Izskaidrots Bitcoin Gold karstais forks (nāk 25.oktobrī) | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Izskaidrots Bitcoin Gold karstais forks (nāk 25.oktobrī)

Izskaidrots Bitcoin Gold karstais forks (nāk 25.oktobrī)

Saskaņā ar Bgold laukumā, atgriežoties Bitcoin miningto mājas lietotājiem nesīs lielāku decentralizāciju. Tomēr masveida Russianand JapaneseBitcoin raktuves ir plānota 2018. Gadā, tāpēc šķiet, ka Bitcoin kalnrūpniecības centralizācija problēma ir lēnām atrisināt pati.

Cilvēks aiz Bgold, Jack Liao, ir arī izpilddirektors LightningASIC, Hong Kong balstīts uzņēmums, kas mīnas galvenokārt Litecoin un ražo kriptonauda aparatūru. Tas, protams, nav nejaušība, ka LightningASIC rada vairāku GPU ieguves vienību, kura šobrīd tai pieder 913 vienības noliktavā. Ja Bgold izdevās uzņemties tirgus daļu prom no Bitcoin, LightningASIC gūtu ievērojamu labumu gan no kalnrūpniecības jauno altcoin un pārdošanas kalnračiem par to.

Tā kā Bcash un Segwit2x dakšas ir tikpat pārredzami motivēja finanšu savtīgas intereses, tas ir grūti izcelt LightningASIC par tās darbību. Tika Bitcoiners nav kompensēta ar bezmaksas altcoins ar šiem spin-off dakšas, apjukums un traucējumus tie izraisa būtu neciešama. 

Kā droši pretenziju Bitcoin Gold

Jebkuras bitcoins (BTC) notika jūsu Bitcoin walletat laiku dakša notiek piešķir jums vienādu daudzumu BTG. Tas attiecas tikai tad, ja jums ir piekļuve privāto atslēgu maku, tāpēc nav spēkā valūtas maki.

Kaut dakša notiks 25. Oktobrī, apmaiņa var tikai atklātā Bgold tirdzniecībai vienu nedēļu vēlāk, 1. Novembrī Šis laiks tehniskās problēmas, kas jāatrisina ar visiem dalībniekiem.

Pašlaik nav skaidri norādījumi ir pieejami, kā sadalīt BTC no BTG. Apmaiņa un programmatūras / aparatūras walletsare vēl lemjot par to, vai viņi atbalsta šo dakšu.

Ja jūs piedalījās Bitcoin naudas sadalījumu, procedūra būs līdzīga, lai gan, iespējams gludāk, jo apmaiņa un portfeļi ir bijusi prakse, un vairāk laika, lai sagatavotos. Kā vienmēr, vissvarīgākā lieta darīt, ir aizsargāt savu Bitcoin privātās atslēgas, kā BTC vērtība ir daudz augstāka nekā BTG s.

Brīdinājums: Sargieties no scammerswho solījumu sniegt jums BTG agri, ja jūs dalīties ar jūsu Bitcoin privāto atslēgu ar viņiem. Vismaz viens šāds scam vietne pašlaik darbojas. Dalīšanās privāto atslēgu jūsu Bitcoin maku koplieto pilnīgu kontroli pār jebkuru un tajās visās bitcoins. Uzmanieties!

Bitcoin Zelts: turēt vai pārdot?

Kad guessing par turpmāko cenu Bgold, tuvākais piemērs, kam sekot, ir Bcash. Tas ir saprātīgi sagaidīt Bgold lai redzētu daudz zemāku palaišanas cenu, nekā Bcash sasniegto. Bgold bauda daudz mazāku atbalstu no ogļračiem, uzņēmumiem, un to, ko varētu nosaukt par "anti-Core sabiedrībā."

