Kā nopirkt zvaigžņu lumenus 3 vienkāršos soļos: iesācēja rokasgrāmata | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Kā nopirkt zvaigžņu lumenus 3 vienkāršos soļos: iesācēja rokasgrāmata

Kā nopirkt zvaigžņu lumenus 3 vienkāršos soļos: iesācēja rokasgrāmata

Stellarprovides decentralizēta, starptautisku tīklu blockchain maksājumiem, kas ļauj ātri darījumi ar zemu maksu. Tīkls ir paredzēts, lai padarītu starptautiskos maksājumus un valūtas pārskaitījumiem ātra un nesāpīga. Satriecoši, apstiprinājumi var notikt 3 sekunžu laikā, un tūkstošiem darījumu notiek katru sekundi.

Ja esat pat saglabāt sāniski skatienu uz kriptonauda tirgū, tad jums var domāt, ka šī informācija izklausās diezgan pazīstams. Ripplecontinues veikt radikālas virsrakstus kā tās tirgus vāciņu astounds un XRP (tā dzimtā pilnvara) atlec apmēram no $ 1 un $ 3.

Kā tas slikta slava uz Zvaigžņu? Zvaigžņu s kriptonauda XLM ir faktiski forkof Ripple. Protams, viss ir attīstījusies kopš 2014. Dakšiņu, bet tiešie salīdzinājumi ir vēl viegli redzēt.

Zvaigžņu tagad galvenais mērķis ir panākt pārrobežu maksājumus un micropayments uz mazumtirdzniecības un pakalpojumu uzņēmumiem, kā arī vidējo personu. Šis mērķis atšķiras no Ripple, kas meklē bankām izmantot savu norēķinu tīklu.

Šī tīkla dzimtā marķieri sauc lūmenus. Ņemot pilnībā iepriekš izraktas airdropped uz atbilstošajiem indivīdiem, tagad ir ap 20 miljardiem monētu apgrozībā. Tas ir milzīgs skaitlis, jo īpaši salīdzinājumā ar Bitcoin ir maksimāli 21 miljoniem. Sākotnēji, 100 miljardi lūmeniem tika izveidotas, un Zvaigžņu Fonds šobrīd ieņem atlikušo piegādi.

Tāpēc ir svarīgi saprast, kā Zvaigžņu tīkls darbojas, tostarp, kā tas ietekmē lūmenus pirms ieguldīt. Parasti cryptocurrencies mēģināt atrisināt starptautiskos maksājumus, ļaujot lietotājiem, lai pārvērstu tos digitālo valūtā, lai viņi nosūta tos kā aktīvus. Bet Zvaigžņu un Ripple nav stingri sekot šo praksi.

Lai veiktu maksājumu, izmantojot Zvaigžņu, lietotājiem ir strādāt ar tīklu enkuru, kas ir vienkārši uzticams starpnieks, kas tur un pārveido līdzekļus. Fiat ir apmainīt pret digitālo kredītu (piemēram, dolāros un eiro), un pēc tam nosūta uz citu enkuru, kas ir uzticams, ko saņem puse.

Piemēram, es varētu būt vajadzīga, lai nosūtītu jums līdzekļus USD, bet man ir tikai eiro. Tad es nosūtīt eiro uz kontu ar manu vietējo enkuru. Enkura tad kreditēs manu kontu ar digitālo eiro žetonu. Tālāk, es vienkārši nosūtīt digitālo kredīts jums apmainoties eiro līdz USD.

Tātad, ja lūmeni nāk? Nav skaidra saikne starp Zvaigžņu tīklu un lūmenu marķieri. Tas nozīmē, ka jūs neesat spējīgi piedalīties tīklā neturot dažus žetonus. Lai nosūtītu maksājumu, lietotājiem jābūt konta atlikumam ir jābūt vismaz 20 lūmeniem. Turklāt blockchains parasti nepieciešama vietējo valūtu, lai palīdzētu cīnīties ar surogātpastu. Darījumi veikt nelielu maksu, lai apturētu liela mēroga surogātpasta uzbrukumiem daļu santīma, kas ir jāmaksā tikai lūmeniem.

Ja jūs meklējat pie Zvaigžņu lūmeniem kā ieguldījumu, veikt papildus apskatīt šo protokolu. Tā izdarīt pašu kritiku kā Ripple un tās dzimtajā marķieri. Protams, darījumus var veikt, izmantojot lūmeni, bet tas joprojām jūtas nedaudz spiesti. Tāpat ir svarīgi atzīmēt, ka tas tiešām ir starpnieks valūta, ko cilvēki ir maz ticams turēt lielu laika periodu.

