Kā nopirkt IOTA: Pamata iesācēju rokasgrāmata | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Kā nopirkt IOTA: Pamata iesācēju rokasgrāmata

Kā nopirkt IOTA: Pamata iesācēju rokasgrāmata

Nosaukums IOTA nāk no lietisko internetu (IoT). Nākamajā desmitgadē, ir sagaidāms, ka ir vairāk nekā 50 miljardi interneta iespējotu ierīcēm. Paturot to prātā, IOTA piedāvā veidu, kā nodot microtransactions starp šīm ierīcēm. No Jota mērķis ir ļaut šīm ierīcēm sūtīt micropayments tehnoloģiskiem līdzekļiem reālajā laikā, uz atvērtā tirgū, un bez maksas.

IOTA: lietiskais Ledger - juceklis

Ar modulī lietisko, tad IOTA mugurkauls ļauj dalībniekiem norēķiniem par darījumiem ar nulles maksas, padarot to pievilcīgu resurss gandrīz ikvienam. IOTA piedāvā inovatīvu mudžeklis virsgrāmatu, kas ir gan mērogojamu un viegls, lai nodotu precīzas summas resursu pieprasījuma un nokārtot darījumus bez maksas maksu. Juceklis virsgrāmata ir blockless, izplatīts virsgrāmatā, kas darbojas kā pašregulējoša, decentralizētu peer-to-peer tīkls. Plašāku informāciju par juceklis virsgrāmatu, lasīt Jota balto papīru.

Microtransactions ar nulles nodevām Secure datu pārsūtīšana, kā arī līzinga Out of pievienotajām ierīcēm

Jauka lieta par IOTA ir, ka tas ļauj frictionless microtransactions notiks, jo tajā nav maksas, kas parasti padara nelielu naudas pārskaitījumus neiespējami dārgi. Tas patiesi ir Svētais Grāls naudas pārvedumu, jo tas paver jaunas biznesa perspektīvas.

Ar Tango virsgrāmatu, IOTA pieļauj drošu veidu, kā pārsūtīt datus no partijas uz partiju. Tā kā dati pārsūtīti caur juceklis tiek dalītas tikai starp autentificēto ierīces, tas ir droši un nav iespējams izmantot.

Vēl viens, izmantojot Jota priekšrocība ir tā, ka tas var kalpot kā e-pārvaldības sistēmā, jo īpaši attiecībā uz e-balsošanas. Atšķirībā no tipiska balsojumos, kas teorētiski var nesankcionēti, tad e-balsošanas izmantošanu caur juceklis virsgrāmatā uz Jota tīklā ir precīzs veids, kā ierakstīt un skaitīšanas balsis.

Vēl viens milzīgs bažas par privātpersonu visā pasaulē, kā droši sūtīt ziņojumus citiem. Masked ziņojumapmaiņas uz moduli par Jota kodola piedāvā veidu, lai apmainītos ar datiem, kas pilnībā autentificētu un šifrētu veidā.

Vēl viens revolucionārs pakalpojums, kas IOTA piedāvā ir rentabls veids, iznomāt gandrīz jebko ar mikroshēmu tajā. Piemēram, iekārtas, instrumenti, Drones, uzglabāšanai datorā, skaitļošanas jaudu, un Wi-Fi joslas platums visus var iznomātas citiem, kas ļauj indivīdiem, lai nopelnītu vērtību ar savstarpēji ierīcēm, kas viņi nav pašlaik izmanto nevis ļaut viņiem sēdēt dīkā.

Visi šie revolucionārs idejas ir atļauts IOTA lai izceltos no iepakojuma cryptocurrencies, jo tas piedāvā pilnīgu risinājumu raitu micropayments bez maksas starp savstarpēji ierīcēm.

Kā nokļūt jota maku

Tā IOTA ir salīdzinoši jauns projekts, tajā nav reāla lietotājam draudzīgu maki, no kuriem izvēlēties, tāpēc daudzi cilvēki uzglabātu Jota biržās. Lai gan daudzi iesācēji, kam nav stabilu izpratni par tehniskajām detaļām izvēlas to darīt, tas nenozīmē, ka uzglabājot Jota biržā, ir laba ideja. Personas, kuras var izveidot darbvirsmas maku vajadzētu izmantot, ka vai izdrukāt papīra maku, lai nodrošinātu savas monētas.

IOTA Desktop maciņš

Visbiežāk risinājums glabāšanai Jota ir lejupielādēt un instalēt Jota GUI clientdirectly no Jota. Šis maks ir pieejama Windows, Mac un Linux. Kad esat izveidot šo maku, izvēlieties "gaismas mezglu" un uzņēmēja. Tad ģenerētu 81 rakstzīmju sēklas, kas satur tikai lielos burtus un numuru 9. Saglabāt šo sēklu drošā vietā.

