Kā nopirkt Zcash 3 vienkāršos soļos - iesācēju rokasgrāmata | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Kā nopirkt Zcash 3 vienkāršos soļos - iesācēju rokasgrāmata

Kā nopirkt Zcash 3 vienkāršos soļos - iesācēju rokasgrāmata

ZCashis jauns projekts, kuru vada Zooko Wilcox, kas ir šeit, lai risinātu vienu no Bitcoin visvairāk mudinot jautājumiem - izsekojamību. Kā jūs var vai nevar zināt Bitcoin nav pilnīgi anonīmi.

Zcash ir viena liela pievienotā iezīme virs Bitcoin, kas ir pilnībā privāti darījumi. Tas nozīmē, ka gan saņēmējs un daudzums nosūtīja tiek turēts noslēpumā, zināms ikvienam, bet sūtītājam un saņēmējam. Tagad jūs, iespējams, domā, ja summas tiek turēti slepenībā, kā es varu zināt, ka nav jaunas monētas tiek veidots, un palielinātas summas esošo monētām?

Atbilde sauc nulles zināšanu apliecinājumus, vai ZK-Snark.

Zk-Snark ir veids, kā pierādīt, ka jums ir zināšanas par kaut nesniedzot nekādu informāciju par lieta pati. To lieto ZCash lai pierādītu darījums ir spēkā, un nerada jaunas monētas, nesniedzot veic informācijas par summām un saņēmējiem.
Daži pētījumi liecina, ka anonimitāte ZCash ir būtiski spēcīgāka, tad tie citi privātuma vērsta tīklos, piemēram, Dashor Monero sniedz.

Kā Zcash ir dzimis

ZCash nebija faktiski ir ICO tāpat kā daudzi nesen altcoins rodas, ZCash izplatīšana darbojas ļoti daudz tāpat kā Bitcoin dara - Through ieguves.

Ik 2,5 minūtēm vidēji tiek ZCash bloks ir atrasts veidojot 12,5 jaunus ZECs, kas kopā veido 50 jaunām monētām ik 10 minūtes vidēji, tāpat kā Bitcoin bija savos pirmajos 4 gados. Un, tāpat kā Bitcoin, ik pēc 4 gadiem šis bloks atlīdzība summa pusi arī, kā rezultātā maksimālā kopējā apjoma 21 miljoni ZCash monētām, kas nekad netiks radītas.

Kā nopirkt Zcash?

Pirmais solis - Saņemt maku

Vispirms izveidojiet maku. Maki nāk gan galddatoru un mobilo formas.

Par galda maku, jūs varat lejupielādēt oficiālo Zcash seifu Mac vai logiem. Tiklīdz jūs instalēt, jūs varat lietot maku uzreiz, bet jūs nevarēsiet redzēt darījumus, pirms jūs dariet to sinhronizēt uz nakti, vai arī tā, atkarībā no jūsu interneta pieslēgums.

Kad tā ir instalēta, jums iet uz cilni Pašu adreses, tiesības uz adresi klients ir radīta jums, un pēc tam noklikšķiniet uz Iegūt privāto atslēgu. ekrāns rāda jūsu privāto atslēgu un ļaujot jums zināt, tas ir iekopēts starpliktuvē

Saglabājiet šo dublēts ļoti uzmanīgi un ļoti droši, vēlams uz papīra, atcerieties, ja jūs pazaudēsiet to zaudēs piekļuvi jūsu naudu, nav tāds, kas var palīdzēt, ja tas ir pazaudēts, un ikviens ar šo galveno kontroles savu naudu.

Kad tas ir izdarīts, divreiz noklikšķinot publiskā adrese cilnē Pašu Adreses ļaus jums kopēt to.
Paturiet to kaut kur pieejama, tas nav tik daudz noslēpumu, un tā sākas ar "t", tāpat Bitcoin adreses parasti sāk ar "1" vai "3".

Tālāk, mēs arī uz to, kā noturēt savu ZCash savā mobilajā ar Coinomi MultiWallet. Ja jūs drīzāk izmantotu ietvertās klientu, justies brīvi, lai izlaistu pa labi uz priekšu un redzēt, kā un kur jūs varat iegādāties Zcash.

Par turot ZCash par savu Coinomi maku, jums vispirms ir jāinstalē lietotni Androiddevice (iOS lietotne ir darbi).

Pēc tam, kad esat lejupielādējis app hit "Izveidot jaunu maku," Pierakstiet paroli un iet caur procesu, ierakstot to atpakaļ app, lai pārliecinātos, ka jūs pamatoja to pareizi. Tālāk, jūsu ir izvēlni kreisajā pusē ar visām atlasītajām aktīviem, dodieties uz ZCash tam pārvelciet tiesības saņemt uz "saņemt" tab.

Un tur jums ir tā, ka ir adrese, jūs izmantojat, lai saņemtu savu ZCash no biržām.

Nākamais solis - Atrast Zcash Exchange

Atjaunināt

# 8211; Tagad Jūs varat iegādāties Zcasn uz CEX.io s exchangeas labi (meklēt "tirdzniecības" pogu navigācijas joslā)

Tālāk aplūkosim, kā reģistrēties un sākt pārbaudīt uz biržā sauc Krakenwhere varat iegādāties ZCash.

Pirmkārt, iet uz Krakenand pierakstīties uz jauno kontu. Tad ejiet uz jūsu e-pastā un saņemt apstiprinājuma e-pastu.

Tagad meklēt "Get Verificējis" tab saņemtu jūsu konts ir apstiprināts, lai jūs varētu noguldīt līdzekļus tajā. Tas ir arī viss atjaunināto informāciju par dažādu līmeņu pārbaužu, kādi dokumenti viņi pieprasa, un kādi ierobežojumi attiecībā uz atsaukšanu viņi ir.


