Kā nopirkt NEM (XEM) - iesācēju rokasgrāmata | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Kā nopirkt NEM (XEM) - iesācēju rokasgrāmata

Kā nopirkt NEM (XEM) - iesācēju rokasgrāmata

NEM (xem) ir decentralizēta, peer-to-peer kriptonauda un blockchain platformas, kas uzsākta 2015. Gada martā Kopš tā laika tas ir paplašinājies, lai kļūtu Top 10 kriptonauda ar tirgus vāciņu vairāk nekā $ 1,8 miljardus (brīdī šis rakstīšana).

Ir 9 miljardi xem monētas apgrozībā, kas visi tika izveidoti pirms uzsākšanas. NEM ir rakstīts Java, un tā tika uzcelta no zemes uz augšu, lai risinātu problēmas, kas saskaras ar daudziem cryptocurrencies šodien (piemēram, lietošanas ērtumu, ātrumu un mērogojamību).

Šeit ir 3 galvenās iezīmes NEM:

Apliecinājums nozīmes

NEM ieviesa jaunu funkciju, lai blockchain tehnoloģiju sauc Pierādījums nozīme (IP). Tas ir nedaudz līdzīgs apliecinājums staba, bet tas ietver vairāk mainīgos. Ar nem s IP, jo vairāk monētas lietotājs ir, un vairāk darījumi viņi dara, jo vairāk ir svarīgi viņi piešķirta. Šī ietekme mudina aktīvi izmanto xem monētas, nevis vienkārši turot tos.

Ražas novākšana

Tā vietā, kalnrūpniecības, NEM ir funkciju sauc novākšanu. Tas neprasa speciālu aparatūru, bet sākt ražas novākšanu, jums ir nepieciešams, lai būtu vismaz 10000 piešķirtas xem monētas. Ikviens darbojas Supernodes (skatīt zemāk), un apstrādes darījumi iegūt samaksu apstrādājot maksājumus par tīklu.

Rasmošanas priekšrocība ir tā, ka tā izmanto daudz mazāk elektroenerģijas nekā kalnrūpniecības, kas nozīmē zemākas darījumu maksas. Tā, piemēram, NEM ir daudz energoefektīvāki kriptonauda nekā Bitcoin (BTC).

Supernode programma

Supernode programrewards cilvēkus, kuri darbojas aktīvas mezgliem. Augstas veiktspējas mezgli palīdz nodrošināt tīklu. Šīs tikšanās joslas platums, ķēdes augstums, galda, un atsaucība prasības ir iedotas balvas. Tomēr, lai piedalītos supernode programmu, jums ir jābūt vismaz 30 miljonus xem.

Step 1: izvēle nem maku

Ja esat nolēmis, ka NEM ir pareizais investīciju jums, jūs gandrīz noteikti vēlaties nem maku, lai saglabātu savu xem monētas droši. Alternatīva ir saglabāt savu monētu biržās. Ja jūs plānojat par dienas-tirdzniecību, es stingri neiesaka uzglabāt savas monētas biržās drošības apsvērumu dēļ.

Diemžēl, kad runa ir par nem maki, jums nav daudz iespēju. Vienīgā reālā iespēja ir NEM Nano maku, desktop maks, kas ir saderīgs ar Windows, Mac un Linux.

Pastāv arī NEM Mobilais Walletthat var lejupielādēt, izmantojot Android vai iPhone App. Bet desktop maku parasti uzskatīts labākais risinājums. Tāpēc NEM mobilā maka ir saņēmusi jaukto pārskatus, kas citēts avārijām un kļūdām.

7 soļiem, lai Lejupielādējot NEM Nano maku
 

Lūk, es ņemšu jūs soli pa solim, izmantojot lejupielādi un uzstādīšanu Jūsu NEM Nano maks

  1. Iet uz NEM Downloadspage un izvēlieties atbilstošo versiju maku: Windows, Mac vai Linux.
  2. Lejupielādējiet maku, un atveriet to. Tālāk, jūs redzēsiet interfeisu. Klikšķiniet uz "Reģistrēties".
  3. Jūs atradīsiet jums ir izvēlēties seifu veidi: Simple maku, Brain maku, un atslēgu maku. Es ieteiktu izvēlēties Simple maku.
  4. Ievadiet nosaukumu maku. Sadaļā "Izvēlieties tīklā", saglabāt noklusējuma iespēju "Mainnet". Tad ievadiet drošu paroli.
  5. Noklikšķiniet uz "Izveidot vienkāršu maku." Jūsu maks tiks saglabāts kā a.wlt failu, kas satur jūsu privāto atslēgu.
  6. Lejupielādējot the.wlt failu, jums būs jāuzrāda ar "Konta drošības brīdinājums" lapā. Noteikti izlasiet informāciju, un pārliecinieties, ka jūsu maku fails, privātā atslēga un parole ir lejupielādēti. Man ieteica, ka jūs saglabāt savu privāto atslēgu bezsaistē. Tālāk noklikšķiniet uz "Es piekrītu".
  7. Jūs tagad esat pieteikšanās lapu. Atlasiet tikko instalēta maku, un ierakstiet savu paroli. Noklikšķiniet uz "Pierakstīties". Jūs nonāksiet uz saskarni, un jūs esat gatavi iet!

