Kā nopirkt Monero 3 vienkāršos soļos: iesācēju rokasgrāmata | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Kā nopirkt Monero 3 vienkāršos soļos: iesācēju rokasgrāmata

Kā nopirkt Monero 3 vienkāršos soļos: iesācēju rokasgrāmata

Mēs uz Monero (XMR) iepriekš mūsu Iesācēja rokasgrāmata Monero. Ir pagājis gads, un ir pienācis laiks pārskatīt interesantu tēmu šo konfidencialitātes orientētas kriptonauda. Mūsu prasība, ka Monero ir premier monētu anonīmiem transactionsappears bijis apstiprina, gan ar to pieaugošo pieņemšanu darknet tirgos (DNMs) un uzsākšanas Libertas, pirmā Monero tikai DNM.

Padoms: tiem, kas meklē maksimālu privāto maksājumu, pārbaudiet šo ceļvedi, lai, izmantojot Monero ar astes. 

Monero turpina uzlaboties, jo mēs varam redzēt no izaugsmes ekonomiku un šādiem tehniskajiem attīstību:

Monero beidzot devusies Grafiskais

Oficiālās Monero maks vairs tikai komandrindas interfeisu. Tas tagad sporta pievilcīgu grafisko lietotāja interfeisu (GUI). Tas padara Monero daudz pieejamāku jauniem lietotājiem.

Ar neseno atbrīvošanu versiju 0.11, tad Monero GUI maku tagad sinhronizē daudz ātrāk (man novērtēt aptuveni 400%) ar blockchain. Tas padara darbojas Monero pilna mezglā, kas ir noteikti labākā iespēja privātuma-daudz ērtāku, jo īpaši tiem, ar lēnu interneta pieslēgumu.

Fancy Jaunais Monero maku.

XMR balstītas Web Mining purina Up Online Biznesa modeļi

Jaunais CoinhiveJavaScript kalnraču un tās dažādie atdarinātāji ir atvērušas unikālu veidu, kā gūt peļņu ar tiešsaistes saturu līdztekus tradicionālās reklāmas. Ar kuru apmeklētāju raktuves XMR caur savu pārlūkprogrammu, vietas ir iespēja gūt peļņu no lipīga saturu. Coinhive arī ļauj tīmekļa ieguves saišu īsināšanas novirzīšanu un surogātpastu, novēršot "CAPTCHA." Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu ceļvedi web ieguves.

Ledger Aparatūras Maki Vai pievienošana Monero

Ledger populārs Blue un nano aparatūras maki, ko mēs iesakām, drīzumā atbalstīs Monero. Gada īstenošanas Monero process ir sācies, un, cerams, tā būs pabeigta drīz. Tas ievērojami uzlabos ērtības uzglabāšanas Monero droši.

Greg Maxwell neienīst Monero

Kā uzskaitīti iepriekšējā rakstā, dažādas Bitcoin izstrādātāji un eksperti ir teikuši pozitīvas lietas par Monero. Nesen commentsfrom leģendārais Bitcoin Core izstrādātājs Gregs Maxwell, tagad var pievienot šim sarakstam:

Ja Maxwell-nav zināms par viņa altcoin entuziasmu, uzskata Monero "interesanti" un "vērtīgs", tās izstrādātāji ir jābūt darot kaut ko labi. Tomēr viņa kritika Monero mērogojamība un neierobežotajā supplyare vērts pieminēt ilgtermiņā.

Kā nopirkt Monero

Step 1: Atrast apmaiņa

Vietējā Monerois Tirgū, kas apvieno pircējus un pārdevēju, kur jūs varat atrast dažādas maksājumu iespējas, kā arī, lai iegādātos Monero.

Krakenallows fiat noguldījumus, kas pēc tam ļauj jums iegādāties Monero tieši. Tas tomēr prasa, lai jūs iet cauri apmaiņas pārbaudes procesu.

Vēl viens veids, kā iegādāties Monero ir vispirms iegādāties Bitcoin ar Fiat (ti, USD, EUR, GBP) un pēc tam apmainīt savu Bitcoin par Monero.

Eiropas klienti var izmantot BitPanda vai Cex.ioto pirkt Bitcoins ar kredītkarti (vai dažādas citas iespējas), pēc tam izmantot Changellyto saņemt savu Monero.

Ja jums nav jau ir Monero maku, mēs iesakām oficiālo darbvirsmas walletfrom arī Monero Devs. Ja zemāks līmenis privātuma neattiecas uz jums, mana Monero web walletis ērti lietojams un neprasa, lai jūs lejupielādēt Monero.

Katrā ziņā, neaizmirstiet veikt drošu backup jūsu maka sēklu piedziņas nolūkos. Tāpat ņemiet vērā, ka maksājuma ID, kas saistīts ar jūsu Monero saņem adresi.

Step 3: Pērk Monero!

Kad esat iegādājies savu Monero no izvēlētā apmaiņas, pārliecinieties, lai pārvietotu to uz savu maku. Nekad atstāt savas monētas biržā, jo tas liek tos ārpus jūsu kontroli.

Apsveicam! Tagad jūs esat lepns īpašnieks dažu Monero!

No cryptocurrencies vairākums ir labs tikai spekulācijas. Monero ir viens no nedaudzajiem es jūtos ērti ieteikt saviem draugiem, kā vērts, kam ilgtermiņā. Monero ir pierādījis sevi būt gan noderīga un (neskatoties uz dažiem no tās izmantošanas) likumīga. Es ceru, ka Monero joprojām būs ap pieciem gadiem-visticamāk cena augstāka, nekā tas ir šobrīd.

Saistītās ziņas


Post Altcoin

Kas ir Feathercoin?

Post Altcoin

Iesācēja rokasgrāmata, lai pārvaldītu savu Bitcoin ATM

Post Altcoin

Cloud Mining - ienesīgs vai evolūcija par Scam?

Post Altcoin

Zelta noteikumi: galvenais ceļvedis, lai nopirktu un izmantotu bitkīnus

Post Altcoin

Kā nopirkt cardano (ADA) 3 vienkāršos soļos: iesācēju rokasgrāmata

Post Altcoin

Sekss un vienīgais bitīns

Post Altcoin

Multisig: iesācēju ceļvedis

Post Altcoin

Bitcoin kabatas portfeļi: vai jūs vēlaties izmantot tīmekļa programmatūru vai drīzāk gribētu iet mobilo?

Post Altcoin

Soli pa solim, lai uzsildītu savu Bitcoin Node

Post Altcoin

Bitcoin Whiteboard otrdiena - kļūt par Bitcoin drošības ekspertu

Post Altcoin

Tas ir par Blockchain, nevis Bitcoin

Post Altcoin

Dogecoin valsts