Mans personīgais gaidīts, ka Bgold sākotnēji tiks tirgoti ar ~ 10% no Bitcoin vērtības ne vairāk, iespējams, tuvāk 5%. Es ceru, ka augstu svārstīgumu gada 1. Novembrī, kad tā uzsāk biržās, kam seko strauja pārdot-off, turpmākajās sūkņi, un (atkarībā no tā, cik Bgold attīstās), stabilu kritumu. Citiem vārdiem sakot, mēs redzēsim atkārtošanos Bcash modeli, bet zemāku cenu līmeni.


Bcash cena ir Bitcoin uz HitBTC apmaiņu, 1. Augusta līdz 9. Oktobrim, 2017

Iemesli Optimisms

Bgold komanda, šķiet, ir vairāk tehniski kompetents nekā Bcash s devs. Bgold ir GitHub repositoryappears aktīvāki nekā Bcash s, piem. Atšķirībā Bcash mājas lapā, Bgold s nav darbojas Wix, noob draudzīgas mājas lapā celtnieks.

Apsveriet tehniskās atšķirības starp Bitcoin un dažādu pretendējušas uz savu kroni:

Tā Bcash ir apzināti noraidīja Bitcoin ir SegWit jauninājums, Bgold ir apskāva to. Tādējādi Bgold var kopēt gaidāmajām Bitcoin uzlabojumus, piemēram, zibens Networks.

Šķiet, ka Bgold plāno mainīt adresi formatējumu pārāk ļoti patīkamas izmaiņas veiktas, lai nepieļautu nejaušu nosūtīšanu BTC dakša-monētu adreses.

Turklāt Bcash s Jauni Grūtības algoritms (EAA) ir ražots neparastus lidojumu laiki, kas ir vai nu pārāk lēni vai pārāk ātri. Bgold s uz vienu bloku grūtības korekcija iespējams saskarties ar grūtībām, kas pati.

Šie tehniskie apsvērumi liek man domāt, ka Bgold ir labākas izredzes ilgtermiņa ilgtspējību nekā Bcash. Sakarā ar papildus pievilcīgu perspektīvu mājas kalnrūpniecības Bitcoin, Bgold galu galā var absorbēt daudz Bcash vērtības. Tomēr, tā kā tikai klons, šķiet apšaubāmi, ka tai būs liela ietekme uz pašu Bitcoin.

Iemesli pesimisms

Bgold sākotnēji tika paziņots kā ICO, lai gan šie agrīnie paziņojumi kopš bijuši (neveiksmīgi), izlaist no interneta. Maigi sakot, šķiet, ka BTG plāns ir notikušas vairākas pārskatīšanas.

Paliek svarīgs jautājums par to, vai LightningASIC un tās partneri kalnrūpniecības BTG starp dakšu un biržas datumiem. Šis Midstream pirms raktuves veida sūtīs tādus spēcīgus scam signālus, LightningASIC būtu muļķīgi mēģināt to.

Vēl viena potenciāla problēma ir tā, ka Bgold un SegWit2x vēl nav īstenoti replay aizsardzību. Ja šī funkcija ir pievienots, nosūtot BTG, lietotājs var nejauši nosūtīt BTC arī, kas varētu būt dārga kļūda.

Update: Bitgold vietne teikts, ka Replay aizsardzība ir pievienots.

Uzmanību: izvairīties no tirdzniecības BTG (un S2X), līdz replay aizsardzība ir vietā!

Vēl viens būtisks iemesls, lai būtu rupjš uz Bgold, ka tur vienkārši nav reāla nepieciešamība pēc tā. Bija BTG uzsākt kā tikai citu Equihash monētu bez labā Bitcoin nosaukumu un darījumu vēsturi, tā gribētu iet lielā mērā neievērota. Vienīgais iemesls Bgold ir interesanti ir tas, ka tas būs brīvi izplatīts Bitcoin īpašniekiem. Ja vairākums Bitcoin īpašniekiem ir naidīgi to, tas būs tvertne.

