Kā nopirkt Ripple (XRP) 3 vienkāršos soļos - iesācēja rokasgrāmata | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Kā nopirkt Ripple (XRP) 3 vienkāršos soļos - iesācēja rokasgrāmata

Kā nopirkt Ripple (XRP) 3 vienkāršos soļos - iesācēja rokasgrāmata

Ripple ir globāls norēķinu tīklu, padarot to viegli pārvietot gandrīz jebkuru valūtu ikvienam pasaulē tikai sekundes. Pulsāciju platforma ir padarījusi par arhaisku sistēmu sūtīt naudu, izmantojot SWIFT vai Western Union novecojis. Šajā brīdī, Ripple ir vērsta tikai uz darbam ar bankām, piedāvājot viņiem efektīvāku un izmaksu ziņā efektīvs veids, lai nosūtītu reāllaika maksājumus visā pasaulē.

Apsveriet šo hipotētisku piemēru. Tieši pārnest valūtu inexpensively no Japānas uz Nikaragva, JPY / ārstnieciskā nav vispār iespējams. Tā vietā, indivīds vai bankas parasti tirdzniecības JPY uz USD un tad USD uz NIO.

Katrā solī maksas pievienot uz augšu, padarot dārgs veids, lai nosūtītu naudu starptautiski. Izmantojot Ripple, var tirgoties JPY uz XRP (Ripple valūtā) salīdzinoši lēti, nosūta XRP saņēmējam, vai persona, kurai ir Ripple maku vai bankas Nikaragvā, un no turienes, tirdzniecības XRP uz NIO. Citiem vārdiem sakot, XRP ir tauki, kas ļauj jebkuram valūta viegli apmainīt jebkurā citā valūtā uz Ripple platformas.

Kamēr bankas kopumā ir bijusi lēna pieņemt sprogoties, nav šaubu, ka reālā laika pasaulē maksājumi ir nākotne. Pulsāciju platforma dod bankām milzīgas priekšrocības, gan pār savu konkurenci un finansiāli. Ripple ir vērsta uz "internetu vērtības", kas nozīmē, ka naudas pārskaitījumi vajadzētu virzīties, cik ātri vien informācija nav tehnoloģiskajā laikmetā. Ar Ripple, nav iemesla maksāt laimi un jāgaida dienas, pārskaitot naudu visā pasaulē.

Kāpēc bankas, izmantojot Ripple?

Dažas bankas ir paustās Ripple platforma, ieskaitot, Santander, Axis Bank, Jā banka, Westpac Savienības kredītiestādes, NBAD un UBS, among others. Saskaņā ar Ripple, bankas var ietaupīt vidēji viens maksājums 3.76 $, izmantojot viņu protokolu. Ņemot vērā, ka bankas veic tūkstošiem vai varbūt miljoniem darījumu katru gadu, tas nozīmē ievērojamus ietaupījumus.

Ja ir viena lieta, kas atspoguļo uzmanību banku, tas ir, kā padarīt vairāk naudas, vienlaikus ietaupot vairāk naudas. Tas ir iemesls, kāpēc Ripple vai reālā laika, lēti, globālais apmetne tīkls līdzīga tai, ir spoža nākotne priekšā tā, jo tie piedāvā jaunu veidu, kā veikt uzņēmējdarbību, kas rada finanšu institūcijām līdz ātruma interneta laikmetā.

Ripple ir radīt byBrad Garlinghouse, bet smadzenes aiz skatuves isDavid Schwartz, galvenais Cryptographer. Pamatojoties no San Francisco un filiāles visā pasaulē, Ripple komanda ir nepārtraukti uzlabot protokolu, kamēr savieno ar bankām starptautiski. Ripple turpina nolīgt talantīgākos no visas pasaules un tā mērķis ir veicināt lielāku vairākumu starptautiskos maksājumus visā pasaulē. Kā tas pašlaik stāv, Ripple ir viena no aizraujošākajām FINTECH organizācijām ar savu novatorisko finanšu platformu, kā Forbes pat ietver svārstības, theirFintech 50.

Kā es ieguldīt Ripple?

