Kā pieprasīt Bitcoin Gold (BTG): soli pa solim | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Kā pieprasīt Bitcoin Gold (BTG): soli pa solim

Kā pieprasīt Bitcoin Gold (BTG): soli pa solim

Gada 24. Oktobrī, 2017, tika izveidota jauna veida Bitcoin: Bitcoin Gold. Šajā altcoin ir tādas pašas spējas Bitcoin, bet tās ieguves algoritms darbojas mazliet savādāk. Vissvarīgākais, tā ir vieglāk mine ar mājas equipmentlike GPU.

Ikviens, kurš notika Bitcoins pirms laika izveidi Bitcoin Gold ir tiesīgs saņemt summu Bitcoin Gold (BTG), kas ir vienāda ar summu Bitcoins (BTC) tie bija. Piemēram, ja jums bija 1 Bitcoin pirms sadalīšanas (aka Bitcoin zelta dakšiņu), jums tagad ir 1 Bitcoin un 1 Bitcoin Gold.

Ja nejauši, jums bija jūsu Bitcoins glabājas kādā no atbalsta Bitcoin Gold apmaiņu, jums nav jādara nekas, jo jums ir automātiski ieskaitīti attiecīgo BTG summu apmaiņā. Šeit ir saraksts ar atbalsta apmaiņu:

Šīs rokasgrāmatas mērķis ir sniegt jums pamata soli pa solim, kā pieprasīt savu Bitcoin Gold. Tomēr, pirms mēs sākam, es gribētu, lai sniegtu svarīgu brīdinājumu: Ja jebkurā solī pa ceļam jūs nezināt, ko darīt, lūdzu, pārtrauciet kāds tas ir jūs darāt, un meklēt padomu. Lai gan šī rokasgrāmata ir vienkāršs, tas pieder risku zaudēt savu Bitcoins ja jūs veicat kļūda gar ceļu. Tas ir labāk, lai ir droša nekā sorry.

Es esmu personīgi izmanto šo metodi, lai iegūtu savu Bitcoin Gold no manas Ledger Nano S maku, un es varu apliecināt, ka tas darbojas. Tomēr izmantot šo ceļvedi uz savu risku, es negribu būt atbildīgs par ikvienu zaudēt savus līdzekļus.

TL; DR versiju

  1. Pārvietot savu pašreizējo Bitcoins uz jaunu Bitcoin walletwith jaunu sēklu / privāto atslēgu.
  2. Eksportēt sēklu frāzi jūsu iepriekšējo maku.
  3. Importēšana sēklu frāzi Coinomi.
  4. Pievienot Bitcoin Gold Coinomi un mainīt atvasināšanai ceļu.
  5. Pieprasiet savu BTG.

Tas ir ļoti īss skaidrojums par procesu; Es ļoti ieteiktu jums izlasīt visu rokasgrāmatu un ne tikai kopsavilkumu, lai izvairītos no kļūdām. Arī šis process paredz, ka jūs izmantojat Coinomi, ar Bitcoin mobilo maku pašlaik ir pieejama tikai Android. Ja jums nav Android mobilo telefonu, es ieteiktu iegūt vienu šajā procesā un pārvietojot BTG apmaiņā, kad jūs tos pieprasīt.

Jums ir arī iespēja izmantot oficiālo Bitcoin Gold klientu, bet tas nozīmē, ka jums ir nepieciešams, lai lejupielādētu visu Bitcoin blockchain ar datoru, un tas var ilgt vairākas dienas.

PIEZĪME: Šis process strādās ar lielāko HD maki (ti, portfeļi, kas ir sēklu frāzi); tomēr daži kabatas portfeļi, piemēram TREZOR, prasa īpašu rīku (pilns process aprakstīts šeit). Es stingri ieteiktu meklē dokumentāciju no sava esošā maka sniedzēju par šo procesu, pirms izmanto to, kas ir rakstīts šajā amatā.

17 novembris atjauninājumi:

Ledger lietotājiem

# 8211; Īpaša Wallet Bitcoin Gold ir atbrīvota. Ja jūs izmantojat Ledger

Saistītās ziņas


Post Altcoin

Vai suņu kucēns ir miris? Vai arī Doge atkal pieaugs?

Post Altcoin

Monēta Brief dienas ziņojums: Twitch.tv un Dogecoin, Apple Pay, Gavin AMA, Bitcoin Ransomware un Tecnisa

Post Altcoin

Kā pelnīt naudu ar bitcoin - 99 bitokīnu lietas

Post Altcoin

Bitcoin un īstermiņa atdevi

Post Altcoin

Gaidāmie Bitcoin dakšas 2018. gadā - Lūk, ko skatīties

Post Altcoin

Kā nopirkt IOTA: Pamata iesācēju rokasgrāmata

Post Altcoin

Bytecoin (BCN) mākslas valsts, anonīms kriptvulāte

Post Altcoin

Kā nopirkt cardano (ADA) 3 vienkāršos soļos: iesācēju rokasgrāmata

Post Altcoin

16 awesome un noderīgi Bitcoin kalkulatori

Post Altcoin

Kā mīnu Bitcoins: vienkāršs ceļvedis iesācējiem

Post Altcoin

Kā analizēt Bitcoin cenu, piemēram, Pro

Post Altcoin

Kā ģenerēt bitkīnus no mājas datora