Kā nopirkt EOS 3 vienkāršos soļos - iesācēja rokasgrāmata | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Kā nopirkt EOS 3 vienkāršos soļos - iesācēja rokasgrāmata

Kā nopirkt EOS 3 vienkāršos soļos - iesācēja rokasgrāmata

Daudzi uzskata par potenciālo konkurentu Ethereum, EOSis uz blockchain balstītu platformu, kas atbalsta decentralizētus pieteikumus (Dapps). Dapps palaist uz decentralizētu, peer-to-peer tīkls, nevis uz centralizētu serveriem. Tiem nav nepieciešama trešajai pusei vai starpnieks. Tā vietā, tie tieši savienot sniedzējiem un lietotājiem.

Dan Larimercreated EOS (kas apzīmē Ethernet Over Sonet). Viņš ir arī līdzdibinātājs BitShares un Steemit.

Ar savu dizainu, EOS plāno būt pielāgojamiem un elastīgāka nekā Ethereum, kas padara to vieglāk izstrādātājiem radīt decentralizētas progr. EOS ir veikusi šādas prasības:

  • Ka tas nebūs darījumu maksas
  • Ka tas ir potenciāls miljoniem darījumu sekundē

Tomēr projekts vēl ir sākuma stadijā, tāpēc tas nav darba produkts vēl.

EOS tiek finansēta, izmantojot par žetoniem pārdošanā. Tas ir unikāls, jo to, ka viens miljards ERC-20 žetoniem tiks izplatītas vairāk nekā viena gada periodu. Citiem vārdiem sakot, ikvienam būs vienāda iespēja iegādāties žetonus.

Step 1: izvēle EOS maku

Lai gan pašlaik nav oficiāli EOS maki, EOS izmanto ERC-20 marķieri. Tā, piemēram, jūs varat saglabāt savu EOS žetonus ar EPP-20 saderīgu maku. Ir daži dažādu veidu kabatas pieejams jums:

Desktop Maki glabāšanai EOS

Jaxxand Exodusare viens no populārākajiem darbvirsmas maki EOS. Tie ir gan vairāku kriptonauda portfeļi, kas ir pieejams Windows, Mac un Linux. Faktiski, Jaxx ir pieejama Android un iOS arī.

Gan Jaxx un Exodus ir ShapeShift uzcelta, kas ļauj ātri, viegli tirdzniecības cryptocurrencies.

Aparatūras Maki glabāšanai EOS

Jūs varat izmantot Ledger Nano Smilšu Trezorhardware kabatas uzglabāt ERC-20 žetonus. Bet jums ir nepieciešams, lai savienotu jūsu aparatūras maku ar MyEtherWallet.

Gan edger un Trezor maki ir saderīgs ar Windows, Mac un Linux. Viņi tautas iespējas, kas piedāvā lielāku drošību nekā lielākajā daļā citu seifu veidiem.

Tīmekļa Maki glabāšanai EOS

Varbūt labākais maku, lai uzglabātu jūsu EOS žetonus ir MyEtherWallet. Atšķirībā no daudziem tiešsaistes maki, tas ir atvērtā koda, kas ļauj jums saglabāt Etera savā datorā, nevis uz viņu serveriem. Šī funkcija padara to daudz drošāk, nekā lielākā daļa tīmekļa maki, jo jūs kontrolējat Maka informāciju.

Mobilie Maki glabāšanai EOS

Jaxxis pieejams mobilajām ierīcēm arī. Citiem vārdiem sakot, jūs varat saglabāt savu EOS ERC-20 žetonus savā Android vai iOS ierīcē. Jaxx atbalsta dažādus cryptocurrencies, un tas ir ļoti intuitīvu interfeisu, kas padara to īpaši piemērotu iesācējiem.

2. Solis: Atrast EOS Exchange

Tā ir pieejama daudzās lielākajās kriptonauda apmaiņu EOS žetonus, tā būtu viegli pietiekami, lai jūs varētu tos iegādāties, kur jūs atrodaties.

Šeit ir saraksts ar populārākajiem variantiem:

Pirkt Eos Binance

Uzsākta 2017, Binancehas ātri izveidojusi sevi kā vienu no populārākajiem kriptonauda apmaiņu. Tā ir uzskaitīti desmitiem altcoins, tostarp EOS žetoniem. Diemžēl, jūs varat finansēt tikai jūsu Binance kontu cryptocurrencies, kas var būt nedaudz ierobežot. Tomēr, jums ir iespējas, lai iegūtu BTC un ETH pāriem.

Pirkt Eos Kraken

Tāpat Binance, Krakenhas gan BTC un ETH pāriem EOS. Tomēr Kraken piedāvā nedaudz lielāku elastību. Piemēram, jūs varat papildināt kontu ar EUR, USD, JPY, un CAD.

Kraken ir zināms, ir samērā viegli reģistrēt, un piedāvā salīdzinoši zemu maksu. Tomēr tas tā sniegums ir nesen cietusi laikā pīķa tirdzniecības laikā.