2. Solis: Pērkot nem

Tagad, kad jūsu NEM maka viss izveidots, ir pienācis laiks, lai iegādātos jūsu xem monētas. Ir daži dažādas iespējas, kas pieejamas:

Uz apmaiņu, iegādāties nem ar fiat.

Šis pirkums var veikt tikai ar pāris mazu apmaiņu, piemēram, Exrates (xem / USD) un LiteBit.eu (xem / EUR).

Pirkuma BTC, un apmainīt to xem uz tās pašas platformas.

Jūs varat veikt šo pirkumu par lielākiem apmaiņu, piemēram, Bittrex, Poloniex vai HitBTC. Attiecībā uz Bittrex, varat arī apmainīties Ethereum (ETH) par xem. Tas ir iespējams, labākais risinājums pieejams brīdī.

Pirkuma BTC, tad pārnest to uz citu apmaiņu, pirms tirdzniecības to xem.

Galīgais variants pērk BTCon apmaiņu, kas nav nem (piemēram, Coinbase, Kraken, vai Gemini). Tad pārvietot to uz citu apmaiņu, lai mijmaiņas to NEM.

Pērkot nem caur Changelly

Vēl viena iespēja ir iegādāties BTC pie apmaiņā savas izvēles, tad apmainīt to xem biržā sauc Changelly. Šī apmaiņa ir unikāla, jo nozīmē, ka gandrīz neviena pārbaude ir nepieciešama.

Vienkārši pierakstieties ar savu e-pastu, un jūs varat mijmaiņas Bitcoin vai jebkuru citu kriptogrāfisko uz NEM 30 minūšu laikā. Noteikti pārbaudiet šo Changelly pārskatīšanu, un tieši salīdzināt Changelly ar citu kriptonauda apmaiņu sauc Shapeshift.

Secinājums

NEM ir ļoti caurspīdīga un izsekojama kriptonauda. Bet, līdzīgi Bitcoin, tas ir maz, kā arī privātās dzīves iezīmes. Kaut arī nav revolucionārs, NEM ir ļoti funkcionāla monētu. Fakts, ka tā ir Top 10 kriptonauda ir pierādījumi par tās funkcionalitāti. Lai gan tur nav daudz nem Maki pieejama, NEM Nano maks darbību labi. Iegādājoties nem ir pietiekami, ka tas ir vairākas apmaiņu, kas piedāvā nem / BTC pāri vienkārša.

Vai jums ir bijusi pieredze ar NEM? Es labprāt vēlētos dzirdēt par to, lai vienkārši atstāt komentāru zemāk.

Saistītās ziņas


Post Altcoin

8 veidi, kā nekad nepalaid garām svarīgu Bitcoin Update

Post Altcoin

FIMK - Somijas ekonomikas revolucionācija ar kriptogrāfijas valūtu

Post Altcoin

Bitcoin pamati

Post Altcoin

Bitcoin dienas pārskats: BitFury Capital iegulda BitGo, KnCMiner aizver 14 miljonu dolāru sērijas ieguldījumu kārtu un vairāk

Post Altcoin

Intervija ar GAW Miners dibinātāju un izpilddirektoru Josh Garzu

Post Altcoin

Kā nopirkt Zcash 3 vienkāršos soļos - iesācēju rokasgrāmata

Post Altcoin

Kā Darkcoin Anonīms DarkSend palīdz Bitcoin

Post Altcoin

Kā pieprasīt savu Bitcoin Cash un pārdot to Bitcoin (TREZOR, Ledger, Electrum)

Post Altcoin

4 iemesli, kāpēc Ave ir revolucionāra Bitcoin maka

Post Altcoin

Gavin Andresen parādīs, kā ieviest divfaktoru seifa failu aizsardzību

Post Altcoin

Zinātnieki lūdz Bitcoin & Dogecoin ziedojumiem

Post Altcoin

Likme uz Pasaules kausu ar BlackCoin derībām