Kā nopirkt Ethereum Classic (ETC) ir 3 soļi - iesācēja rokasgrāmata | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Kā nopirkt Ethereum Classic (ETC) ir 3 soļi - iesācēja rokasgrāmata

Kā nopirkt Ethereum Classic (ETC) ir 3 soļi - iesācēja rokasgrāmata

Jūs droši vien esat dzirdējuši par Ethereum, kas ir otrs vērtīgākais kriptonauda pasaulē, šobrīd otrajā vietā Bitcoin. Jūs esat arī dzirdējuši Ethereum Classic, kas pašlaik ierindota kā 5. Lielākais altcoin atbilstoši tās tirgus vāciņu.

Šis īsais ceļvedis būs izskaidrot atšķirību starp divām monētām, un kā jūs varat iegādāties Ethereum Classic. Ja jūs meklējat, lai "cits" Ethereum izlasīt šo ziņu.

Kāda ir atšķirība starp Ethereum un Ethereum Classic?

Stāsts iet atpakaļ uz pirmo pusi 2016., kad projekts sauc theDAO (īss decentralizētas autonomās organizācijas), centās veidot decentralizētu korporāciju virs Ethereum tīklā.

Caur ICO theDAO crowdfunded vairāk nekā $ 140 miljonus ēterī (Ethereum valūtā), lielākais crowdfund vēsturē tajā laikā, kas tika nosūtīts uz bloķēta par gudru līgumu.

Īss, bet pēc crowdfund beidzās uzlauzējs izmantot kritisku bug kontrakta kodu, ļaujot viņam iztukšot līdzekļus no theDAO citā līgumā viņa kontrolē.

Ethereum izstrādes komanda, no kuriem daudzi bija iesaistīti theDAO projektā, bija šokā. Ethereum bija daudz mazāks toreiz, theDAO notika aptuveni% 14 visu ētera esamību un ETH cena tika krītot. Sakarā ar to, kā theDAO līgums tika writtten, Ethereum izstrādātāji bija mēnesi pirms hakeris var sākt izplūšanu līdzekļus.

Piedāvātais risinājums bija atritināt visu Ethereum blockchain uz punktu pirms uzbrukums notika, un mainot kodu, lai theDAO ieguldītāji varētu atsaukt savus ieguldījumus, un saņemt savu ETH atpakaļ. Būtībā viņi pārrakstīja vēsturi, kaut kas nebūtu iespējams patiesā decentralizētu negrozāma virsgrāmatā.

Daži cilvēki nepatika atritināt ideja vispār - tas ir tad, kad Ethereum Classic ir dzimis. Arguments gāja šādi:

Unikāls piedāvājums no Ethereum tiek neapturams kodu sistēma, kurā kods ir likums, un neatkarīgi no jums ieprogrammēt uz to vienkārši iet un neviens nevar apturēt. Varbūt šāda sistēma netiek ņemts vērā, ja kods ir cieta, vai arī darbojas kā paredzēts, tas vienkārši iet to.

Pats fakts, ka Ethereum attīstības komanda varēja atsaukt theDAO mīkla bija brīdinājuma zīme daudziem. Ja pāris telefona zvanus starp dažiem svarīgākajiem partiju un dažiem gabals kodu var mainīt Ethereum blockchain, kā neapturams tas tiešām ir?

Veids Ethereum Classic atbalstītāji redzēt, tie ir oriģināls Ethereum. Tos izmanto sākotnējo kodu bez atritināt un ar nozīmīgu skaitu sekotāju. Galu galā, kam simtiem miljonu dolāru vērtībā tirgus vāciņu nozīmē daudz cilvēki pērk uz Ethereum klasiskās paradigmas.

Laikā, sadalīšanas, dēļ daudz neskaidrību gan ETH (Ethereum) un ETC (Ethereum Classic) bija daži diezgan gaistošās cenu svārstības. Sadalījums tika citēts kā iemeslu cenu lejupslīdes cenu, kas ilga gandrīz gadu ilga. Tā kā mēs esam redzējuši tendenču izmaiņas un abas valūtas piedzīvoja spēcīgu cenu pieaugumu.

Kā nopirkt Ethereum Classic 3 Simple soļi

1. Solis - Iegūt ETC maku

Kā mobilo risinājumu, kuru Jūs varat izmantot vairāku valūtu maku Coinomi, kas ļauj vairāku veidu aktīviem utt ir viens no tiem. Coinomi Strādā par android, un drīz iOS too.

ClassicEtherWallet CX Vai Chrome paplašinājums, kas ļauj jums turēt ETC ar vieglumu, bez ķerties pie interneta maku, jo pagarinājums tiek izmantota kā vietējās vienkāršajā maku.

Drošākais risinājums glabāšanai ETC ir aparatūras maku. Ledger Nano Shas native atbalsts ETC un to var viegli izmantot, lai saglabātu savu ETC uz saldētavu. Jūs varat izlasīt mūsu Ledger Nano S reviewhere.

Tur ir arī pilnvērtīga dūmaka maku, kas ir dzimtā programmatūra, kas darbojas Ethereum, pielāgot, lai strādātu ar Ethereum Classic. Jūs varat saņemt to uz GitHub un kļūt par daļu no tīkla.

