Pirkt Peercoin ar Paypal vai kredītkarti | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Pirkt Peercoin ar Paypal vai kredītkarti

Pirkt Peercoin ar Paypal vai kredītkarti

Piezīme: Ja jūs meklējat nopirkt Peercoin ar Paypal vai kredītkarti tirdzniecības nolūkos tikai izbraukšana FXOpen s šifrēšanas tirdzniecību. 

Peercoin (PPC / PPCoin / Peer-to-peer-Coin) ir digitālā valūta, kas ir aizstājēju Bitcoin. Tas atšķir sevi no citiem altcoins, izmantojot apliecinājumu staba / pierādījumu darba (nezinu, ko tas nozīmē? Good....me ne).

Laikā, kad rakstveidā šo ziņu Peercoin s tirgus vāciņš ir 126411 BTC, un tas ir trešais lielākais altcoin. Tas ir arī ācijas valūtā, kas nozīmē, ka vairāk cilvēku to izmantot, vairāk Peercoins ir pieejami. Viens no pēdējā lieta, kas jāpatur prātā, ir tas, ka darījumu nodevas Peercoin ir augstākas un maksā 0,01 PPC par katru darījumu. Tas padara šo par naudas daudz mazāk šķidruma nekā Bitcoin vai Litecoin piemēram.

Peercoin arī uzskatīts, jo enerģijas patēriņu par kalnrūpniecības tas būs ievērojami zemāks par to, kas ir nepieciešams Bitcoin vai Litecoin videi draudzīgi.

Šodien galvenais apmaiņu, kas nodarbojas ar Peercoins ir BTC-E. Tā kā nav iespējams noguldīt naudu BTC-E ar Paypal vai kredītkarti, mēs vispirms iegādāties kādu Bitcoins ar Paypal vai kredītkarti caur VirWoxand tad konvertēt šos Bitcoins par Peercoins.

1. Solis - pirkt Bitcoins ar Paypal vai kredītkarti caur VirWox

Iet uz VirWoxand izveidot kontu. Ja jums atrast sev ņemot problēmas procesā konta izveides jūs varat atrast pilnu paskaidrojumu šeit. Pēc tam, kad ir izveidots konts, kuru var papildināt kontu, izmantojot Paypal vai kredītkarti. Paturiet prātā, ka saskaņā ar dienu mūsu konts ir aktīvs jums būs pieejama maks depozīta summu.

Kad jūs glabāšanā naudu, tad varat iegādāties SLL ar šo naudu un tirdzniecību to BTC. Jauniem lietotājiem tas var ilgt līdz pat 48 stundām, lai saņemtu savu kontu manuāli apstiprināts, un redzēt BTC kontā, tāpēc nav jāuztraucas, ja jūs neredzat Bitcoins uzreiz.

2. Solis - Pārvietojiet Bitcoins uz BTC-E

Kad jūs redzēt Bitcoins kontā ir pienācis laiks, lai pārvietotu tos uz BTC-E. Vispirms jums būs nepieciešams piereģistrēties / piesakieties BTC-E un izveidot Bitcoin adresi. Tas tiek darīts, uzklikšķinot uz "fondiem", un uzklikšķinot uz "depozītu" blakus Bitcoin.

Tagad dodieties atpakaļ uz VirWox un noklikšķiniet uz "Izņemt". Jums būs iespēja nosūtīt šos Bitcoins uz BTC-E adreses tikko radīto.

3. Solis - Iegādāties Peercoins

Tiklīdz jūsu Bitcoins parādās BTC-E ir pienācis laiks doties uz BTC / PPCexchange un nopirkt dažas Peercoins. Pēc tam, kad darījums ir pabeigts, jums būs iespēja redzēt jūsu Peercoins zem "fondu" sadaļu BTC-E.

Darīts!

Nobeigumā es vēlos pateikt pāris lietas. Vispirms šis process var ilgt jebkur no 1 stundas līdz 2 dienām, atkarībā no tā, cik ātri puiši VirWox apstiprinātu savu kontu un pārsūtīt Bitcoins. Otrkārt, šis process ir daudz darījumu maksu, jo jums ir iet cauri 2 dažādās biržās lai saglabātu, ka prātā. Ja vēlaties, zemāku maksu jūs vienmēr varat izmantot parasto vadu pārsūtīšanas metodi, bet tas notiek pat ilgāk.

Saistītās ziņas


Post Altcoin

Kā nokļūt Bitcoins - ceļvedis, kā ietaupīt Bitcoins ātri un bez maksas 2018

Post Altcoin

Tumšais maka Alpha 7 atbrīvojums

Post Altcoin

Fluttercoin: jauna ideja alternatīvās Bitcoin

Post Altcoin

Ripple Jesse Powell atkāpjas no amata

Post Altcoin

Dogecoins Dogecar pie Talladega Superspeedway

Post Altcoin

Bitcoin pamati

Post Altcoin

Kā nopirkt Ethereum Classic (ETC) ir 3 soļi - iesācēja rokasgrāmata

Post Altcoin

Beta pārskatīšana - Reddcoin Social Wallet ar sociālo tīklu integrāciju

Post Altcoin

Bitcoin un naudas nākotne

Post Altcoin

Kā nopirkt cardano (ADA) 3 vienkāršos soļos: iesācēju rokasgrāmata

Post Altcoin

Kā iegūt savu pirmo Bitcoin šodien

Post Altcoin

Bit-itum - Bitcoin, Ethereum un Orisi potenciāls, otrā daļa