Piekļuve Darknet zemāk par 2 minūtēm - iesācēju rokasgrāmata | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Piekļuve Darknet zemāk par 2 minūtēm - iesācēju rokasgrāmata

Piekļuve Darknet zemāk par 2 minūtēm - iesācēju rokasgrāmata

Es esmu pieņemot, ka jūs esat dzirdējuši terminus Darknet, Tumša web vai Deep Web agrāk. Ja jums nav tas būs trieciens jūsu prātā. Ja jums ir, tad jūs droši vien jautājums, kā var piekļūt šiem slēptās interneta stūriem.

Pirms jūs lasīt tālāk:

Tas, iespējams, ir viens no visilgāk amatā es esmu rakstiski par 99Bitcoins, bet arī visvairāk interesanti viens no tiem visiem. Ja jūs vienkārši vēlaties, lai iet uz priekšu un uzzinātu, kā piekļūt Darknet varat izlaist līdz apakšā pastu un skatīties video pamācību. Bet šeit ir daudz:

Jūs nevarat izdarīt daudz ap darknet neizprotot tā pamatā pamatus, lai jūs varētu vēlēties, lai stick apkārt visai pastu. Es apsolu jums nebūs vīlušies...

Darknet / Dark Web VS. The Deep Web

Lielākā daļa cilvēku saņemt sajaukt starp Deep Web un Darknet. Deep Web attiecas uz visām daļām, internetā, kas meklētājprogrammas nevar atrast. Tas var būt jebkas no drošiem akadēmiskās arhīvu, bibliotēku datu bāzēm, dalībniekiem tikai tīmekļa vietnēs visu ceļu līdz Darknet ko es ņemšu runāt par drīzumā.

Bet iegūt šo:

Dziļi Web ir jādomā 100 reizes lielāks par to, kas ir pazīstams kā "virsmas tīmeklī", kas ir tas, ko jūs un es sērfot caur meklētājprogrammās, piemēram, Google, Yahoo! un Bing. Lielākā daļa dziļā interneta nav ļaunums nekādā veidā, tas ir tikai satura bloķēts meklētājprogrammām drošības apsvērumu dēļ.

Ir daži dziļa interneta meklētājprogrammas, kas ļauj jums izpētīt dažus no tā, jūs varat atrast pilnu sarakstu ar tiem šeit. Bet šeit ir interesants daļa no dziļa tīmeklī:

Darknet. Daļa no interneta, kas nav pieejama, izmantojot meklētājprogrammas vispār, kā arī daudz ko citu. Tas ir anonīms internetā. Uz Darknet neviens nezina savu identitāti, un neviens nezina, kas ir aiz jebkuras tīmekļa vietnes. Šī ir vieta, kur cilvēki iet meklēt informāciju, kad viņi nevēlas atrasts. Skaņas rāpojošs? Tas ir….

Bet pat Darknet nav viss ļaunums. Liela daļa no tā ir tikai normāli forumi, blogi, esejas uc Sakarā ar ko Darknet un tās slēptās dienestu piedāvāto aizsardzību, aktīvisti represīviem režīmiem var brīvi apmainīties ar idejām un organizēt sevi.

Un tad tur ir sliktās lietas: līguma slepkavas, bērnu pornogrāfiju, narkotiku un citu šķebinošs stuff, kas ir vieni un tie paši priekšrocības anonimitāti, kā arī labas vietas.

Tor tīkls

Ir dažādi "privātuma tīkli" visu, kas sastāv no atsevišķiem datoriem, kas ļauj viņiem radīt decentrilized internetā. Katrs no šiem konfidencialitātes tīklu (pazīstams arī kā anonimitātes tīkli) ir daļa no Darknet. Šajā post mēs koncentrējamies tikai uz populārākajiem viena - Tor tīklu.

Šīs mājas lapas ap TOR tīklā ir pazīstami kā TOR pakalpojumi orhidden pakalpojumiem, un tā TPR un Deep Web netiek indeksētas ar meklētājprogrammas, jūs varat tikai atrast tos, izmantojot direktoriju.