Kaut arī liela mēroga investori varētu ieguldīt Ripple tieši vairums citi ieguldītāji un spekulanti tikai ieguldīt XRP. XRP, Ripple dzimtā valūta novilka vērtības 2017. Gadā, kad tas gāja fromunder $ 0,01 toover $ 0.30 monētu. Šis milzīgais pieaugums vērtības ir saistīts gan ar bankas pieņemšanu un spekulatīvu interesi. Kā tas pašlaik stāv, Ripple ir trešais augstākais tirgus vāciņu aiz Bitcoin un Ethereum.

XRP ļauj bezšuvju finanšu darījumiem no jebkurā valūtā uz jebkuru citu valūtu, radot niecīgu maksu. Kas nozīmē, XRP ir rezerves valūta, par Ripple platformu, kas ļauj lietotājiem, lai tirdzniecībai gandrīz jebkuru valūtu izvēles uz XRP un nosūtīt XRP pasaulē ikvienam. Persona, kas saņem XRP pēc tam var tirgot to valūtu pēc savas izvēles.

Katru reizi, kad kāds dots valūta tiek tirgoti par XRP, likviditātes palielinās, tāpat kā vērtību XRP dēļ lielāku pieprasījumu. Citiem vārdiem sakot, Ripple mēģina pārvērst XRP par pasaules rezerves valūtu, piemēram, lai gan tas nedrīkst šķist, ka ceļu tikai pagaidām.

Taču nododot XRP ir vienkāršākais un vislētākais veids sūtīt vērtību pa Ripple protokolu. Kādā brīdī, tas var nebūt jēgas, lai pārvietotos jebkurā citā valūtā, bet tā vietā, vienkārši izmantojot XRP tikai globālo maksājumu. Ja cilvēki un bankas no visas pasaules pārvērst savu fiat uz XRP un kolektīvi lemt nevis pārcelties atpakaļ fiat, tad no XRP cena būs bez šaubām raķete.

Mērķis ir kļūt XRP par stabilu valūtu, kas nav novirzīties vērtības daudz tāpēc bankām būtu apmierināti virzās uz to, nebaidoties par nepastāvību. Kā tas ir, daudzas bankas nevēlas neko darīt ar XRP, jo tas var būtiski mainīties vērtībā nakti vai pat sekundēs. Lai palīdzētu bankām un maksājumu providersRipple sadarbojas ar BitGoto starpnieku šie riski tik gaidīt tālāku bankas pieņemšanu salīdzinoši drīz.

Ilgtermiņa vērtības vērtības XRP galu galā gals spēle stratēģija Ripple, jo viņiem lielākā daļa XRP pastāv. Tas nozīmē, ka, bet par XRP ir derības par Ripple. Jāatzīmē, ka Ripple piedāvā arī konsultāciju pakalpojumus finanšu institūcijām un tai nav problemsecuring fundingwhen nepieciešamo. Citiem vārdiem sakot, izskatās, Ripple varētu būt apmēram uz ilgu laiku.

Cik XRP (Ripple monētas) pastāv?

No 100 miljardiem XRP žetoniem pastāv, Ripple pieder 61 miljardiem no tiem. Ar sabiedrībai, kurai pieder vairākums no monētām. Lai veidotu investoru uzticību, Ripple ir bloķēta līdz 55 miljardiem XRPwith 55 gudri līgumus. Viens pēc otra, katram līgumam, turot 1 miljards XRP, beidzas mēneša gaitā 54 ​​mēnešu laikā.

Kā tas pašlaik stāv, Ripple ir iztērēti apmēram 300 miljoni XRP mēnesī par pēdējo 18 mēnešu laikā rīkoties izdevumus. Šī darbības pārredzamība būtu jāsniedz skeptiska investoriem iemesls uzskatīt, ka Ripple ir šajā spēlē ilgtermiņā, un nebūtu labumu, pārdodot savas saimniecības, tādējādi straujš vērtību XRP.

Kādas ir priekšrocības Ripple?

Ir vairākas priekšrocības, kas XRP ir vairāk nekā citiem cryptocurrencies, jo īpaši, Ripple strādā tieši ar bankām. Kaut kāds atšķirībā no banku karteļa monopola var nevēlēties ieguldīt Ripple uz principā vien, nav šaubu, ka Ripple ir vērsta uz smart uzņēmējdarbības lēmumus, veicot saites ar ļoti korporācijām, kas kontrolē globālo finansējumu.

