manējo savu Bitcoins.

Avots: anewdomain.net


Daži pēdējie vārdiBitcoin piedāvā daudz iespēju. Tas ir ātri virzās tirgus, un jau labu cilvēku skaits ir kļuvuši par miljonāriem nost no valūtas. Sakarā ar pieprasījumu pēc visu ciparu un anonīmas valūtu, un popularitāte un jaudu peer-to-peer sistēmām, ir pietiekams pamats uzskatīt, ka Bitcoin ir šeit palikt. Šo iemeslu dēļ, Bitcoin var būt liels finansiālais ieguldījums transportlīdzekli.

Nu mums ir izklāstīti pamata padomus un informāciju par Bitcoin tirdzniecību, jums vajadzētu veikt arī laiks domāt par savu stratēģiju. Neviens ir visas atbildes, vai "ideālu" stratēģiju, kas garantētu atgriež katru reizi. Ne tikai tas, bet vairāk nekā viena stratēģija var gūt panākumus. Sākt lēni, veidot uzticību, un, kā jūs gūt pieredzi un sākt ieguvumiem savu tirdzniecības stratēģiju sāks saplūst.

Protams, visi ieguldījumi jāveic riska un pat labākais investori zaudē naudu par dažiem ieguldījumiem. Nav svarīgi, cik labi jūsu stratēģijas ir, fakts ir tas, ka jūsu investīcijas, iespējams, nav panna, un jūs varētu zaudēt naudu. Šo iemeslu dēļ, jums vajadzētu tikai ieguldīt naudu, ka jūs varat atļauties zaudēt. Nelietojiet bet savu māju vai hipotēku par Bitcoins, ne bērna koledžas fondu vai kaut kas cits. Bitcoin ieguldīt, piemēram, visi investīcijām, ir apmēram rīkojas atbildīgi. Esiet uzmanīgi un pārliecinieties, ka jūs saglabāt sevi atjaunina par notikumiem Bitcoin tirgū.

Saistītās ziņas


Post Altcoin

Bitcoin un īstermiņa atdevi

Post Altcoin

GAW Miners shēma ir visbeidzot izdalīta

Post Altcoin

Tas ir par Blockchain, nevis Bitcoin

Post Altcoin

Dogecoins Dogecar pie Talladega Superspeedway

Post Altcoin

Gems pārvērš kriptos ikvienam

Post Altcoin

Iesācēja rokasgrāmata, lai pārvaldītu savu Bitcoin ATM

Post Altcoin

Zaļo kreiso valūtas kaujas

Post Altcoin

Gaidāmie Bitcoin dakšas 2018. gadā - Lūk, ko skatīties

Post Altcoin

Kāpēc Reddcoin ir sociālā valūta

Post Altcoin

Izskaidrots Bitcoin Gold karstais forks (nāk 25.oktobrī)

Post Altcoin

Izpratne par Bitcoin Arbitrage

Post Altcoin

Kas ir Darkcoin, anonīms valūta?