Kā nopirkt Litecoin ar Paypal, kredītkarti vai bankas pārskaitījumu | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Kā nopirkt Litecoin ar Paypal, kredītkarti vai bankas pārskaitījumu

Kā nopirkt Litecoin ar Paypal, kredītkarti vai bankas pārskaitījumu

Piezīme: Ja jūs meklējat nopirkt Dash tirdzniecības nolūkos tikai jūs varētu vēlēties, lai pārbaudītu Plus500 Litecoin tirdzniecību CFD. Paturiet prātā, ka tad, kad tirdzniecības CFD savu kapitālu ir pakļauti riskam.

Kas ir Litecoin īsumā?

Litecoin radīja Charles Lee, bijušais darbinieks Google. Tā ir veikusi vispārēju priekšstatu aiz Bitcoin, bet mainīja dažus galveno sastāvdaļu:

  1. Bloks laiks ir 2,5 minūtes, salīdzinot ar 10 minūtes Bitcoin.
  2. Kalnrūpniecības algoritmu, kas bloķē izmantošanu jaudīgu ASIC kalnrači, piemēram, jums ir Bitcoin.
  3. Kopējais Litecoins pieejamo ir 84 miljoni, nevis Bitcoin ir 21 milj.

Kā nopirkt Litecoin? (PayPal, kredītkartes, bankas pārskaitījums)

Litecoin, Bitcoin jaunākais brālis nesen pacēlies jaunus augstumus. Tā Litecoin sasniedza visu laiku augstāko līmeni 2013. Gada decembrī 38 $ tas tad strauji kritās, un tur stabilu valūtas kursu apmēram $ 3 pēdējo 3,5 gadu laikā. Tomēr nesen Litecoin sākās uzplaukums atkal daudzi cilvēki saka, tas ir saistīts ar faktu, valūta ir piemērojies Segwit mīkstās forkimplementations.

Šodien Litecoin tiek tirgots vairāk nekā 40 $ vairumā lielāko biržās. Šajā amatā es to, kā jūs varat iegādāties Litecoins izmantojot kredītkarti, PayPal kontā vai naudas pārvedumu. Paturiet prātā, ka, izmantojot pirmās divas metodes, iespējams, izmaksās vairāk nekā izmantojot pārskaitījumu. Tas ir saistīts ar to, ka, ja jūs pērkat Litecoin ar Paypal vai kredītkarti pārdevējs uzņemas risku jūsu pieprasot chargebackon darījumu.

Solis 1 - Saņemt Litecoin maku

Tomēr ir daži apmaiņa, kas ļauj iegādāties Litecoins tieši.

EToro- platformas, piemēram, eToro nedod jums faktisku piekļuvi jūsu monētas, un jūs nevarat nosūtīt monētas no eToro citiem cilvēkiem. Vienīgais, ko var izdarīt ar platformu, ir pirkt un pārdot Litecoin Fiat valūtās (ti dolāri, eiro uc). Nozīme šo platformu, ir labi, ja vēlaties tikai spekulēt par cenu. Šī metode ir spēkā tikai tad, ja jūs dzīvojat ārpus ASV.

Coinbase- Ļauj iegādāties līdz pat $ 500 vērtu Litecoins izmantojot savu kredītkarti. Augstāki atbildības ierobežojumi var sasniegt, kad jūs pārbaudīt savu identitāti. Coinbase akceptē pircēji no 33 pasaules valstīm, un maksu par apmaiņu ir salīdzinoši zema (galvenokārt ACH pārskaitījumu iekšpusē ASV).

Bitpanda- Ļauj iegādāties Litecoin izmantojot savu kredītkarti, Skrill kontu, SEPA pārskaitījumu vai SOFORT pārskaitījumu. Pērkot uz Bitpanda nepieciešama pārbaudes un pērk ierobežojumi ir salīdzinoši zems (600 eiro).

Bitstamp- Viens no vecākajiem kriptonauda apmaiņu, kas tur. Bitstamp ļauj iegādāties Litecoin ar pārskaitījumu USD vai EUR. Jūs varat arī apmainītos ar jūsu Bitcoins lai Litecoins kā labi.

Solis 3 - pirkt Litecoins un izņemt tos maku

Tiklīdz jūs izlemt par apmaiņas, atvērt kontu un nopirkt Litecoins. Pārliecinieties izņemt Litecoins no apmaiņas jūsu personīgo maku. Nekad neatstājiet monētas apmaiņā, kā jūs riskējat zaudēt tos, ja apmaiņa kļūst hacked vai izslēdzas.

Vai es varu nopirkt Litecoins ar Paypal?

Ja jūs meklējat nopirkt Litecoins ar Paypal nepastāv tieša iespēja. Jums būs nepieciešams iegādāties Bitcoins ar Paypal starpniecību Virwox vai citas iespējas (kā norādīts zemāk), un pēc tam apmainīt tos Litecoins biržā kā changelly.