Kā palikt anonīms, kad sērfošanu Darknet / Dark Web

Lai piekļūtu Tor tīklu, jums ir palikt anonīms, tas nav pieprasījums, tas ir priekšnoteikums. Tas tiek darīts, izmantojot īpašu tīmekļa pārlūkprogrammu sauc, pārsteidzoši pietiekami, TOR. TOR nozīmē "The Onion Router", tas ieguva savu nosaukumu no tā, ka, lai atklātu galveno lietotāju pārlūka jums ir mizu daudz slāņu off tāpat kā sīpolu.

Jūs varat izmantot TPR sērfot gājēju internetā (ikdienas internetu tu un es zināt un mīlestību) anonīmi, vai arī varat to izmantot, lai piekļūtu Darknet.

Šeit ir daudz:

Kad jūs piekļūt gājēju internetam, ir tieši sazināties ar mājas lapām. Bet, kad jūs piekļūt mājas lapā, izmantojot TOR, tas ir, piemēram, lūdzot citu lietotāju lūgt citu lietotāju lūgt citu lietotāju ielādēt tīmekļa lapas informāciju par jums. Tas, protams, ir vairāk vienkāršotu skaidrojumu, bet kopumā ideja ir tāda, ka sakari lēkāt daudz dažādu datoru, un tas padara to ļoti grūti izsekot, kurš faktiski apskatot mājas lapā, nosūtot e-pastu vai veicot citas darbības.

Tas arī padara interneta pieslēgums ir ļoti lēns, bet tagad šeit ir tas, ko jums ir jāzina par TOR:

Tā ir bezmaksas lejupielādēt pārlūku, jūs varat iegūt šeit. Pārlūkprogrammai ir veidota uz augšu Firefox pārlūkprogrammas atvērtā pirmkoda tāpēc tas ir diezgan intuitīvi. Kad jūs lejupielādēt un uzsākt to tas savienos jūs ar TOR tīklā, un jūs labi iet.

TOR tīkla sākotnēji tika izveidota ar ASV militāro sazināties anonīmi. Viņi joprojām dump valdības failus - nav atvērts plašai sabiedrībai - par Darknet. Tā kā federālās un citas valdības ir paši, izmantojot Darknet, viņi uzskata, ka nav iespējams pasūtīt TPR izslēgt.

Pārvietošanās pa Darknet vai Dark Web

Uz virsmas, ir tikai viena liela atšķirība starp sērfojot Darknet un sērfošana "normālu" internetā. URL neizskatās kā kaut jūs faktiski var lasīt. Tie ir izlases virknes rakstzīmes seko paplašinājumu ".onion".

Piemēram, ja jūs sākt TOR un doties uz šo URL: http://3g2upl4pq6kufc4m.onion/ nonāksiet DuckDuckGo meklētājprogrammu uz TOR tīklā. DuckDuckgoisis meklēšanas dzinējs, kas uzsver aizsardzība meklētājiem privātumu un izvairoties filtra burbuli personalizētus meklēšanas rezultātus. Ja jūs mēģināt piekļūt šo pašu URL pārlūkā Chrome, piemēram, jums nebūs atļauts, lai to aplūkotu.

Viens no galvenajiem resursiem pārlūkojot tīmekļa vietnēm Darknet ir caur katalogiem. TheHiddenWiki ir piemērs TOR mājas direktoriju, kas var piekļūt, izmantojot parastu pārlūkprogrammu, kā arī. Paturiet prātā, ka dažas vietnes jau ir bezsaistē tāpēc ne visi no viņiem darbosies. Šis ir HiddenWiki URL uz TOR tīklā: http://zqktlwi4fecvo6ri.onion/wiki/index.php/Main_Page.

Tā kā jūsu savienojumu anonīms nepieciešama veselīgs ap pieslēgumu jūs pamanīsiet, ka sērfošanu tradicionālo pašu resursu, ir ļoti lēns, salīdzinot ar normālu pārlūkošanu. Es domāju, ka tas ir arī iemesls, lielākā daļa no mājas lapas izskatās tie tika izstrādāti 1990. Gadā.