2. Solis - Pirkt Ethereum Classic

Platformas, piemēram, eTorodon't dod jums faktisko piekļuvi jūsu monētas, un jūs nevarat nosūtīt monētas no eToro citiem cilvēkiem. Vienīgais, ko var izdarīt ar platformu, ir pirkt un pārdot Ethereum Classic Fiat valūtās (ti dolāri, eiro, utt). Nozīme šo platformu, ir labi, ja vēlaties tikai spekulēt par cenu.

Ir 3 galvenie apmaiņa, ka mēs iesakām iegādāties faktisko ETC, tie ir Poloniex, Bitfinexand Kraken.

Kraken un Bitfinex ļauj iegādāties ETC ar fiat valūtu, kā arī ar Bitcoin. Jo Poloniex tomēr jūs varat tirgoties tikai Bitcoins ETC (jūs nevarat noguldīt USD, EUR vai jebkuru citu Fiat valūtā tur).

Mēs ātri palīdzēs jums, izmantojot procesu, pērkot to Poloniex.

  • Pierakstīties uz apmaiņu.
  • Apstipriniet savu e-pasta adresi, noklikšķinot uz saites, validācijas nosūtīts uz jums.
  • No augšējā labajā stūrī, kur "Svari" tab ir, punkts par to, un nospiediet "Noguldījumi & izstājušies".
  • Noklikšķiniet uz "depozītu" pie Bitcoin (BTC) līnijas, tas būtu jums Bitcoin adresi, ko sūtīt Bitcoin, lai, lai finansētu savu kontu.
  • Iet atpakaļ uz "Exchange" cilnes augšējā kreisajā stūrī. Izmantojiet meklēšanas joslu, lai meklētu ETC un noklikšķiniet uz tā.
  • Aizbērt cenu, ko vēlaties, nosaukti BTC, un summu, kuru vēlaties. Jūs varat redzēt apakšējo līniju cik BTC tas maksās, un pēc tam noklikšķiniet uz "Pirkt".

Ja esat ievadījis cena ir augstāka par tirgus cenu, jūs saņemsiet savu pasūtījumu izpildīts diezgan ātri. Ja tas ir zem tirgus cenas, jūs pasūtījums tiks pievienota pasūtījumu. Pēc tam, kad pārdevēji sasniedz punktu, ka viņi ir gatavi pārdot par šo cenu, jūsu pasūtījums tiks izpildīts, un ETC būs nopircis.

3. Solis - Izņemt savu Ethereum Classic jūsu maku

Kad esat pabeidzis pērk, neaizmirstiet, lai saņemtu savu monētu no apmaiņas, jo tas ir ļoti būtiski, lai kontroli pār savu naudu un samazinot uzticību jūs nodot trešajām personām, piemēram, apmaiņu.

Iet uz maku esat izvēlējies un iegūt saņemšanas adresi. Pārliecinieties, lai izmantotu paraugpraksi, piemēram, atbalstu jūsu maku (skatiet mūsu pilnu maku apmācību šeit).

Pēc tam, kad ir jūsu ETC adresi atgriezties Poloniex. Pie "Noguldījuma un izmaksas" tab meklēt ETC līnijas un nospiediet "izņemšana".

Put adresi jums no jūsu maku, izvēlējās summu, kas būtu visu summu, jūs neesat aktīvi tirgots, un hit "izņemšana". Paturiet prātā, ka jāpiemēro daži dienas un mēneša izņemšanas ierobežojumus, un tos palielināt, jums vajadzētu pārbaudīt savu identitāti ar apmaiņu.

Darīts!

Ceru, ka jums tagad ir labāka izpratne par to, kas Ethereum Classic ir un kāpēc tā pastāv. Ja jums ir vēl kādi komentāri vai jautājumi, nekautrējieties atstāt komentāru sadaļā zemāk.

Saistītās ziņas


Post Altcoin

Multi-vPoW: Myriadcoins Solution for Merge-Mining

Post Altcoin

Reddcoin sociālā pārraide

Post Altcoin

Dogecoins # 98 NASCAR Dogecar ir gatavs iet

Post Altcoin

Zelta noteikumi: galvenais ceļvedis, lai nopirktu un izmantotu bitkīnus

Post Altcoin

Vienkāršs cryptocurrency ieguves ceļvedis X algoritmiem

Post Altcoin

Dogecoin valsts

Post Altcoin

Bitcoin dienas pārskats: BitFury Capital iegulda BitGo, KnCMiner aizver 14 miljonu dolāru sērijas ieguldījumu kārtu un vairāk

Post Altcoin

Ripple Jesse Powell atkāpjas no amata

Post Altcoin

Ceļvedis: 4 nejauks programmas, kas ļaunprātīgi noņems jūsu failus bitēmiem

Post Altcoin

Darkcoin pievienots Darknet narkotiku tirgiem

Post Altcoin

Apmācība: Reddcoin POSV maka jauninājums uz Mac

Post Altcoin

Ievads Bitcoin tirdzniecībā