Investori, kuri vēlas gūt labumu uz smago darbu Ripple velta to globālajā norēķinu tīklu, iespējams, liecinieks stabilu vērtības pieaugumu ilgākā laika posmā, vienkārši turot XRP. Vienkārši runājot, pērkot XRP un aizmirst par to var izraisīt 10x vai pat 100x pieaugumu ilgākā laika posmā.

Ripple ir ātrs, withtransactions apstiprinot, zem četrām sekundēm. Citiem vārdiem sakot, to var izmantot, lai iegādātos katru dienu objektus, pieņemot, ka tas ir pieņemts gan tirgotājiem un lietotājiem visā pasaulē. Turklāt, Ripple ir mērogojams, jo tā regulāri rīkojas 1000 darījumiem sekundē. Tas ir pat pierādīts, lai rīkotos tik daudz darījumus, kā Visa, vairāk nekā 50000 darījumiem sekundē.

Kādas priekšrocības Vai Ripple ir vairāk Bitcoin?

Bitcoin ir liels, bet tas nav ātrs veids, maiņas vērtību, bet Ripple ir. Turklāt, izmaksas, lai nosūtītu Bitcoin ir ievērojami pieaugusi, jo arvien vairāk darījumi notiek par blockchain, bet nododot XRP joprojām ir salīdzinoši lēti. Turklāt, Ripple tīkls nav get bogged nosaka transactionslike Bitcoin pašlaik dara.

Sākotnējais mērķis Ripple bija izstrādāt platformu, kas nav patērē milzīgu daudzumu elektroenerģijas, piemēram, procesa kalnrūpniecības Bitcoin. Lai izvairītos no ieguves pilnīgi visi 100 miljardu XRP tika "instamined", kas pēc būtības ir trūkumi, lai ikvienam, kas novērtē priekšrocības ieguves.

Daudzi apgalvo, ka Ripple ir centralizēta, bet uzņēmums ir smagi strādā, lai mainītu to. Ripple kļūst arvien vairāk decentralizētas caur validators mezgla dažādību par Ripple Konsensa modulī (RCB). Faktiski, Ripple apgalvo, ka tas ismore decentralizēta nekā bitcoinat šajā brīdī.

Viena no lielākajām priekšrocībām, vismaz no investora viedokļa, ir tas, ka Ripple padara savienojumus ar bankām visā pasaulē, bet daudzi redz Bitcoin un citus cryptocurrencies jo konkurence uz noteikta finanšu kārtībā. Citiem vārdiem sakot, bankas ir daudz lielāka iespēja, lai aptvertu protokolu, piemēram, Ripple un tās dzimtā valūtas XRP, nevis atbalsta Bitcoin.

Kas ir daži trūkumi, lai Ripple?

Kaut XRP ir dažas lielas priekšrocības salīdzinājumā ar citiem cryptocurrencies, daži varētu apgalvot, ka tas ir lielais brālis platforma padarītu globālās darījumus. Tā sākotnējā vīzija Ripple tika vērsta uz ļaujot ikdienas cilvēkiem veikt globālo darījumus, piemēram, naudas pārvedumu maksājumiem, lēti un ātri, šarnīra lai koncentrējoties tikai uz bankām, tika uzskatīta par turnoff pa daudz. Ikviens, kam patīk Ripple platformas, bet nepatīk Ripple uzņēmums var vēlēties useStellar, pulsāciju dakšiņu no Jed McCaleb, jo tas ir vairāk kā nesavtīgs vīziju.

Kā minēts iepriekš, XRP tika izveidots visu uzreiz un Ripple pieder lielāka daļa no šiem žetoniem. Pat ja šīs monētas ir ieslodzīti smart līgumā un iespējamība izpārdot ir mazs, tas joprojām ir kaut izskatīt. Kas nozīmē, Ripple ir centrālā banka XRP.