Sīkāku brīdinājumus par Bitcoin Gold, pārbaudiet šo Reddit pavedienu. Kamēr pavediens ir iespējams, pārāk bargs, es piekrītu, ka pērk Bgold ir riskanta, un vislabāk izvairīties.

Manuprāt, vienīgais jautājums ir, cik daudz Bgold dump un kad. Turot nelielu daļu (varbūt 5% -25%), ilgtermiņa, kā riskants par turpmāko otrādi, nešķiet pilnībā nepamatota.

Te ir mana Bgold tirdzniecības plānu

Turpmāk ir mans personiskais uzņemties Bgold un to nevajadzētu uzskatīt par ieguldījumu konsultāciju.

Kamēr es dempinga visu manu Bcash cik drīz vien iespējams, es droši vien pieņemt vairāk pacientu stratēģiju Bgold. Ar Bcash, man bija priekšrocība ir iespēja pārdot pirms vairumam citiem tirgus dalībniekiem. Tas ir maz ticams, ka gadījums ar Bgold. Es ceru, ka liels skriešanās pārdot, ja tā iet dzīvot.

Ja Bgold izlietnes bez pēdām pēc darbības uzsākšanas, Bcash vēsture liecina, ka tas ir labāk gaidīt vēlāku sūkni pārdot. Ja nākotnes tirgus attīsta BTG, līdzīgi Bitfinex s BT1 un BT2 marķieriem Bitcoin un SegWit2x, tas lielā mērā palīdzētu lēmumu par to, cik daudz Bgold (ja tādi ir), lai pārdotu, kad tā uzsāk. Tomēr, šķiet, tāpat kā lielākā daļa apmaiņa ignorējot Bgold šajā laikā, tāpēc nākotnes tirgus, iespējams, neparādīsies.

Secinājums, šeit ir 3 lietas, ko darīt, lai izdzīvotu Jebkura Hard Fork:

  1. Pārliecinieties, ka jūsu Bitcoins ir uz maku, ka jums kontrolēt privāto atslēgu (skatīt arī fulllist maki šeit). Daži piemēri ir Electreum, nekādas aparatūras maku (Ledger, Trezor, uc), un Exodus.
  2. Izvairieties darījumus neilgi pēc dakšiņu.
  3. Pēc tam, kad jūs saņemsiet skaidrs, piekļūt jūsu jaunās monētas. Šajā brīdī, jūs varat pārvietot tos uz norādīto maku vai pārdot tos.

Sekojiet Bitcoin Gold norises oficiālajā Bitcoin Zelta Twitter kontā.

Kādas ir jūsu domas par Bitcoin Gold? Es labprāt vēlētos dzirdēt tos komentāru sadaļā zemāk.

Saistītās ziņas


Post Altcoin

Potika ceļš

Post Altcoin

Pilnīgs ceļvedis Bitcoin anonīmi izmantojot internetu

Post Altcoin

Fluttercoin: jauna ideja alternatīvās Bitcoin

Post Altcoin

Soli pa solim, lai uzsildītu savu Bitcoin Node

Post Altcoin

Kā tirdzniecību Bitcoins un NOT get arestēts

Post Altcoin

Kā nopirkt Ethereum Classic (ETC) ir 3 soļi - iesācēja rokasgrāmata

Post Altcoin

Bit-itum - Bitcoin, Ethereum un Orisi potenciāls, otrā daļa

Post Altcoin

10 Noderīgi līdzekļi, lai paliktu savienoti ar Bitcoin tirgu

Post Altcoin

PGP šifrēšana - iesācēja ceļvedis

Post Altcoin

Kā saņemt bezmaksas tiešsaistes bitikīnus: 18 vietnes, kas jums var palīdzēt

Post Altcoin

16 awesome un noderīgi Bitcoin kalkulatori

Post Altcoin

Kā nopirkt Dogecoin ar Paypal vai kredītkarti uzreiz