Tas izpaužas pat labāk:

Tā dažreiz mājas lapas ir izvietoti uz personālajiem datoriem, tas ir pilnīgi iespējams, ka jūs nevarēsiet piekļūt vietnes, jo dators ir tikai slēgta. Citas vietnes pieprasa papildu drošības pasākumi, un tikai ļauj Konkrēti lietotāji, lai ievadītu. Atcerieties, tas ir visai atšķirīgs visums, ka jūs zināt neko par, un visa pieredze ir veids kā ceļo atpakaļ laikā.

Bitcoin loma uz Darknet / Dark Web

Bitcoin spēlē svarīgu lomu visā Darknet. Tā paliek anonīms, ir galvenais, Bitcoin ir vienīgā valūta, jūs varat maksāt ar tur. Atšķirībā no "parastā" tīmeklī gandrīz katru otro vietnē ir par "Bitcoin pieņemts" apzīmējums parādās uz tā. Sakarā ar Bitcoin ir pseido-anonīma rakstura, tas ir ideāls valūtu, lai darbinātu šādu ekosistēmu.

Faktiski kripto valūtas un "privātuma tīkli", piemēram, tradicionālo pašu resursu, ir daudz kopīga. Viņi abi ir nepieciešama tīkla atsevišķu datoru, lai palaistu, nevis uz vienu galveno serveri. To sauc par "izplatīta skaitļošanas", un datori sauc mezgliem.

Problēma rodas, kad cilvēki netiek iedrošināti darboties mezglu, kas var padarīt tīkls lēni un nedroši. Bitcoin tīklam nav stimuls minersto uzturēt tīklu, bet atsevišķas mezgli vēl nesaņemat nekādas atlīdzības, un tas var radīt problēmas.

Papildus drošība - izmantojot VPN

Kaut gan neviens nezina savu identitāti, izmantojot TPR, daži cilvēki vēlas pievienot papildu aizsardzības slāni, un savienojumu ar Tor caur Virtual Private Network (VPN). Iemesls ir, ka, pat ja tu esi anonīms, jūs joprojām var identificēt kā izmantojot TPR "kaut ko".

Šeit ir neglīts patiesība:

Vadu publicēja rakstu atpakaļ 2014. Gadā ar nosaukumu "Izmantojiet privātuma pakalpojumus? VDI, iespējams uzskaites tevi", kurā paskaidrots, kā VDI ir atzīmēt personas, kuri identificēti kā, izmantojot TPR. Izmantojot VPNallows jums, lai izveidotu savienojumu ar internetu, izmantojot attālo serveri, kas atrodas ārpus valsts un NOLŪKAM nav iespējams izsekot.

Garša par Darknet / Dark Web

Es esmu diezgan daudz n00b uz Darknet. Es atvēra HiddenWiki un mēģināja izvēlēties interesantākās vietas, es varētu atrast. Tā kā šis amats ir jau robežojas vecuma atbilstošu saturu, kuru es neesmu gatavojas saiti uz faktisko mājas lapas, tikai mēģina dalīties savu pieredzi.

Es varu kategorizēt savu pieredzi kā sajaukums starp labo un ļauno. Laba daļa no tā bija sērfošanu ap tīmekļa vietnēm, kas bija visu par vārda brīvību, apmainoties ar idejām un grupējot kopā cilvēkus par kopējo cēloni. Lūk, piemērs par citātu no mājas sauc Alfa-7-Bravo (http://opnju4nyz7wbypme.onion):

Tas ir Lexington Green. Izmantojiet šo vietu diskusijām un darbību koordināciju, piemēram, mītiņus, protesta gājieni, utt... Jebkurš posts atbalstīta vardarbība vai terora taktiku tiks noņemts.

No otras puses, jums ir ļauno mājas lapas. Tie, kas būs pārdot jums viltotas pases un ID dažādām valstīm, ļauj iegūt ieročus un munīciju un pat (es citēju) pazudināt kādu dzīvību, iesaistot viņus apcietināja, izmantojot hakeru.