Svarīga informācija!

VirWox aizkavē jaunu lietotāju darījumus līdz pat 48 stundām. Tas nozīmē, ka var tevi 2 dienas, lai pabeigtu šo procesu. Tas joprojām ir daudz ātrāk, nekā izmantojot pārskaitījumu, bet paturiet prātā, ka tas, iespējams, nebūs tūlītēja (lai gan dažos gadījumos tas ir salīdzinoši ātrāk). Ja jums atrast sev iegūt iestrēdzis jebkurā brīdī, nevilcinieties sazināties ar mani caur kontaktu formu uz vietas.

Dažas lietas, kas jāpatur prātā, pirms mēs sākam. Pirmais ir tas, ka tas ir ļoti grūti nopirkt Bitcoin ar Paypal, jo risks, ko tās rada pārdevēju. Tas joprojām ir iespējams, bet tagad mēs nonākam pie otrā punkta. Tā kā mēs nevaram nopirkt Bitcoin ar Paypal tieši mēs to iegādāties, izmantojot PROFILAKSE. Šis risinājums izraisa darījuma maksu, lai būtu lielāks. Es uzskatu šo procesu joprojām ir vērts izmaksas, jo ārkārtīgi svārstīgās Bitcoin.

Arī minimālā summa, lai iegādātos šajā procesā ir 0.002BTC, tāpēc nelietojiet šo procesu, ja vēlaties iegādāties mazāk nekā.

Atvērt kontu VirWox

Pirmā lieta, jums ir jādara, ir doties uz VirWox (Virtual World Exchange), un atvērt jaunu kontu - meklēt par "vēl nav reģistrēta," saikni, kā parādīts zemāk attēlā:

Tagad vienkārši aizpildīt jūsu personīgo informāciju. Ja lūdz jums par jūsu iemiesojumu vārda vienkārši atstāt to "bez iemiesojumu" un noklikšķiniet uz "Register. Kad tas solis ir veikts jums tiks nosūtīts e-pasts ar savu paroli.

SVARĪGI - Neaizmirstiet nomainīt paroli

Šajā ziņojumā no VirWox jūs saņemsiet paroli. Piesakieties VirWoxwith šo paroli. Es ļoti iesakām jums mainīt to, kad iekšā, jo jums būs pārskaitot naudu, izmantojot šo kontu. To var izdarīt sadaļā "mainīt iestatījumus", kā parādīts šeit:

Papildiniet savu kontu caur Paypal 

Tagad dodieties uz "Depozīts" un izvēlēties "Paypal paust" metodi. Ievadiet summu, USD / EUR vēlaties noguldīt un noklikšķiniet uz Paypal norēķināšanos pogu. Ņemiet vērā, ka, ja jūsu konts ir jauns jums būs max limitu, cik daudz jūs varat noguldīt. Ar laiku šis ierobežojums tiks noņemts, un jums būs iespēja noguldīt vairāk un vairāk.

Kad konts tiek finansēts ir pienācis laiks, lai iegādātos kādu SLL (Second Life liepas), un apmainīt tos Bitcoins. Uzsākot pērkot SLL ar SLL / USD maiņas, kā parādīts šeit:

Kad redzat SLL jūsu kontā (augšējā kreisajā pusē), jums tagad ir nepieciešams, lai apmainītos tos Bitcoins. Iet uz SLL / BTC maiņas un apmaiņas jums liepas uz Bitcoins:

Izņemt jums Bitcoin

Iet atpakaļ uz VirWox un pārskaitīt savus līdzekļus šajā Bitcoin adresi:

Tagad jūs varat izmantot Changellyor Shapeshiftto apmainītos ar jūsu Bitcoins uz Litecoins.

Saistītās ziņas


Post Altcoin

Kickstarter Sluice Box pielāgotajām skripta ieguves platformām

Post Altcoin

Monētu Brief jaunākie uzlabojumi un drīz būs jāīsteno iezīmes

Post Altcoin

Bytecoin (BCN) Patiesi anonīms kriptvulāte

Post Altcoin

Tas ir par Blockchain, nevis Bitcoin

Post Altcoin

Reddcoin izaugsme Bitcoin Bear tirgus gada laikā

Post Altcoin

Bitcoin un naudas nākotne

Post Altcoin

6 Pasākumi, lai novērtētu, vai ir vērts ieguldīt alternatīvu kriptvizuālo valūtu

Post Altcoin

Rebranding, intervijas un pilnu monētu lapu sarakstu

Post Altcoin

Gavin Andresen parādīs, kā ieviest divfaktoru seifa failu aizsardzību

Post Altcoin

Multisig: iesācēju ceļvedis

Post Altcoin

Tutorial: Kā lietot Darkcoin maku un Darksend

Post Altcoin

Kā nopirkt NEO 3 vienkāršos soļos: iesācēju rokasgrāmata