8 veidi, kā nekad nepalaid garām svarīgu Bitcoin Update | Latvian.globalsciencecollaboration.org

8 veidi, kā nekad nepalaid garām svarīgu Bitcoin Update

8 veidi, kā nekad nepalaid garām svarīgu Bitcoin Update

Tā kā šķiet, ka kaut kas jauns notiek Bitcoin puslodē katru otro dienu, daudzi cilvēki jautā, kāds ir labākais veids, kā apturēt atjaunošana. Vai tā ir jaunākās ziņas vai Bitcoin cena šeit ir 8 veidi, kas palīdzēs jums sekot līdzi laikam.

Par darbvirsmas - Labākais Bitcoin logrīki apkārt

Mans Bitcoins sīkrīku (Windows)

Šis bezmaksas sīkrīku parādīs kopējo summu monētas, kas jums pieder, cik daudz viņi ir vērts, un arī sazināties ar jūsu ieguves baseins, lai parādītu atlīdzības un citus datus. Widget autors BitcoinTalk biedrs Domchiand tikko izveltnē atjaunošana pēc sabrukuma Mt.Gox jaunu.

Kaut arī mājas lapā var likties mazliet šaubīgs tas tika pārbaudīts vairākas BitcoinTalk memberswhich ir bijuši, ka tas ir "Droša, vienkāršs un tīrs".

Bitcoin Biržas (Mac)

Šis bezmaksas app, ko es personīgi izmantot ievietos Bitcoin svārsts uz jūsu Mac OSX joslā ekrāna augšā. Svārsts var parādīt cenas no līdz 7 dažādām apmaiņu.

Par interneta pārlūkošanai - Best Bitcoin ziņu mājas lapas

R / Bitcoin (Nominālā # 52 tīmeklī | 133,012 lasītāji)

Kaut Reddit ir saite iesniegšanas vieta visā pēdējo 18 mēnešu laikā es esam noskaidrojuši, ka tas ir labākais avots Bitcoin ziņas. Pirmkārt, lielākā daļa no interesantākajiem ziņas sasniegs to anyway. Otrkārt, interesantākās ziņas noplūdes un neoficiālas stāsti ierasties tur kā labi.

Coindesk (Nominālā # 3667 tīmeklī | # lasītāju nezināmu)

Ar aplēsēm vairāku miljonu apmeklējumiem mēnesī (dati nav pilnīgi precīzi), Coindesk šobrīd ir vadošais Bitcoin vietnē. Atšķirībā no citām vietnēm Coindesk nepiegādāt sponsorētās ziņojumus, kas padara viņu stāstus mazliet drošāka. Paturiet prātā, ka viņi publicē aptuveni 10 ziņas katru dienu, kas padara to grūti sekot dažkārt.

Mans padoms būtu parakstīties uz viņu ikdienas ziņu atjauninājumu un tikai nosmelt uz galvenajiem virsrakstiem vienreiz dienā. Kādu iemeslu dēļ pierakstīšanās par ikdienas ziņu atjauninājumi ir pieejami tikai mobilajā versionof mājas lapā (dīvaini...).

DCMagnates (Nominālā # 135050 tīmeklī | # lasītāju nezināmu)

Ja jūs meklējat ziņas līdzās tirdzniecības padomu, tad DCMagnates, iespējams, ir labākā iespēja. Vieta piegādā plašu jaunākās ziņas, kā arī tirdzniecības analīzi Bitcoin, Litecoin un citām kriptotehnoloģijā valūtām. Atkal, labākais veids, kā palikt aktuāla varētu pierakstīties viņu ikdienas e-pasta atjauninājumus.

Jūsu mobilajā tālrunī - labākās Bitcoin progr

Bitcoin pārbaudītājs (Android) - 50.000 lietotājiem, Rated 4.7 līdz 3,427 lietotāji

Šī app ļaus jums ne tikai iegūt jaunākās cenas, bet arī uzstādīt uz īpašiem nosacījumiem. Piemēram, ja cena iet uz augšu vai uz leju līdz noteiktam precent vai summu.

ZeroBlock (iPhone | Android) - 50.000 lietotājiem, Nominālā 4 līdz 840 lietotājiem

Lietotne, kas bija iegādājušies Blockchain.infoallows jums apskatīt jaunākās tirgus cenas, Bitcoin jaunumus, kā arī incompasses ar Bitcoin kalkulatoru. Bitcoin cenu brīdinājumi ir pieejami arī. Šķiet, ka iPhone versija ir labāka nekā Android vienu, kā tas ir vērtējums ir 4,5 tā kā Android versija ir 3.6.

99Bitcoins 'Mobile App (Android) - 1000+, Nominālā 4.6 līdz 43 lietotājiem

Protams, mēs nevarētu atstāt šo amatu, neminot savu Bitcoin app. Varbūt tas nav tik iedomātā kā citām lietotnēm, bet tas izpaužas darba darīts. Ar mūsu app jums būs iespēja izsekot jaunākās Bitcoin cenas no 4 dažādās biržās, iegūt jaunāko Bitcoin ziņas no 7 dažādiem avotiem un parādīt Bitcoin cenu logrīkam tālruņa sākuma ekrānā.

Vai kādi citi veidi, kā palikt atjauninātas, ka netika konstatēti šeit? koplietot tos zemāk komentāros. 

Ps

Ja jūs vēlaties palikt veco skolu un iegūt fizisko ziņas papīra par Bitcoin izbraukšana Bitcoin Magazine, viņiem ir digitālo un drukāto versiju un dara patiešām jauku darbu.

Saistītās ziņas


Post Altcoin

Reddcoin zemās cenas skaidrojums un pārredzamības aicinājums

Post Altcoin

Bitcoin un īstermiņa atdevi

Post Altcoin

Bitcoin kā ilgtermiņa ieguldījums

Post Altcoin

Rebranding, intervijas un pilnu monētu lapu sarakstu

Post Altcoin

Segwit2x, UASF un iespējamā dakša - lūk, kas jums jāzina

Post Altcoin

Digital Currency Weekly Rundown - pirmais izdevums

Post Altcoin

Cryptocurrency anonimitāte II daļa - Cryptonote & Darkcoin

Post Altcoin

Pikkīnas pieaugums

Post Altcoin

Kā nopirkt Ethereum Classic (ETC) ir 3 soļi - iesācēja rokasgrāmata

Post Altcoin

Bytecoin (BCN) Patiesi anonīms kriptvulāte

Post Altcoin

Kas ir altokīni?

Post Altcoin

Bytecoin (BCN) mākslas valsts, anonīms kriptvulāte