Galu galā, likviditāte var būt lieliska, un piedāvājums var būt bagātīgs. Bet cena nekad hit augstos standartus noteiktos Bitcoin.

Pērkot Zvaigžņu Lumes 3 soļi

Step 1: Get Zvaigžņu maku

Konkurējošā tirgū, nav šaubu, ka Zvaigžņu tagad bauda iespaidīgu panākumus. Tās Monēta ir sadalīts Top 10 par Coinmarketcap.And reizēm tas notiek vairāk nekā $ 10 miljardus ieguldījumiem. Ir pieaug atbalsts šo tiešai konkurents Ripple, lai varētu uzlabot maku atbalstu.

Zvaigžņu Aparatūras Maki

Ledgeris ievērojamu tirgus līderis, kas ļauj lūmeni notiks tās hiper-droša aparatūras maku. Ja jūs meklējat maku, kas turēt lūmeniem (kopā ar citu valūtu, ieskaitot Bitcoin, ētera un Ripple), jūs neatradīsiet daudz labākas iespējas nekā Ledger Nano S. Šis kabatas izmēra aparatūras maka būtībā un- hackable, un tās lietotājam draudzīgs raksturs padara laimīgu kriptogrāfijas dzīvi.

Zvaigžņu Destkop Maki

Zvaigžņu Desktop CLIENTir iespēju ikvienam, kas vēlas darbvirsmas maku, kas var nosūtīt, saņemt, un tirdzniecības lūmenu. Protams, tas nebūs tik droša, kā aparatūras maku. Un jūs vēlaties, lai saglabātu drošības saspringts datorā, kā maka privātās atslēgas saglabājiet datora cietajā diskā.

Zvaigžņu Mobilās Maki

Zvaigžņu vēlas, lai padarītu maksājumu mobilo, un Lobstroffers veikls paketi. Tā ir funkcionāla, lietotājam draudzīgs mobilais maks, kas ir pieejama Android un iOS. Jums būs up-and-darbojas pāris pieskārieniem, bet atkal, drošība nav optimāla mobilajās ierīcēs.

2. Solis: Nopirkt Zvaigžņu lūmeni

Pašlaik nav viegli, uzticams veids, kā iegādāties lūmeniem ar kredītkarti vai debetkarti. Pagaidām, jums būs jāizmanto tirdzniecības platformu. Vai jūs vēlaties lietusmētelis risinājums, bet tur vēl kriptonauda pakalpojumu? Ja tā, tad Changellywill dod jums piekļuvi lūmeniem ar tirdzniecības tos jebkurā citā monētas.

3. Solis: Izņemt savus lūmeni

Kā vienmēr, ja esat iegādājies Zvaigžņu Lumes no maiņas, pārliecinieties, lai izņemtu tos uz savu maku. Turot jūsu lūmenus uz biržā pakļauj jūs riskam hacks, zādzības, un maksātnespējas (par biržas daļu).

Zvaigžņu Lumens Cena: Vai tas turpina pieaugt?

Tāpat kā praktiski jebkura kriptonauda, ​​2017 bija prātā-putu gadu Stellar. Tās tirgus vāciņu pieauga eksponenciāli, un monētu cena ievērojami pārvietots. 2017 gada decembrī tika pāreju no apmēram $ 0,10 līdz vairāk nekā $ 0,80 par vienu lūmenu. Kopš tā laika cenas ir velk atpakaļ, un visā 2018 sākumā, viņi svārstījās ap $ 0.50.

Nav iespējams, ka cena būs arvien raķete piemēram Bitcoin un ēterī, bet tas nav iedomājama, ka XLM būs kādreiz sekot tendencēm, kas ir līdzīgs XRP.

Saistītās ziņas


Post Altcoin

Ripple Jesse Powell atkāpjas no amata

Post Altcoin

Reddcoins revolucionārās izmaiņas: pierādījums Stake ātrums (PoSV)

Post Altcoin

Gems pārvērš kriptos ikvienam

Post Altcoin

Kas ir Dogecoin, Labdarības monēta?

Post Altcoin

Sešas idejas Bitcoin un Altcoins nepieciešams iekļaut II daļā

Post Altcoin

Dogecoins Dogecar pie Talladega Superspeedway

Post Altcoin

Reddcoin zemās cenas skaidrojums un pārredzamības aicinājums

Post Altcoin

Tas ir par Blockchain, nevis Bitcoin

Post Altcoin

Anonīmās kriptokultūras: īss vēsture

Post Altcoin

Bytecoin (BCN) mākslas valsts, anonīms kriptvulāte

Post Altcoin

Gaidāmie Bitcoin dakšas 2018. gadā - Lūk, ko skatīties

Post Altcoin

Izpratne par Bitcoin Arbitrage