Pētnieki at Purdue University, ir noteikts, ka theRipple platforma ir drošības ievainojamību. Sakarā ar tās atklātā rakstura mezgli tīkla ietvaros, varētu būt pakļauti uzbrukumiem, neļaujot dažiem lietotājiem piekļūt līdzekļiem.

Daudzi cilvēki var izlemt nevar ieguldīt XRP personisku iemeslu dēļ, jo īpaši, ja tie ir ieguldīti kriptonauda, ​​jo viņi redz kriptonauda kā aizbēgt no banku karteli un valdības kontrolei. No otras puses, investori, kuri meklē peļņu, un neredzu neko nepareizu ar Ripple biznesa modelis ir patiess iemesls, lai iegādātos XRP.

Kā nopirkt sprogoties 3 soļiem

1. Solis - Saņemt Ripple (XRP) maku

Galvenais atzīmēt lietojot maku uzglabāt XRP ir pierakstīt slepeno atslēgu un glabājiet to drošā vietā. Vēl labāk, pierakstiet drošu galvenos daudzas reizes, un uzglabāt to daudzās drošās vietās. Šī slepenā atslēga lietotāji varēs piekļūt viņu maku vienalga ko. XRP maki parasti darbojas tāpat kā Bitcoin maki, tāpēc, ja jūs neesat pazīstams ar atšķirībām iesaku skatīties mūsu Bitcoin tāfeles otrdien epizode par kabatas.

Tas ir labākais, lai saglabātu savu XRP par aparatūras maku maksimālu drošību. Jāatzīmē, ka katru Ripple maks ir sākotnēji tiks finansēta ar A20 XRP rezervi, lai aizsargātu pret zema līmeņa surogātpasta uzbrukumiem.

Ledger Nano Sis šobrīd vienīgais uzticamais aparatūras maki uzglabāšanai XRP un vairākas citas cryptocurrencies. Jūs varat izlasīt mūsu pārskats par to šeit.

Grauzdiņš Walletis self hosted viegli lietot maku, kas var turēt pulsāciju. Makam ir pieejams mobilo (iOS, Android) un darbvirsmas (PC, Mac, Linux).

Rippexoffers darbvirsmas maku for Mac, Windows un Linux, kas dod lietotājiem pilnu funkcionalitāti. Šeit ir aguide lai seting līdz Rippex darbvirsmas walletand nosūtot XRP tur uzglabāšanai vai tirdzniecību.

2. Solis - Atrast Ripple Exchange

Ir vairākas iespējas, kā iegādāties Ripple šodien. Jūs varat vai nu iegādāties to ar Fiat valūtās (ti EUR, USD, uc) vai arī varat tirgoties Bitcoins par Ripple uz konkrētiem biržās.

Ieguldīt Ripple izmantojot tirdzniecības fonds

Platformas, piemēram, eTorodon't dod jums faktisko piekļuvi jūsu monētas, un jūs nevarat nosūtīt monētas no eToro citiem cilvēkiem. Vienīgais, ko var izdarīt ar platformu, ir pirkt un pārdot sprogoties Fiat valūtās (ti dolāri, eiro uc). Nozīme šo platformu, ir labi, ja vēlaties tikai spekulēt par cenu. Šī metode ir spēkā tikai tad, ja jūs dzīvojat ārpus ASV.

Nopirkt Ripple ar Fiat valūtā

Labākais veids, kā iegādāties Ripple cilvēkiem, kas nav jau pieder Bitcoin ir iegādāties to tieši caur pārskaitījumu vai kredītkarti.

Ir iespējams iegādāties XRP ar pārskaitījumu throughBitstamp. Pēc pierakstīšanās, un pēc to KYC (Pazīsti savu klientu) procedūru, tas ir viegli, lai nosūtītu EUR, izmantojot SEPA pārskaitījumu vai USD ar bankas pārskaitījumu. Tiklīdz pārsūtīšana notīra, fiat valūtu, var tirgot XRP tieši to apmaiņu.

Bitstamp arī ļauj cilvēkiem, lai pārvietotu līdzekļus uz platformas ar maksājumu kredītkartes vai tirgoties Bitcoin tieši XRP. Šeit ir sīkāka informācija par izmantojot Bitstamp iegādāties XRP.