Pirkt Eos HitBTC

HitBTCis uz kriptonauda apmaiņu, kas atrodas Eiropā. Tā piedāvā daudz dažādu cryptocurrencies, tostarp EOS. Jūs varat veikt depozītu, izmantojot EUR vai USD. Lai gan informācijas apmaiņa ir viegli lietot, tas nav labākais tiešsaistes reputāciju, jo daudzi apgalvo, ka tai trūkst pārredzamības. Jums vajadzētu ārstēt HitBTC piesardzīgi, jo tā ir neregulēta apmaiņa.

Nopirkt EOS izmantojot Shapeshift

Lai gan visiem citiem kriptonauda biržās šajā sarakstā ir nepieciešama reģistrācija, ShapeShiftrequires nekādas privātas informācija whatsoever. Tas ļauj apmainīties dažādus cryptocurrencies par EOS. Maksa ir uz stāvas malas, bet tas ir maza cena, kas jāmaksā par ērtības un privātumu, ko tā piedāvā.

Pirkt Eos Bithumb

Bithumbis viens no lielākajiem biržās Dienvidkorejā, un tas ir augstākais tirdzniecības apjomu EOS. Tomēr, ja jūs, kas atrodas Dienvidkorejā, tas, iespējams, nav labākais risinājums jums, jo tie tikai pieņemt KRW. Maiņas ir samērā vienkārša iesācējiem, un tas ir maz ko piedāvāt, cik uzlabotas tirdzniecības funkcijas.

Pirkt Eos Bitfinex

Bitfinexis viens no nedaudzajiem kriptonauda apmaiņu ar kuru EOS / USD pārim, tāpēc tas ir populārs risinājums ikvienam iegādāties EOS. Taču tas nav īpaši iesācējam draudzīga platforma, jo tā ir diezgan sarežģīta interfeisu.

Nopirkt EOS ar Cash

Atšķirībā no Bitcoin, šobrīd nav dzīvotspējīgs veids, kā iegādāties EOS ar skaidru naudu. Kad EOS platforma tika uzsākta šī situācija var arī mainīties. Jūs vienmēr varētu iegādāties Bitcoin, iemaksājot LocalBitcoins, tad tirgoties to EOS uz galveno kriptonauda apmaiņu. Tomēr šis process var būt daudz sarežģītāka, nekā nepieciešams.

Nopirkt EOS ar kredītkarti

Ļoti maz kriptonauda apmaiņa ļauj iegādāties kriptogrāfisko ar kredītkarti vai debetkarti. Jūsu labākais bet ir izmantot Coinbaseor CEX.IO. Tad jūs varat iegādāties vēl kriptonauda (piemēram Bitcoin vai Ethereum) ar kredītkarti vai debetkarti. Pēc tam Jūs varat pārsūtīt to uz citu apmaiņu, tirdzniecību to EOS vai tirgoties tieši EOS caur Changelly.

Nopirkt EOS ar PayPal

Līdzīgi kā kredītkarti, nav veids, kā tieši pirkt EOS no PayPal. Tomēr, ja jūs esat gatavi pirkt citu kriptonauda un tirdzniecību to EOS varat apskatīt LocalBitcoins un VirWOX.

Atkal, jūs nepieciešams tirgoties kriptonauda ka esat iegādājies EOS caur Changelly, jo jūs nevarat tieši nopirkt EOS caur iepriekš minētajām opcijām.

3. Solis: Izņemt savus EOS žetonus ar savu maku

Atcerieties, nekad neatstājiet monētas vai žetonus uz apmaiņu. Ja jūs izmantojat tirdzniecības platformu, lai iegādātos EOS, piemēram, tiem, kas minēti iepriekš, pārliecinieties, lai izņemtu savu monētas no šīs apmaiņas uz savu personīgo maku. Tādēļ, jums ir aizsargāti, ja apmaiņa tiek uzlauzts vai kļūst maksātnespējīgs.

Saistītās ziņas


Post Altcoin

Kā nopirkt zvaigžņu lumenus 3 vienkāršos soļos: iesācēja rokasgrāmata

Post Altcoin

Reddcoin zemās cenas skaidrojums un pārredzamības aicinājums

Post Altcoin

Intervija: Brandona Kurtza no Vertokina sportista

Post Altcoin

Bitcoin Whiteboard otrdiena - kļūt par Bitcoin drošības ekspertu

Post Altcoin

Zaļo kreiso valūtas kaujas

Post Altcoin

Kā nopirkt NEO 3 vienkāršos soļos: iesācēju rokasgrāmata

Post Altcoin

6 Bitcoin tirdzniecības pamācības, kuru vērts lasīt

Post Altcoin

Gaidāmie Bitcoin dakšas 2018. gadā - Lūk, ko skatīties

Post Altcoin

Izskaidrots Bitcoin Gold karstais forks (nāk 25.oktobrī)

Post Altcoin

Bitcoin kā ilgtermiņa ieguldījums

Post Altcoin

Vai suņu kucēns ir miris? Vai arī Doge atkal pieaugs?

Post Altcoin

Kā nopirkt Monero 3 vienkāršos soļos: iesācēju rokasgrāmata