Ritiniet uz leju, lai pārbaudes formu. Kad esat pabeidzis, nospied "Get Apstiprināts" pogu, un jums vajadzētu redzēt šo:


Kad esat pārbaudīts, jums tiks paziņots pa e-pastu. Tad jūs varat iet labi uz priekšu un finansēt savu kontu. Jūs varat papildināt kontu ar Bitcoin vai Fiat valūtā.

Kad konts tiek finansēts doties uz "Tirdzniecības" tab, tad uzmeklēt tirdzniecības pāri, kas korelē ar to, kā jūs finansētu savu kontu. Piemēram, ja jūs finansētu savu kontu ar Bitcoin meklēt ZEC> ZEC / XBT
Tad Meklējiet cilnes sub "New Order", pārslēgtu uz pasūtījuma veidu no "Limit" uz "Pasūtīt", izvēlējās cik ZEC (Simbols par ZCash ), ko vēlaties iegādāties un hit pogu pirkt.

Iet caur jūsu pasūtījumu informāciju, lai pārliecinātos, ka viss ir labi, un, ja tā ir, noklikšķiniet uz "Iesniegt pasūtījumu".

Apsveicu! Jūs tikko nopircis savu pirmo ZCash tagad viss, kas ir pa kreisi, lai darīt, ir izdarīt to no apmaiņas, lai jūs varētu tiešām ir pilnīga kontrole pār to.

Pēdējais solis - Izņemt savu Zcash

Jums, ka, dodoties uz finansējumu Tab> Izņemt> Zcash> Pievienot jaunu adresi

Tas būs izsūtīt apstiprinājuma e-pastu, pārliecinoties, ka jūs apstiprināt šīs tikko pievienotās adresi kā savu atteikties adresi, un liks jums vēlreiz pārbaudīt šī ir pareizā adrese.

Tagad mēs iesim atpakaļ uz finansējumu> Izņemt> ZEC cilni, un izvēlējās adresi, mēs esam tikko pievienoto no nolaižamās izvēlnes, aizbērt summu, noklikšķiniet uz "Atsauksmju atsaukums", un pārliecinieties, ka visas detaļas ir pareizi. Ja tie ir, noklikšķiniet apstiprināt.

Darīts!

Dažu minūšu laikā, Kraken nosūtīs savu ZCash jūsu dublēts adresi, kas ir saskaņā ar savu vienīgo kontroli. Tagad jūs esat lepns īpašnieks savu pašu Zcash.

Jūs varat izsekot savu adresi jebkurā bloka pētnieks, kas ir izsekojot Zcash Blockchain, piemēram, ZCha.inby ielīmējot adresi uz meklēšanas bar.

Papildu metodes pērkot Zcash

Ir vienkāršāki instant apmaiņa, piemēram, Shapeshiftor Changellyyou varētu izmantot, kā arī iegādāties Zcash. Jūs varētu galu galā maksāt nedaudz augstāku maksu, taču šis process ir daudz vieglāk un neprasa identitātes pārbaudi.

Piemēram, Shapeshiftall jums ir jāizvēlas Zcash izvēlieties Bitcoin kā valūtu jūs apmaiņa, un nospiediet "Turpināt".
Put jūsu Zcash adresi, pārbaudiet likmi, saņemat, pārbaudiet "Piekrist noteikumiem", un nospiediet "Start darījums".

Nākamajā lapā ir ātrums, kurā apmaiņa notiek, un augšējās un apakšējās robežas uz summu, jūs varat apmainīt vienā piegājienā, viss, kas jums jādara, ir nosūtīt Bitcoin darījumu uz adresi, kas ir radīts.

Jūs varat atkārtot šo procesu tik daudz reižu, cik vēlaties, un apmaiņu, cik vien vēlaties. Dažu minūšu laikā Zcash esat iegādājies tiks nosūtīts uz jūsu adresi.

Ļoti līdzīgs process ir iespējama arī caur Changelly, kas darbojas diezgan daudz to pašu, un jums vajadzētu pārbaudīt, kuri no jums dod labāku ātrumu konkrētajā brīdī, un par attiecīgo summu.

Ja jums ir kāda pieredze ar Zcash un vēlētos komentēt justies brīvi darīt komentāru sadaļā zemāk.

Saistītās ziņas


Post Altcoin

Bytecoin (BCN) tagad ir bruņota ar Multisig

Post Altcoin

Lex Cryptographia, Bitcoin un Open Bazar Revolution

Post Altcoin

Kriptokurānu anonimitāte I daļa - spēkā esošie protokoli un zerokoīns

Post Altcoin

Izskaidrots Bitcoin Gold karstais forks (nāk 25.oktobrī)

Post Altcoin

Reddcoin izaugsme Bitcoin Bear tirgus gada laikā

Post Altcoin

Kā nokļūt Bitcoins - ceļvedis, kā ietaupīt Bitcoins ātri un bez maksas 2018

Post Altcoin

Rebranding, intervijas un pilnu monētu lapu sarakstu

Post Altcoin

Segwit2x, UASF un iespējamā dakša - lūk, kas jums jāzina

Post Altcoin

7 Bitcoin dziesmas, lai klausītos, līdz 2013. gads ir beidzies

Post Altcoin

13 Vietas, kur pārbaudīt Litecoin tirgus datus

Post Altcoin

Bitcoin Scam tests - 10 rīki, lai noteiktu, vai Bitcoin bizness ir Legit

Post Altcoin

6 labākās Bitcoin ieguves programmatūras