GateHubis citu apmaiņu, kas atbalsta XRP. Pirmkārt, pierakstieties GateHub un iet caur viņu KYC procesu. GateHub pieņem SEPA pārvedumus un bankas pārskaitījumus, lai gan ir $ 15 maksu par bankas pārskaitījumu. Pēc USD vai EUR, to var tirgot XRP uz GateHub tirdzniecības platformu. Te ir detalizēts ieskats kā topurchase XRP uz GateHub.

Nopirkt Ripple ar Bitcoin (tirdzniecības BTC par XRP)

Visā Ripple sabiedrībā, ir vienisprātis, ka vislētākais veids, kā iegādāties XRP ir, pērkot bitcoinfrom Coinbaseor citu pakalpojumu pirmās. Tad Bitcoin var nosūtīt uz jebkuru skaitu apmaiņu un pārdod XRP.

Vieglākais veids, kā tirdzniecības Bitcoin par XRP, ir ātri apmainoties to onChangellyorShapeshift.

Krakenis citu populāru apmaiņu, kas ļauj lietotājiem, lai tirdzniecības Bitcoin par XRP.

XRP var iegādāties arī ar Bitcoin tirgojot to Poloniex, andBittrex, starp citu biržās.

Japāņu klienti var useCoincheckorBitbankto iegādāties XRP.

Personas, kas atrodas Meksikā var useBitsoto iegādāties XRP.

Klienti, kas atrodas Dienvidkorejā var useCoinoneorKorebitto iegādāties XRP.

3. Solis - Izņemt savu XRP ar savu maku

Es nevarētu ieteikt atstājot savu XRP uz apmaiņu esat nopircis tos no. Tas ir saistīts ar to, ka jums nav faktiski kontrolēt privāto atslēgu jūsu monētas un NOLŪKAM tie nav faktiski jūsu.

Nav svarīgi, kur jums monētas no atcerieties izņemt tos savā Ripple maku, ka jums pieder privātās atslēgas. Pēc tam, kad darījums ir apstiprināts esat veiksmīgi pabeidzis iegādes procesu pulsāciju.

Secinājums - Vai Ripple vērts ieguldīt?

Ripple būs iespējams pārsūdzēt lielākām bankām visā tuvāko pāris gadu laikā, jo tie piedāvā globālu norēķinu tīklu, kas ļauj reālā laika maksājumu starptautiski, vienlaikus samazinot darījumu maksas.

Ikviens, kas iegādājas iedzimts digitālo aktīvu, XRP, ir iespēja nopelnīt milzīgu atdevi no saviem ieguldījumiem, ja Ripple tur virzās visā banku sektorā. Kaut gaistošs, jēdziens XRP kļūt izveidota pasaules rezerves valūta ir ideāls scenārijs investoriem.

Kaut XRP ir palielinājusies vērtība būtiski 2017. Gadā, es uzskatu, ka tas ir tikai sākums tās pacelšanās. Tomēr, kā vienmēr, bija ir liela alga ir arī liels risks. Lūdzu, pārliecinieties, lai ieguldītu atbildīgs, kā mēs esam norādījuši agrāk.

Saistītās ziņas


Post Altcoin

Dogecoin pieņēma Twitch.tv!

Post Altcoin

Rebranding, intervijas un pilnu monētu lapu sarakstu

Post Altcoin

16 awesome un noderīgi Bitcoin kalkulatori

Post Altcoin

Kā nopirkt Dash 3 vienkāršos soļos - iesācēja rokasgrāmata

Post Altcoin

Kā pelnīt naudu ar bitcoin - 99 bitokīnu lietas

Post Altcoin

Kas ir Darkcoin, anonīms valūta?

Post Altcoin

Kā Darkcoin Anonīms DarkSend palīdz Bitcoin

Post Altcoin

Sešas idejas Bitcoin un Altcoins nepieciešams iekļaut I daļā

Post Altcoin

GAW Miners izpilddirektors KNC Titan: Script Mining ir mana māja

Post Altcoin

6 labākās Bitcoin ieguves programmatūras

Post Altcoin

Likme uz Pasaules kausu ar BlackCoin derībām

Post Altcoin

Kā nopirkt Dogecoin ar Paypal vai kredītkarti uzreiz