Tā veida dod jums ir slikta sajūta, zinot, ka šādas tīmekļa vietnes pastāv visā pasaulē, bet es domāju, ka ir vairāk filozofiska diskusija par labu vs ļauns. Pretrunas ir ļoti bieži ap Darknet, kā jūs varat atrast drošības ekspertus un krimināltiesību hakeri par to pašu diskusiju dēlī apmainīties idejām.

Paturiet prātā, tas ir ne tikai teroristi, kas apdzīvo Darknet tas ir arī valdības pārstāvjiem, un tas nav tikai noziedznieki, tas ir arī tiesībaizsardzības darbiniekiem. Tik gatavs braukt, ja jūs plānojat, lai izpētītu to pats.

2 minūšu ceļvedis piekļuvei Darknet / Dark Web

Svarīgi drošības pasākumus, lietojot šo Darknet / Dark Web

  1. Izslēdziet darbojas skriptu Tor opcijas (noklikšķiniet uz pogas tieši pirms adrešu joslā). Tas ir tāpēc, ka lielākā daļa no vietām Darknet ir krimināla rakstura. Ja jūs zemes uz vienu, viņi varētu vēlēties, lai izsekotu jums leju. Un skripti izveidoti, izmantojot JavaScript, var būt bīstami, ja viņiem izdodas saglabāt kaut ko datorā.
  2. Padomā divreiz, pirms jūs noklikšķiniet uz jebkuras saites, jo jūs nezināt, kas vada tīmekļa vietni, un, ja kāds no šīm saitēm radīt. Lietojiet tikai zināmās katalogi, lai sasniegtu to apliecinātas galamērķiem.
  3. Nevajag ielādēt kaut ar datoru. Nav bittorrent un nekādas lejupielādes, jo tie var atdot savu faktisko IP, saglabājot lietas ar datoru.

Pēdējais vārds brīdinājums

Šis sūtījums bija raksta tikai izglītības mērķiem

Ja vēlaties izmantot Darknet, dariet to pēc saviem ieskatiem un uz savu risku. Pārliecinieties, lai būtu informēti par sekām, kas var sekot. Es uzskatu, ka informācija ir brīnišķīga lieta, un, ka internets ļauj mums izpētīt daudz brīnišķīgu vietu, bet arī daudzas tumšās figūras, esi drošs un vienmēr pārliecinieties izmantot spriešanas.

Ja jums ir kādi interesanti pieredzi jūs vēlaties koplietot no jūsu ceļo visā dziļā tīmeklī man patīk dzirdēt tos komentāru sadaļā zemāk.

Avoti un papildu lasa:

Kā piekļūt dziļi tīmeklī vai Darknet

Rokasgrāmata iesācējiem, lai izpētītu Darknet

Darknet vai Deepnet

Saistītās ziņas


Post Altcoin

FIMK - Somijas ekonomikas revolucionācija ar kriptogrāfijas valūtu

Post Altcoin

Bitcoin Whiteboard otrdiena - kļūt par Bitcoin drošības ekspertu

Post Altcoin

Kalifornija Viens solis tuvāk Bitcoin legalizēšanai

Post Altcoin

Monētu Brief jaunākie uzlabojumi un drīz būs jāīsteno iezīmes

Post Altcoin

Gems pārvērš kriptos ikvienam

Post Altcoin

Kā nopirkt Namecoin (Paypal, kredītkarte, Skaidra nauda) - 100% droši un vienkārši

Post Altcoin

6 Bitcoin tirdzniecības pamācības, kuru vērts lasīt

Post Altcoin

Fluttercoin: jauna ideja alternatīvās Bitcoin

Post Altcoin

Kā nopirkt Litecoin ar Paypal, kredītkarti vai bankas pārskaitījumu

Post Altcoin

Pārdodit Litekoīnus ar Paypal par skaidrās naudas USD vai EUR

Post Altcoin

Četri fakti par Bitcoin kabatām, kas jums jāzina

Post Altcoin

Kas ir Dogecoin, Labdarības monēta?