Šeit ir virzieni un commentsfrom daži lietotāji uz Reddit kuri apspriež, cik grūti tas maciņš ir izveidot. Patiesi, izveidojot Lightwallet nevajadzētu būt pārāk grūti, bet daži iesācējiem, iespējams, nevarēs pabeigt uzdevumu. Lūk video, kas palīdzēs jums izveidot darbvirsmas maku uz Windows.

IOTA Mobilais seifs

Ir Jota mobilo maki gan Android, gan iOS ierīcēm, bet viņi abi beta. Par Android versioncomes ar atrunu, lai izmantotu to uz savu risku, lai saglabātu, ka prātā.

Saskaņā ar lietotājiem, iOS IOTA mobilo walletappears būtu funkcionāla, bet tas, iespējams, nevajadzētu izmantot, lai noturētu lielu skaitu Jota, jo tas nav oficiāli atbrīvots vēl.

IOTA Papīra maciņš

IOTA papīra walletrequires 81 rakstzīmes ar lielajiem burtiem un skaitļa 9 tāpat kā darbvirsmas maku. Pēc radot papīra maku, jūs varat to izdrukāt un nosūtīt Jota uz to. Šajā dokumentā maks jāglabā drošā vietā turpmākai izmantošanai.

Lūk vēl viens IOTA papīra walletthat ir vēl vieglāk izmantot, jo tas rada jota sēklas un kodē to mnemonisks vārdiem. Vienkārši pārvietojiet peli ap izlases sēklām un izdrukāt maku bez darīt daudz kas cits.

Kur var nopirkt Jota?

IOTA var iegādāties vairākos dažādos apmaiņu. Pašlaik apmaiņa, kas piedāvā vislielāko likviditāti ir Bitfinex, kur to var iegādāties ar BTC, USD, un ETH. Tomēr Bitfinex vairs pārbaudīt ASV lietotājiem, tāpēc šie cilvēki būs meklēt citu iespēju. Ikviens, kas atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs, un ir IOTA uz Bitfinex vajadzētu saņemt tos pie apmaiņu, cik drīz vien iespējams. IOTA var iegādāties arī uz Binance, ka Jota Exchange un Bit520.

Ikviens, kas vēlas pārvietot savu Jota off apmaiņas varat izmantot papīra maku, jo tas, šķiet, ir vienkāršākais risinājums ilgtermiņa glabāšanai. Turētāji, kuri ir tehniski gudriem varat izveidot darbvirsmas maku. Attiecībā uz lielāko daļu, izvairīties, izmantojot interneta un mobilo maki, jo viņi joprojām ir beta.

IOTA ir daudzsološs nākotne

Ar savu grand vīziju, IOTA cenšas revolucionizēt lietisko internetu, apvienojot microtransactions kopā ar nulles maksas visās pievienotajām ierīcēm. Ņemot vērā berzes apmaiņas veids, vērtības, tas ir skaidrs, ka IOTA ir spoža nākotne priekšā no tā. Ikviens, kas vēlas gūt labumu no agrīnas pielietotājam statusa vēl var, jo šis projekts ir tikai sākumstadijā.

Vienīgais reālais atmaksas iegādi un glabāšanu Jota ir tas, ka desktop maka ir samērā grūti uzstādīt, lai ikvienam, kas ir nepieredzējuši. Turklāt tīmekļa mobilie maki ir beta, padarot Jota papīra maku labākais un vienkāršākais risinājums ilgtermiņa īpašniekiem.

Saistītās ziņas


Post Altcoin

6 padomi, kas palīdzēs Jums ceļot ar Bitcoin

Post Altcoin

Bitcoin dienas pārskats: CheapAir pieņemot Dogecoin un Litecoin, DigitalTamable Gold ar Bitcoin Exchange un daudz ko citu

Post Altcoin

Kā tirdzniecību Bitcoins un NOT get arestēts

Post Altcoin

Dogecoins # 98 NASCAR Dogecar ir gatavs iet

Post Altcoin

Kas ir Feathercoin?

Post Altcoin

Kas ir Dogecoin, Labdarības monēta?

Post Altcoin

Dogecoins Dogecar pie Talladega Superspeedway

Post Altcoin

Kas ir Dogecoin

Post Altcoin

Ethereum palielina $ 6,4 miljonus Genesis pārdošanas pirmajā ceturksnī

Post Altcoin

Tas ir par Blockchain, nevis Bitcoin

Post Altcoin

Bitcoin Scam tests - 10 rīki, lai noteiktu, vai Bitcoin bizness ir Legit

Post Altcoin

Reddcoins revolucionārās izmaiņas: pierādījums Stake ātrums (PoSV)